Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium dupa nie Vectra, mówię że na innym chodzi, po wi fi też, czyli na routerze jest internet
1
Ikona od internetu pokazuje że jest internet, ale na przeglądarce itd go nie ma, po przepięciu kabla na inny sprzęt internet działa normalnie, co żem kliknął/spierdzieliło się i jak to naprawić? Diagnostyka mówi że serwer DNS nie odpowiada
0
@hubert874 spokojnie, trzymam go
0
Znowu ta zasrana Vectra zaczyna, od wczoraj bez neta
0
@hubert874 lewy wam boisko zdemolował? A to bydle
0
@paweldunajecfcb ultimate chicken horse
2
@Luciano99 to chyba moich nie widziałeś xD
0
@Oskar00 nie będzie wystarczyć, tyle kart już jest z 80+
1
@DonMatteo901 nie wiadomo komu pierwszemu splunąć w twarz gdyby się znaleźć z nimi w 1 pomieszczeniu
3
@Oskar00 tempo puyola
2
@Luciano99 wiek 40-150 xD
1
Tera to będziecie mieć najwyżej gillette, a nie dilette.
1
@Sulimo ale nie wygrała bo ustawili znowu
0
@Lordzi Christensen > Garcia
2
@Jakchcesz racja silniejszego zawsze lepsza bywa, alemany w god modzie > janiama
0
@cold_play nie dalej jak tydzień temu xD
7
@GeneralXavi no ja to rzepakowym nawet passata zalewam
11
@Kidd raz bi dodał coś od siebie i wyszło jak zwykle
1
@Mroziu czyli frenkie w wyjściowym
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16613790533RytZAIt4JbzAae729X1O8,wat.jpg?author=Kriten33&auth=37aca537c990b61d66cd32d08ed0e5f7
1
@Barca1992 jak szawi przerżnie to tuchel już czeka na jego miejsce
2
@Rewolucja123 hehehe co tam somsiad, meczyk by się obejrzało co hehe
0
@Firestone Messi już będzie na nich czekał
0
@jacobFCB Tuchel już czeka
1
@Danqoo lepiej żeby się skończyło winem bo Tuchel już czeka na jego miejsce
2
@Emhyr i wtedy wchodzi last dance, cały na biało
0
@lucas/catalan to rzuć drugi raz, na videło
0
@Oskar00 przecież to zwykły drewniak teraz
0
@Oskar00 ronaldo to nawet w toty był plackowaty w tej fifie, a messi od kilku fif niegrywalny ze względu na tempo i stamine
0
@marcin62 a lewy nawet z 99 będzie niegrywalny w odróżnieniu od benzemy który będzie jedną z najbardziej op kart xD
0
@czółkovsky tymczasem w siedzibie EA: hmmm, a zabierzmy Lewemu trochę tempa i dajmy Benzemie hehe