Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Akurat Socios wybierając Bartka w styczniu 2014r. nie wiedzieli, że Barca zdobędzie tryplet. Pisanie, że wybrali Bartomeu na prezydenta, bo potrójna korona jest błędem!
0
@Bobo25 Mafią z UEFA można zrozumieć, że to nie tylko ludzie zarządzający organizacją, lecz także np. ambasadorzy w tym m.in. byli piłkarze (w tym Barcy) reprezentujących tą europejską federację.
0
@Bobo25 po pierwszym wpisie trudno w to było uwierzyć.
0
@Bobo25 "Uwielbiam" taki wpis jak ten :D Może UEFA ma swoje grzechy, lecz pisanie czegoś takiego to brak szacunku do dorobku pucharowego w tych rozgrywkach dla klubów, które to trofeum zdobyły (w tym Barcelony).
0
@ElKamil Aspekt sportowy? Bardziej chodziło o to, by nie pobierał tak dużej pensji. Jeśli nie wiadomo, czy znajdzie się zastępca Suareza, to po kij pozbywaliby się Go z przyczyn sportowych?
0
@ElKamil Trenował, lecz nie z zespołem. Lecz to nie świadczy o tym, że Go nie chciał.
0
@ElKamil Skoro Koeman powiedział do Suareza: "jeśli jutro nie rozwiąże się twoja sytuacja, będę na ciebie liczył w spotkaniu z Villarrealem”, to niekoniecznie chciał się Go pozbywać. Co do Depaya tu się zgodzę.
0
@Tridente2015 Dziewiątki*
1
@ElKamil Jak powiedział Suarez i jak wynika z wywiadu: "W każdym razie nie była to kwestia trenera, tylko szło to z góry.", wydaje się, że Koeman nie za bardzo mógł coś zrobić z tym, by Suarez odszedł. I wątpię, by Holender z własnej woli pozbył się dziesiątki, nie sprowadzając innego gracza na Jego pozycję!
1
Ciekawe wypowiedzi skierowane w stronę Bartomeu. Zmanipulowali Go, by był celem w pozostaniu Messiego. Szkoda, że legenda klubu została tak wykorzystana przez poprzedni zarząd :/ A tytuł artykułu kolejny raz jest mylący!
0
Na na na nananana, nannana, hey Jude!
Piękna sceneria i zasłużony puchar za wygranie Premier League przez zespół Pepa Guardioli! :)
4
@FC1899Barca A ja myślę, że będzie chciał pobić rekord Shearera i zostanie w Premier League, lecz odejdzie do zespołu, który aspiruje co roku do trofeów. Wg mnie będzie to Manchester City. Po odejściu Aguero jest to poważny kandydat na zastąpienie Argentyńczyka w zespole The Citizens.
4
Gratulacje dla Atletico!
0
@halfnolife A ile było zwycięstw, które wydawały się oczywistą porażką?
0
@halfnolife A wystarczy spojrzeć na całokształt i zobacz ile było remontad! Każdy kij ma dwa końce!
0
Ależ remontada Betisu!
2
@S20th Jak piszesz głupie komentarze, i w dodatku nie czytasz tekstu, to oczywiście jest to irytujące.
0
@DonMatteo901 Drugi Polak w kosmosie po Hermaszewskim :D
0
Brawo Lewy! Jest co świętować, lecz dziś w Bundeslidze działa się też katastrofa. Dramat Werderu, że w ostatnich minutach Kolonia strzeliła gola, pozbawiając klub z Bremy walkę w barażach o utrzymanie!
1
@Haxen GUrOM GUrOM HEJ!!! :)
0
Brawo Robert!!!
14
@S20th Odpowiedź godna pożałowania.
19
@S20th Tak to jest jak się wysuwa wnioski po tytule, a nie po przeczytaniu artykułu.
1
@Greenalley No tak, bo z Koemanem Barca nie pozyska napastników :D Żeby była jasność, ja nie uważam, że Holender robi wszystko super, lecz uważam, że zrobił dużo dobrego w klubie i myślę, że przy tym w jakich formacjach są braki, i patrząc na obecną sytuację to wg mnie powinien dostać szansę, by trenować Barcę w kolejnym sezonie.
0
@czar007 On nie biega z żalem do pismaków, tylko zamiast pytać Go o mecz, bo jak sama nazwa mówi to powinna być PRZEDMECZOWA konferencja prasowa, to zadają mu w większości pytania o przyszłość, a to raczej powinno mieć miejsce w innym pomeczowym wywiadzie. Poza tym chyba nie do końca zaznajomiłeś się w kwestii Zidane'a. Tego spokojnego gościa, także ponosiły nerwy w kwestii pytań ze strony mediów!
https://www.realmadryt.pl/news/102132-miesiac-od-wybuchu-zidanea
18
@krzyrzak69 No jak po przeczytaniu tego wywiadu wnioskujesz, że poza boiskiem ma rozum dziecka to warto przeczytać ten wywiad jeszcze raz, ale ZE ZROZUMIENIEM :) Zachowuje się jak odpowiedzialny gość, który dba o swoją rodzinę :)
0
Tytuł artykułu jest wg bardzo mylący. Z tego wynika, że chodzi tylko o klub, a w głównej mierze odnosi się do mediów i prasy.
3
@Sapos93 Myślę, że tutaj Laporta jako gość rozumiejący piłkarzy i trenerów podejmie decyzję z chłodną głową, czy Koeman ma zostać, czy też nie. Ostatnią rzeczą, która można wytknąć Koemanowi to to, że nie rozmawia z zarządem, czy piłkarzami! Głównie chodzi mu o to (co jak sam podkreślił na konferencji prasowej), że: "z tego klubu wychodzi zbyt wiele rzeczy, które nie powinny. Jeśli myślimy o zmianach, ze względu na moją pracę i z szacunku do zawodników, w pierwszej kolejności muszę rozmawiać z nimi i z ich agentami, zawsze z szacunkiem. To mój sposób bycia i chcę, żeby tak pozostało." Niestety prasa co chwilę szuka konfliktów, niedomówień itp. Zauważ, że Holender przywrócił uśmiech na boisku przez większą część sezonu i wg mnie Laporta także musi dostrzec to jakie relacje łączą Jego, a szatnię. Osobiście chcę, by został.
1
@Danchos
1
@AmigoBlancos Ramos i Varane to może być zastrzyk energii dla Realu w sobotę. Mecz z Villarrealem będzie wg mnie bardzo zacięty. Atletico, mimo iż gra z zespołem walczącym o utrzymanie, to jednak w drużynie Valladolid było widać rezygnację i pogodzenie się ze spadkiem. Mina trenera klubu z Estadio Zorilla była bardzo wymowna po porażce 4:1 z Sociedad. Natomiast Barca wypadła (niestety) w grze o Mistrzostwo, to jednak czekam z niecierpliwością jak rozstrzygnie się walka o tytuł! Jestem ciekaw także kto dołączy do Eibaru w Segunda w przyszłym sezonie! Życzę, by Huesca się utrzymała, bo grają ładny, ofensywny futbol!