0

@Azi Klub miał prawo Go zwolnić, więc nie mów, że teraz piłkarz jest poszkodowany. Poza tym widać jak się zachowywał w poprzednich klubach. A najbardziej mnie rozwalił wpis Dembele:
"Wypełniałem swoje obowiązki tak dobrze jak robiłem to zawsze, ponieważ to moja pasja." :D

1

@Azi Wywiązuje się spóźniając się na treningi? Raczej w umowie tego nie ma.

1

Ciekawe, gdzie byliście jak Dembele łamał prawa względem klubu (chodzi mi o notoryczne spóźnianie się na treningi).

1

@Nhyz Bardziej Ci chodziło, że jest podatny na kontuzje, a nie kontuzjogenny. Ciężko to teraz ocenić w tak młodym wieku. Messi w podobnym wieku także miał sporo kontuzji, a jak potem było...każdy wie.

3

"Wypełniałem swoje obowiązki tak dobrze jak robiłem to zawsze, ponieważ to moja pasja."
Spóźniając się na treningi.

4

I brawa dla tego młodego, utalentowanego chłopaka. Oby dalej "cieszył oczy" swoimi występami!

0

@creativeopinion Wyraźnie powiedział, że klub nie jest tym, który ustala listę powołanych, a trener. I tu Xavi ma wybór - powołać lub nie. I ma do tego prawo. Poza tym jak przesledzisz sobie ile spóźnień miał od początku gry w Barcelonie, to już dawno powinien być dyscyplinarnie zwolniony.

2

@creativeopinion Radzę przeczytaj wypowiedzi Alemanyego ze zrozumieniem.

0

@kkbarca Giercoman :D :D :D

2

@kkbarca Ale za to służby w innym klubie go przywitają.

1

@Rewolucja123 Cucurella wreszcie trafił do klubu, który ma podobny styl do Barcy. Może kiedyś wróci, bo widać, że piłka Mu nie przeszkadza :)

10

@lucca87 Holender otrzymał wykluczenie na 2 mecze podczas gry dla Sevilli przeciwko Barcelonie podczas Copa del Rey w zeszłym sezonie.

6

@lucca87 Zawieszony za kartki.

1

@gaucho104 Aaaa ok, racja!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sortello Baskowie z Bilbao mieli inne zdanie nt. Iniesty, myśląc, że to symulant po wspomnianym w artykule faulu na Amorabiecie.

2

@Mixtape Gol Canalesa...palce lizać!

0

@prodigy Baaaa, jest duża szansa, że nie zagra w Premier Legue w przyszłym sezonie :)

18

Pedri, Ty byku!

0

Heh najlepsze to było jak myślał, że Puyol dla niego niesie puchar za wygranie ligi, a tu zonk :D Ale trzeba mu oddać jedno...brameczkę w barwach Barcy ma przeciwko Saragossie.

Po tych słowach w wywiadzie mógłby Moribie podać rękę.

0

@socha Przecież jest to uwzględnione w przypadku Busiego. Plusów w rozegraniu było sporo.

1

"Ousmane to świetny piłkarz. Bardzo dobrze się z nim dogaduję". Dembele zna hiszpański, czy Collado zna francuski?

0

@polcza Z Benficą w Lizbonie z tego sezonu :)

0

@faginho0 Jest na oficjalnej stronie FC Barcelony.

0

@Mroziu No no no, gratuluję "poczucia humoru".

0

Oby na dłuuuugo przebywał na boisku, i oby nasza "dziesiątka" cieszyła nas swoją regularną grą. Niech chłopak nabiera doświadczenia :)

3

@AllBundy Araujo vs. Militao

1

@Mroziu Serio pytasz, o coś co można tak szybko i łatwo sprawdzić?

18

Bardzo cenię tego szkoleniowca, ma sporo racji w tym co mówi, i jak motywuje swoich graczy. Niesamowicie doświadczony trener i miło się wypowiada na temat swojego rywala.

3

Przegrana boli, ale jestem dumny jak wczoraj zagrali, bez wstydu, bez kompleksów, jak równy z równym! To jest ta właściwa droga, którą Barca musi podążać. Brawo za walkę! VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?