Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Są w szoku, że Benzema wrócił do kadry reprezentacji Francji!
3
@krzyrzak69 Masz jakąś manię pisania o "tartym chrzanie". Uspokój się trochę, bo prawdy w tym żadnej! :)
0
@zwyklykibic93 Zależy jakimi cechami zawodnik potrafi nadrobić braki w danym elemencie gry. Busquetsa bym nie skreślał z Barcy, lecz widziałbym w Nim dobrego zmiennika. Ilaix to dobry przykład współczesnego defensywnego pomocnika. Ma czas nadrobić technikę i zwrotność, lecz charakterystyka współczesnego gracza na tej pozycji to fizyczność, a ktoś taki jak Moriba to inwestycja w przyszłość. Chętnie zobaczyłbym w presezonie także Nico Gonzaleza, który wyróżnia się świetną techniką, wizją gry, opanowaniem i dojrzałością gry.
0
@zwyklykibic93 "Nie ma szans" :D Cechą Busquetsa nigdy nie była szybkość, nawet w latach, w których święcił najlepsze momenty w karierze!
0
@zwyklykibic93 Nie, opisuje Busiego. Z PSG rewanżowy pojedynek obala kwestię, że może nam dać coś tylko że słabszym rywalem. Tutaj możemy tylko gdybać, czy by się załapał na postawowy skład w topowym klubie, czy nie, a kwestie zawsze będą podzielone.
1
@zwyklykibic93 Valverde, czy Setien nie potrafili wykorzystać atutów Busiego, w porównaniu do Koemana. Busi nie musi pilnować tak dużego obszaru boiska, przez ustawienie 3-4-3. Nigdy nie należał do sprinterów, lecz umie się mądrze ustawiać i rozgrywać. Ja uważam, że jeśli będzie się rozsądnie zarządzać Jego czasem gry, może nam jeszcze sporo dać, bo przegląd pola ma niesamowity.
0
@ShawnC Ale byłby świetnym zmiennikiem, co nie może Go czynić świetnym zawodnikiem? :)
3
@zwyklykibic93 To chyba nie oglądałeś większość meczów Barcy, skoro piszesz, że "zagra raz na kilka meczów dwie piłki przez dwie formacje i już lud się zachwyca". W innych klubach to wcale nie jest norma! Uważam, że czas Busiego nie minął, jednak trzeba by było bardziej rozważnie zarządzać minutami w Jego grze, bo jeszcze więcej dałby klubowi jako zmiennik, lub jakby nie grał przez większość czasu 90 minut.
16
@pep10 Zapomniałeś dodać, że ten "człapak" świetnie czyta grę, ma fenomenalne przerzuty, notuje dużo odbiorów, asekuruje kolegów z zespołu! Świadczy to o tym, że jakby każdy grał w tym meczu jak ten "człapak" to może inaczej wyglądałaby końcówka sezonu w wykonaniu Barcy.
0
Panie już 4:0! :)
0
Brawo brawo za walkę, cisniemy Celtę! Podoba mi się walka i zaangażowanie w tym meczu!
1
Oby nikomu się nic nie stało jak wypadła ta pokrywka pucharu przy celebracji!
8
@marcinnikt Podpowiem Ci, np. po remontadach z Sevillą, Granadą w PK, czy w lidze z Realem Sociedad :)
16
Może to nie jest rewelacyjny sezon Barcy pod wodzą Koemana, jednak uważam, że to co zrobił, jak odbudował kadrę przez większą część sezonu i to, że postawił na młodych, przyszłościowych graczy jest godne dania mu szansy na przyszły rok. Zdobycie Pucharu Króla to może nie piłkarski Olimp, ale kto by się spodziewał jakiegokolwiek trofeum po tym w jakich nastrojach był klub po blamażu z Bayernem. Jestem wdzięczny Koemanowi za to, że odzyskał tę radość wśród piłkarzy (a zwłaszcza widać to u Messiego) - a to niełatwe zadanie! Sprawia, że oglądanie Barcy w tv dostarcza mi wiele emocji i wiary w zespół . Myślę, że w przyszłym roku jest większa szansa ugrać coś więcej, przy obecnych brakach kadrowych, które zapewne będą załatane (Depay, Eric Garcia, czy nawet Aguero).
0
@kaamil1910 No no no :D
0
@kaamil1910 Oj zdziwiłbyś się!
4
@izabella Jest to napisane w artykule :)
23
Szkoda, że nie można tam pograć z Dembele w FIFĘ.
0
@Objectivo I to dwukrotnie!
0
@Barcaa12 Na wyjeździe z Granadą też wygraliśmy (i to dwukrotnie) :)
0
@TheBestKoeman Jak Casemiro dostanie żółtko to nie zagra w następnej kolejce :)
0
@kamiVeB To piszesz o wychowankach w pierwszej drużynie, bo przy pierwszym Twoim komentarzu można wywnioskować, że poprzez zdanie "Szkoda że Koeman nie szuka od dłuższego czasu zawodników w La Masii" znaczy, że Koeman nie obserwuje młodych na ich dalszy rozwój. A to błąd, bo takich obserwuje np. Collado, Nico Gonzalez, Orellana itd. Trochę źle użyłeś zdanie mając na uwadze tylko młodych graczy z La Masii będących w pierwszej drużynie!
0
@DaPidejpi Co jak co, ale w dwóch wyjazdowych meczach Barca pokazała (na Los Carmenes) jak się gra i walczy do końca z gospodarzami!
2
@kamiVeB Nie no wcale Koeman nie szuka zawodników z La Masii :D
1
@DaPidejpi Barca też prowadziła z Granadą!
0
Dla mnie oczywistym jest, by dać mu szansę w kolejnym sezonie. Mimo to widzę, że dodał do gry Barcy dużo polotu i charyzmy.
1
Nasz "niezawodny" Sergi Roberto służy "pomocą"!
0
@damiano996 A w moich oczach gra przyzwoicie (dobrze czyta grę, rozrzuca piłki i w większości piłka przechodzi przez niego), ale już się przyzwyczaiłem do uprzedzeń wobec Sergio. Porównywanie gry końcówki sezonu do gry Seteiena jest nietrafna.
0
@damiano996Mimo to, to mało? Klarowna sytuacja średnio co 7 minut! Barca gra znacznie żywiej, piłka krąży szybciej i Busquets gra przyzwoicie! Ech...brak słów!
0
Heh na mecz męskiej drużyny Levante nie mogą wchodzić kibice, ale na mecz żeńskiej drużyny kibice mogą być obecni na Ciudad de Valencia :D