Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_ i co jeszcze, może winrara kupiłeś? albo worda? hah
0
@FCB94 https://zapodaj.net/images/5f50731d4420c.jpg
tymczasem komp za 15 hehe
2
@Sulimo tylko czasem nie googluj cheetosow na rule34 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Vebrol w styczniu już go nikt poważny nie weźmie ;x
0
@Mario96w wstawaj, zesrałeś się
0
@El dominatore już grałem ;x
0
@FCB_dimiC ale jaką żyłę ;f
0
@FCB_dimiC do fify im większy tym lepszy, to samo 4k
0
@El dominatore na węch
3
@Bykunn spoiler
Szkoda że ją Maciej Musiał odciął, bo była szansa że pójdzie na dno
0
@TheNekro94 @El dominatore a co jeśli wam powiem że monitor to nie jest część kompa? Runął cały świat?
2
@lufator kilof
0
@bartekvisca to mały ten twój tv
1
https://www.x-kom.pl/p/653503-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-aorus-fi32u-kvm-hdmi-21.html
https://www.x-kom.pl/p/690772-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-m32u-hdr-kvm-hdmi-21.html
https://www.x-kom.pl/p/1050274-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-m32uc-hdr-kvm-hdmi-21.html
który lepszy?
0
@kiper09 https://www.x-kom.pl/p/653503-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-aorus-fi32u-kvm-hdmi-21.html
https://www.x-kom.pl/p/690772-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-m32u-hdr-kvm-hdmi-21.html
https://www.x-kom.pl/p/1050274-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-m32uc-hdr-kvm-hdmi-21.html
który lepszy
0
Jaka matryca jest najlepsza do monitora?
0
@NsKi msi pro z690-a ddr4, rtx 3080ti, 12700k, 32gb ram 3600 cl16, 2tb ssd firecuda 7300/6900, navis f240, straight power 11 1000w platinum, pure base 500dx
1
@DaPidejpi cabronigosi
2
@DonAndresFCB o to że przybrałeś jak Wisła pod Kielcami
2
@Luciano99 ten jak blefa kręci że mu stary jakieś piwo zostawia
3
@Mario96w its over bi - @VamosRakieta
0
@mateusz1989VeB call the ambulance, but not for me
3
@Luciano99 bagieta czy to ty
0
@jacobFCB no przecież dalej tu jestem, zobaczę co da się zrobić ale niczego nie obiecuję
2
@szela1899 nie wiedział z której strony znaczka napluć
6
@szela1899 jak tajger bonzo
2
@Sulimo nieeeeeeeeeee
11
@LS segz odbywał się poprzez oko saurona
3
@Pawci023x SPOILER GOT i ROP
kto będzie szybszy, galadriela wpław czy gendry na wiośle?
0
crisztiano benchmando prawie udupił united, ale na szczęście wejście magłaja uratowało sytuację