0

@Medium dupa nie Vectra, mówię że na innym chodzi, po wi fi też, czyli na routerze jest internet

1

Ikona od internetu pokazuje że jest internet, ale na przeglądarce itd go nie ma, po przepięciu kabla na inny sprzęt internet działa normalnie, co żem kliknął/spierdzieliło się i jak to naprawić? Diagnostyka mówi że serwer DNS nie odpowiada

0

@hubert874 spokojnie, trzymam go

0

Znowu ta zasrana Vectra zaczyna, od wczoraj bez neta

0

@hubert874 lewy wam boisko zdemolował? A to bydle

0

@paweldunajecfcb ultimate chicken horse

2

@Luciano99 to chyba moich nie widziałeś xD

0

@Oskar00 nie będzie wystarczyć, tyle kart już jest z 80+

1

@DonMatteo901 nie wiadomo komu pierwszemu splunąć w twarz gdyby się znaleźć z nimi w 1 pomieszczeniu

3

@Oskar00 tempo puyola

2

@Luciano99 wiek 40-150 xD

1

Tera to będziecie mieć najwyżej gillette, a nie dilette.

1

@Sulimo ale nie wygrała bo ustawili znowu

0

@Lordzi Christensen > Garcia

2

@Jakchcesz racja silniejszego zawsze lepsza bywa, alemany w god modzie > janiama

0

@cold_play nie dalej jak tydzień temu xD

7

@GeneralXavi no ja to rzepakowym nawet passata zalewam

11

@Kidd raz bi dodał coś od siebie i wyszło jak zwykle

1

@Barca1992 jak szawi przerżnie to tuchel już czeka na jego miejsce

2

@Rewolucja123 hehehe co tam somsiad, meczyk by się obejrzało co hehe

0

@Firestone Messi już będzie na nich czekał

0

@jacobFCB Tuchel już czeka

1

@Danqoo lepiej żeby się skończyło winem bo Tuchel już czeka na jego miejsce

2

@Emhyr i wtedy wchodzi last dance, cały na biało

0

@lucas/catalan to rzuć drugi raz, na videło

0

@Oskar00 przecież to zwykły drewniak teraz

0

@Oskar00 ronaldo to nawet w toty był plackowaty w tej fifie, a messi od kilku fif niegrywalny ze względu na tempo i stamine

0

@marcin62 a lewy nawet z 99 będzie niegrywalny w odróżnieniu od benzemy który będzie jedną z najbardziej op kart xD

0

@czółkovsky tymczasem w siedzibie EA: hmmm, a zabierzmy Lewemu trochę tempa i dajmy Benzemie hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?