Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@endriuuu2 Mam inne zdanie porównując oba mecze.
0
@endriuuu2 Ojjj tak, strzał Messiego w poprzeczkę, wyrzucony John Terry. Gol Torresa na 2:2. Lecz prologiem do Liverpoolu bym to nie nazwał, bo Barca grała odważnie, z jajem, a dobitnie obrazuje to owacja kibiców po końcowym gwizdku. Tam był po prostu pech. A mecz na Anfield z Liverpoolem to był dramat bez zaangażowania, bez ikry.
0
@robsoNele Bar to co innego, bo tam jest zazwyczaj głośno, każdy gada i nie drażnią mnie czynniki zewnętrzne, niż podczas oglądania filmu. W kinie też gadasz ciągle przy filmie?
0
@Minotaur Indywidualnie zgadzam się z Tobą, lecz szkoda, że nie przełożyło się to na trofea w sezonie 11/12. Z tamtą ekipą PK to był wynik znacznie poniżej oczekiwań. Pamiętam jak Barca goniła Real w tabeli. Traciła do Los Blancos już 10pkt. Do starcia w El Clasico to były już tylko cztery oczka, lecz przegrana Barcy na Camp Nou 1:2 z ekipą ze stolicy Hiszpanii rozwiała wszelkie spekulacje kto zdobędzie mistrza.
1
@Rust_Cohle A ja nie wyobrażam sobie jedzenia w kinie. Od tego są lokale gastronomiczne.
1
To na stan murawy Xavi nie powinien dziś narzekać.
4
Ten rajd i gol Toure w meczu przeciwko Athleticowi w finale PK w 2009r., cos wspaniałego!
1
To ja już z dwojga złego wolę, żeby Luuk de Jong został w Barcelonie, niż żeby przyszedł Morata.
0
@Pilka_jest_okragla Będzie w Madre Mia w Hola La Liga :)
0
Kovacic, ależ gol!
5
Morata lubi to!
1
@kaczorra86 Osobiście znam lekarzy, którzy twierdzą, że testom nie można ufać. Poza tym na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że te testy to bzdura. Z badań przeciwciał wyszło, że miałem koronawirusa, lecz w momencie, gdy chorowałem, to test wyszedł negatywny i nie musiałem mieć kwarantanny.
0
Co do kwietnia i zdobycia trofeum PK, chciałbym wspomnieć o brawach ze strony słynnego trębacza - Villalibre, który zaszedł za skórę Barcelonismo kilka miesięcy wcześniej. Chciałbym zaznaczyć, że to po faulu na Nim Messi ujrzał czerwona kartkę w Superpucharze Hiszpanii, a po przegranym finale krajowego Pucharu okazał szacunek Messiemu i spółce!
0
@AlphaNumeric Bystrzak!
6
@amanter Każdy klub przeżywa wzloty i upadki! Na samym początku XXI w. Barca także nie była potęgą, ale odbudowała się, sprawiając, że z (jak to ująłeś) pośmiewiska stała się potęgą, do której każdy chciał zawitać.
1
@Ferrantorres91 Jest przecież napisane, że "jedynie Marca opublikowała okładkę inną niż 31 grudnia."
0
@Maker0 Były cztery pozytywy w zespole beniaminka, ale czy mają koronę - tego nie wiadomo.
0
@Pilka_jest_okragla Morata by nie trafił nawet w światło bramki.
2
@JarekS Poza tym jak ogromna jest różnica między Barcą, a drugą Mallorcą! Młodzi dostają ponad 2 razy więcej minut.
1
@dzefrej234 Tylko Davids był wypożyczony do końca sezonu, a więc nie obowiązywała kilkuletnia umowa jak w przypadku Ferrana. Holender przybył do Mediolanu za darmo.
0
@wroner Zależy, w którym sezonie. Tak naprawdę świetny sezon w Barcelonie zanotował w swojej pierwszej kampanii 10/11. Kolejne dwa to nie ten sam poziom, ale to też m.in. ze względu na złamanie kości piszczelowej lewej nogi. Pauzował długo, bo pół roku. Sezon 12/13 był obiecujący ze względu, że strzelił gola Realowi Sociedad w lidze w pierwszej kolejce po długiej absencji, ale to już nie był ten sam Villa co w pierwszym sezonie pobytu na Camp Nou.
0
@normasubiektywna Pierwsze pół roku Coutinho były bardzo dobre!
1
@Lucassito Będą potrzebne odejścia kilku graczy jak Coutinho, czy Umtiti. Ciekawe, czy nie będzie problemów z rejestracją nowego nabytku.
1
@Czeski_ja Zobacz ilu w Realu było niedostępnych ogółem. W sumie podobna sytuacja co w Barcelonie.
1
@Czeski_ja No niedostępnych z powodu kwarantanny, przecież to jasne, ale widać nie dla wszystkich. A jak już ogólnie pisząc to niedostępność piłkarzy ogółem jest podobna do tych z absencjami w Realu. Aż 11 zawodników Los Blancos nie mogło grać z Athleticiem, a mimo to mecz się odbył.
1
@Czeski_ja Z powodu kwarantanny na pewno mniej niż miało to miejsce m.in. w Realu.
23
@pawello10 Czemu przełożyć? Patrz ilu Real miał niedostępnych graczy i dawali radę. Traktujmy wszystkich jednakowo.
2
Ach te "testy" :)
0
@Gall Mi chodzi o sprzedaż kapitanów. Jakakolwiek to będzie suma, to zawsze będzie to zarobek.
0
@Gall Kolega @masik86 pisał, że pozbywając się kapitanów zejdziemy z pensji, a to nie jest prawda, bo ktokolwiek z Nich odszedłby do innego klubu, to musieliby coś dać (niedużo zapewne, ale za darmo by nie odeszli). Nic nie wspominam, że na ćwierć Haalanda by starczyło, bo to już inny temat.