0

@Lucassito Przeczytaj wywiad, a się dowiesz :)

0

@Deviler Ale to nie znaczy, że zwolnili Go bo był słaby. Np. w sezonie 12/13 zdobył mistrzostwo i puchar kraju z Legią, a i tak odszedł. Ma doświadczenie, a to jak wypromował kilka perełek choćby w La lidze, świadczy o Jego wiedzy.

0

@Cule1234 Tylko Urban!

2

Tytuł wyrwany z kontekstu. Zubi powiedział, że nie miał świadomości, że rachunki były tak złe. Ale to nie znaczy, że też tak czuł. Jednak wskazał na fakt, że liczby wskazują jasno, że nie było dobrze.
Ciekawa jest też wzmianka o grze bramkarza i ewolucja gry nogami na tej pozycji, a także o debacie posiadadania piłki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pustelnik Ja też jestem sceptyczny do tego, czy się wpasuje, lecz na szczęście jest to tylko wyposażenie z opcją kupna. Dałbym mu mimo to szansę, patrząc na to, że zgodził się na obniżkę pensji, a także dlatego w jakiej sytuacji jest klub. To, że w klubie A się nie sprawdza, to nie znaczy, że w klubie B też się nie sprwdzi. Poza tym nie będzie kłopotów oddać Go po sezonie. Ja jednak trzymam kciuki, i oby nas pozytywnie zaskoczył. W końcu to człowiek z stąd, zna Barcę i jak przyjdzie to trzeba mu życzyć powodzenia :)

1

@IronSanHybrid Pamiętam, że tyle się siłowałem, wylewałem siódme poty, by to przejść, a to takie proste :)

23

Przynajmniej za Jego kadencji Coutinho prezentował się przyzwoicie przez pół roku. Pierwszy sezon Valdek miał nadzwyczajny, gdyby nie Roma i...Levante. Jednak w lidze pykneli 99 goli, a stracili tylko 29. Mimo tych nieszczęsnych starć w LM, to i tak mam szacunek dla tego trenera za wygranie ligi (dwukrotnie) oraz za wygrane klasyki, a zwłaszcza to 5:1 na Camp Nou (bez Messiego w składzie).

0

Widziałem Traore w meczu z Lechią w Gdańsku w presezonie 13/14...wtedy jeszcze nie był takim bykiem!

3

Też macie tak (korzystając z tego portalu z telefonu), że jak przeczytacie news i klikacie jako przeczytane, to dalej widnieje, że jest jeden nowy news, ale napisane jest, że "Brak nieprzeczytanych artykułów.
Poinformujemy Cię, jak tylko pojawią się nowe." I tak jest po wczorajszej przerwie, bo wcześniej mi się to nie zdarzyło.

0

Wątpię, by Atletico wyraziło zgodę na wypożyczenie gracza przez Barcę bez obowiązkowego wykupu Hiszpana. Ja głosuję zdecydowanie na nie.

1

@MesQueUnClub96 I bez ka ka kasku!

0

@Encore Taa, a najlepszym piłkarzem, z jakim się mierzył to duński Nazario.

5

Finał LM 2008/2009 odbył się w Rzymie na Stadio Olimpico.
Teraz to się pogubiłem, którą kampanię woli, bo na Wembley świętował dwa sezony później.

4

@arasz1819 I to jak burzliwe relacje były między ówczesnym prezesem Barcy (Nunezem), a Holendrem.

0

@kkbarca Tylko żeby herbu nie całował.

2

@escarabajo To pytanie raczej uwarunkowe jest cechami, którymi może wyróżniać się w Blaugranie. Przeczytaj tekst, tam jest wiele informacji na temat gracza Ajaxu.

6

To prędzej widziałbym RDT w FC Barcelonie, niż Moratę.

0

Ależ szaruga za oknem w poniedziałek. Ale mam problemy żołądkowe i pogram w Fifę Ousmanem.

2

@lj89 Jak już wchodzimy na temat sędziów, to Barcelonie w derbach również pomógł arbiter gwiżdżąc "karniątko". Takich spornych sytuacji dotyczy wielu drużyn w la lidze. Gwiżdże się za dużo "karniątek".

11

Co do charakterystyki pierwszej i drugiej połowy mam odmienne zdanie, bo miałem wrażenie, że było wręcz odwrotnie.

1

Twierdza Vallecas w końcu zdobyta! Ładnie przymierzył Serrano we wczorajszym meczu.

5

@Pustelnik Ok, ale zupełnie inne morale są w Madrycie, a inne w Barcelonie. Też bym nazwał epickim wyczynem to, że przegrywając 0:2 odrabiasz straty i strzelasz pierwszego gola dopiero w 82. minucie. Real notuje znacznie mniej wpadek, a w Pucharze Króla jednak zdołali awansować (mimo męczarni), a Barca nie. Tak, czy siak niezależnie z jakim rywalem się mierzył pokazali jaja, by odrobić wynik. Są w zupełnie innej sytuacji, bo grają dalej na trzech frontach (w tym w LM), zdobyli SH, i są bardzo mocnym kandydatem, by zdobyć krajową ligę.

0

Rioja strzelał gole w trzech meczach z rzędu przeciwko Barcelonie.

0

Ten trener zupełnie nie pasuje do stylu gry Deportivo Alaves. Zespół ze stolicy Kraju Basków gra toporny, defensywny i brzydki do oglądania futbol. Natomiast Mendilibar preferuje wysoki pressing, szybki odbiór piłki na połowie rywala i ofensywny styl gry, który widzieliśmy, gdy prowadził Eibar. Dziwię się, że Go zatrudnili. Bardziej widziałbym Go w takim klubie jak np. Celta.

18

W tym przypadku uważam, że gość ma rację.

0

"W pierwszym meczu na Sánchez Pizjuán Barça wygrała 1:0 po trafieniu Xaviego, ale w rewanżu na Camp Nou Andaluzyjczycy zwyciężyli 2:1".
Jest błąd, ponieważ w pierwszym meczu na Camp Nou Barca przegrała 1:2, a rewanż był w Sevilli.

0

@Azi W City na ławce także nie siedział na ławce od momentu jak nie przedłużył umowy.

0

@Azi W futbolu było kilka takich akcji i to w przypadku innych klubów, i żadne stowarzyszenie się nie czepialo, że to nie fair itd. Przykład: Eric Garcia. Mógłbym Ciebie zapytać o to samo.

0

@Azi Chodzi mi o to, żeby teraz nie pisać bzdur, że Barca zachowuje się nieuczciwie. Bo widać, że Dembele swoich problemów nie widzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?