0

lewy głodnyyyyyyyy łaaaaaaa

1

frenkie top, hejterzy in the mud

1

jak tam 5 naraz powinno wejść, kounde na po, pedri na śp, i fati, lewy, dembele na atak ;f

0

a to to odgwizdał

0

@Azi zaraz po tobie

1

dobra łysy bierz z powrotem tego ferrana do city w rozliczeniu za bernardo i elo

11

ten sędzia to z jakiegoś programu tworzenia pracy dla niewidomych czy praktykant?

0

1

szawi nie świruj z rotacjami, spójrz na taki baja munsien, rotujo przed LM? no nie rotujo

0

@Bocheno1 twoja śmierć jest lepsza niż moja? twojsza niż mojsza!?


1

dzizus.. co ten bellerin wymyślił, za takie coś to jest żółta

0

@Kessie if there is a hole, there is a goal

0

@Sau_Ron szawiego bolą bramki wielkiego polaka rodaka, chroni rekordy amigosów swoich

0

Tak właśnie myślałem, że szawi jest antypolakiem co go boli wielki polak rodak levandes

6

@Vebrol do dupy

0

@don'T.R.I.P.e albo że uk to dla nich psy na smyczy xD

1

@PatrykBarcelona xbox lub logitech f310/f710

3

@kubix05 słaby ten twój model, pewnie nawet metra nie przeleci

7

@panczo jaki znowu patrol, odpal mu dbz a nie jakieś gunwo

11

@GeneralXavi dwie baby je git, dwa chopy je be

19

@ArtTiguana99 zawiń bydlaka w kokardę, niech wie co jest 5

8

@Kgorecki2500 czyli xavi się wpisuje w wymogi bo był częścią królewskiej Barcy łysego

1

@TheNekro94 no bo ważniejsze, fpl sam się nie zrobi

0

@mrboom lub jakby to powiedział pewien vader


0

@mrboom poczekaj na biurkowe grand finale

0

@Antimadridista_WR nie kurzyć

0

@jeyx77x w innych przypadkach widać pozostałości cumshota

5

6

@Deviler trzeba założyć na dupę

1

Jedno z pierwszych zdjęć na insta tych royalsów xD

https://zapodaj.net/images/916f36874ab89.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?