1

@GeraltzKatalonii Zarząd to nie tylko Laporta, a wokół Niego są też ludzie, którzy wierzą w Koemana. Akurat Holender ma charyzmę i chęć, by prowadzić klub, więc nie zgodzę się z tym, że Barca będzie bez trenera.

5

Brawo, dobry zawodnik za rozsądną cenę!

0

@FafitFCB Mew!!! :)

0

Uwielbiam to wróżenie z fusów, że ktoś jest pewny czegoś co będzie w przyszłości :D

0

@Warszawiak86 Urodził się, i żyje tam od małego, a więc jest obywatelem tego kraju i prowincji (Katalonia).

0

@Mroziu Nie do końca tak to działa. Paszport ma hiszpański.

1

Wszystkie 7 goli Aguero strzelonych przeciwko Barcelonie.

0

@koksik2700 Z Forlanem tworzyli mocny duet w Atletico :)

0

Na czas ogarniania zadłużenia się nada. Jednak po wyjściu na prostą Barca powinna skupić się na napastniku na długie lata. Witamy Aguero! :)

7

Michał Żuk to Katalończyk polskiego pochodzenia, więc pisanie, że jest Polakiem jest mylne.

10

@Kengo To mi się przypomina Ibrahimović, który w sezonie 09/10 przeszedł z Interu do Barcy i w tamtej kampanii Inter wygrywa LM. Po jednym roku spędzonym w stolicy Katalonii odchodzi i w kolejnym sezonie to Barca wygrywa LM.

0

@BARCA171 Turbo Grosik!

0

@Gall W newsie jest do tego nawiązanie w kontekście treningów :)

0

@Colon W przyszłości wygrasz LM!

1

@Janas11224 Że "zasługuje na wygraną, że miał trudny sezon za sobą. Mentalnie to jest mistrz, i nie tylko strzelił gola, ale biegał jak szalony na boisku."
Słyszeć coś takiego od kapitana drużyny, w takim momencie to niesamowite przeżycie!

0

Azpilicueta to jest gość! To co powiedział do Havertza przy dziennikarzu....szacuneczek!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No to zamiast derbów Manchesteru w Superpucharze Europy, to będzie mecz Chelsea - Villarreal! Manchester w żałobie.

0

Skrzydła City zawiodły, świetny taktycznie mecz Chelsea. Tuchel pokonał Guardiolę!

1

@HighestInTheRoom To jednak znalazł pracę w końcu? :D

6

Ferdinando :D :D

3

Lahoz dobrze sędziuje ten mecz, oby tak do końca meczu.

1

Tandetna dla mnie jest ta ceremonia. Jak dla mnie więcej sprzętu niż talentu. Ale tu o mecz najbardziej chodzi i niech piłkarze pokażą spektakl!

0

@mekston Zauważ, że są to medialne spekulacje, bo są to informacje głównie z prasy.

1

@dzefrej234 Nie zapominaj, że to od Bartomeu się zaczęło mówienie w klubie o Superlidze, i myślę, że w tym sporze Bartek także by się odwoływał.

0

@rumilas W futbolu różnie bywa, nie zawsze lepszy wygrywa. Moje odczucia były takie, że remis w przerwie mógł być zwiastunem trudnej przeprawy. Na szczęście tak po przerwie nie było. Ciężko zakładać było w tamtym momencie jak zakończy się tamta dominacja, bo wg mnie gol Messiego znaczył to, że piłkarze Manchesteru opadli mentalnie.

0

Warto zaznaczyć, że w tamtym meczu asysty zaliczyli wszyscy podstawowi pomocnicy Barcy (Xavi, Iniesta i Busquets) :)

0

@rumilas Przebieg meczu był pod dyktando Barcy, lecz po tym golu drżałem trochę, czy Blauglana po wznowieniu gry od środka boiska, dalej będzie rządzić i dominować na boisku. Trzeba jednak też przyznać, że gol Messiego był dużym błędem Van der Sara w ustawieniu.

2

Gdyby tamten mecz odbyłby się w czasie, gdy jest VAR to byłoby 3:0, a nie 3:1 dla Barcy, ponieważ gol Rooneya padł że spalonego.

0

@Coutinho007 Ok spoko, dzięki za poprawienie mnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?