Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeraltzKatalonii Zarząd to nie tylko Laporta, a wokół Niego są też ludzie, którzy wierzą w Koemana. Akurat Holender ma charyzmę i chęć, by prowadzić klub, więc nie zgodzę się z tym, że Barca będzie bez trenera.
5
Brawo, dobry zawodnik za rozsądną cenę!
0
@FafitFCB Mew!!! :)
0
Uwielbiam to wróżenie z fusów, że ktoś jest pewny czegoś co będzie w przyszłości :D
0
@Warszawiak86 Urodził się, i żyje tam od małego, a więc jest obywatelem tego kraju i prowincji (Katalonia).
0
@Mroziu Nie do końca tak to działa. Paszport ma hiszpański.
1
Wszystkie 7 goli Aguero strzelonych przeciwko Barcelonie.
0
@koksik2700 Z Forlanem tworzyli mocny duet w Atletico :)
0
Na czas ogarniania zadłużenia się nada. Jednak po wyjściu na prostą Barca powinna skupić się na napastniku na długie lata. Witamy Aguero! :)
7
Michał Żuk to Katalończyk polskiego pochodzenia, więc pisanie, że jest Polakiem jest mylne.
10
@Kengo To mi się przypomina Ibrahimović, który w sezonie 09/10 przeszedł z Interu do Barcy i w tamtej kampanii Inter wygrywa LM. Po jednym roku spędzonym w stolicy Katalonii odchodzi i w kolejnym sezonie to Barca wygrywa LM.
0
@BARCA171 Turbo Grosik!
0
@Gall W newsie jest do tego nawiązanie w kontekście treningów :)
0
@Colon W przyszłości wygrasz LM!
1
@Janas11224 Że "zasługuje na wygraną, że miał trudny sezon za sobą. Mentalnie to jest mistrz, i nie tylko strzelił gola, ale biegał jak szalony na boisku."
Słyszeć coś takiego od kapitana drużyny, w takim momencie to niesamowite przeżycie!
0
Azpilicueta to jest gość! To co powiedział do Havertza przy dziennikarzu....szacuneczek!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No to zamiast derbów Manchesteru w Superpucharze Europy, to będzie mecz Chelsea - Villarreal! Manchester w żałobie.
0
Skrzydła City zawiodły, świetny taktycznie mecz Chelsea. Tuchel pokonał Guardiolę!
1
@HighestInTheRoom To jednak znalazł pracę w końcu? :D
6
Ferdinando :D :D
3
Lahoz dobrze sędziuje ten mecz, oby tak do końca meczu.
1
Tandetna dla mnie jest ta ceremonia. Jak dla mnie więcej sprzętu niż talentu. Ale tu o mecz najbardziej chodzi i niech piłkarze pokażą spektakl!
0
@mekston Zauważ, że są to medialne spekulacje, bo są to informacje głównie z prasy.
1
@dzefrej234 Nie zapominaj, że to od Bartomeu się zaczęło mówienie w klubie o Superlidze, i myślę, że w tym sporze Bartek także by się odwoływał.
0
@rumilas W futbolu różnie bywa, nie zawsze lepszy wygrywa. Moje odczucia były takie, że remis w przerwie mógł być zwiastunem trudnej przeprawy. Na szczęście tak po przerwie nie było. Ciężko zakładać było w tamtym momencie jak zakończy się tamta dominacja, bo wg mnie gol Messiego znaczył to, że piłkarze Manchesteru opadli mentalnie.
0
Warto zaznaczyć, że w tamtym meczu asysty zaliczyli wszyscy podstawowi pomocnicy Barcy (Xavi, Iniesta i Busquets) :)
0
@rumilas Przebieg meczu był pod dyktando Barcy, lecz po tym golu drżałem trochę, czy Blauglana po wznowieniu gry od środka boiska, dalej będzie rządzić i dominować na boisku. Trzeba jednak też przyznać, że gol Messiego był dużym błędem Van der Sara w ustawieniu.
2
Gdyby tamten mecz odbyłby się w czasie, gdy jest VAR to byłoby 3:0, a nie 3:1 dla Barcy, ponieważ gol Rooneya padł że spalonego.
0
@Coutinho007 Ok spoko, dzięki za poprawienie mnie :)