Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ef I wzmocnień w obronie.
0
@ToreTToOO Easy tiger :) Piszę to w kontekście, że będzie to robił już na stadionie Barcy, a nie na Molineux Stadium.
8
@OsamaDembele Gonić Real? Skład raczej wzmocniony na TOP4 i grę w LM w przyszłym sezonie.
1
Zamiast Sergi Roberto, widziałbym Alvesa, a tak poza tym ok.
0
Z nr 11, a nie czekaj...
0
No to Traore już smaruje się oliwką na Camp Nou.
4
Nie jestem zwolennikiem tego, by był w Barcelonie. Bez wątpienia bardzo niesforny piłkarz. Mam nadzieję, że piłkarze typu Jutgla i Abde podniosą swój poziom (czując konkurencję), bo nie widzę w Aubameyangu świetlanej przyszłości w Blaugranie.
5
@Danny Gaucho I ten słynny gol z Interem...ależ to była nerwówka, i ten nieuznany gol Bojana. Szkoda, że obyło się bez happy endu.
1
@Striker Bartomeu za kratami!
0
@Clue To tak jakby zaczął grać, ale jeszcze koszulki nie dostał.
10
"Po pierwsze pozycja Daniego Alvesa jest dość dobrze obsadzona przez innych zawodników w kadrze. Sergiño Dest był podstawowym prawym obrońcą do czasu przybycia Brazylijczyka, a poza tym Xavi ma dwóch środkowych obrońców, Minguezę i Araujo, którzy występowali już na prawej flance przy wielu okazjach bez szkody dla drużyny. Nie zapominajmy też, że pod koniec marca do dyspozycji trenera będzie już Sergi Roberto."
Ten artykuł to jakieś niezłe jaja! Tak naprawdę to tylko Araujo prezentuje dobry poziom, ale nie zapominając, że to nie jest Jego nominalna pozycja.
0
@blablak Pod względem warunków fizycznych na pewno, lecz co do ustaleń taktycznych - nam wątpliwości.
0
@PodkarpackiKibic 2014 i pogrom Niemcy - Brazylia 7:1...tylko szkoda Argentyny, bo oglądałem każdy mecz Messiego i spółki :)
0
@FCB24 Też tak uważam, a jak widzę, że Traore mógłby grać na prawej obronie to mi się śmiać chce. Człowiek chaos mający problem z przyswojeniem taktyki na boku obrony? :D Tyle dobrze, że jest to na szczęście tylko półroczne wypożyczenie bez obowiązku kupna. Alba zanotował wyraźny zjazd i dalej będzie miał pierwszy skład, bo nie ma konkurencji na lewym boku.
0
@blablak Ktoś kto ma problemy z przyswojeniem ustaleń taktycznych trenera, nie powinien grać na tak newralgicznej pozycji. Poza tym nie jest to nominalny boczny obrońca. Poza tym Alba dalej będzie podstawowym lewym obrońcą, mimo wyraźnego zjazdu formy.
0
Ok, ofensywa wzmocniona, tylko pozycje, w której Barca ma największe braki (boki obrony), dalej "wołają o pomstę do nieba".
0
Człowiek chaos - witamy na pokładzie!
0
@Shvedu Nie sądzę, Luuk przynajmniej zachowuje dyscyplinę i ostatnio lepiej sobie poczyna, niż nie grający w Arsenalu Aubameyang.
0
@blazeq Jeszcze lewy obrońca by się przydał, bo tu Barca ma największy problem. Będzie ciężko kogoś sprowadzić/wypożyczyć. Liczyłem na Tagliafico, ale Dembuś raczej nie odejdzie zimą.
0
@Recha_0684 Oszukać przeznaczenie!
0
@ninja81 Chodzi mu o (już) nienajlepszą kampanię. Napisał to w kontekście straconych marzeń o te trofea, których już nie zgarną w tym sezonie. W tym kontekście rozumiem, czemu nie wymienił Ligi Europy, bo aspiracje są znacznie większe.
1
Człowiek chaos na pokładzie. Powodzenia!
1
@ninja81 No właśnie odpisując mi to sam przyznałeś, że nie zrozumiałeś tekstu, bo nawiązał to do obecnej sytuacji klubu we wszystkich rozgrywkach (odpadnięcie z LM i PK i straty punktowej do Realu), a nie, że uznał sezon za stracony.
1
Kurczę szkoda! Obecnie boki obrony są najsłabszymi formacjami w Barcelonie i tutaj klub powinien priorytetowo szukać wzmocnień.
0
@Emhyr Zdecydowanie Moratę, choć to nie znaczy, że chciałbym widzieć Go w Barcelonie.
0
@Momals11 Ja bym dodał do drugiego punktu też tenis, ale stołowy.
0
@Pilka_jest_okragla Jeszcze oliwka nie była potrzebna.
0
@Pilka_jest_okragla Ostatnio był wywiad z Zubizarretą i tam też tytuł miał się nijak do Jego wypowiedzi. W tytule było: "Nie czułem nigdy, że kryzys ekonomiczny jest tak poważny", a w rzeczywistości mówił o tym, że nie miał świadomości, że rachunki były tak złe, a także podkreślił: "Liczby wskazują jasno, że nie było dobrze."
2
@ninja81 Czytaj tekst, bo tytuł jest wyrwany z kontekstu.
0
@patrickjacob Poza tym mówi, że sezon można uznać za porażkę, a nie za stracony z powodu miejsca w różnych rozgrywkach. A potem są osoby, które przeczytają tytuł, i piszą pierdoły.