0

@Lucassito Zobacz kiedy był pisany artykuł.

1

Brawo Granada!!! Dużo przypadku w tej akcji, ale piłka w siatce.

0

Świetne podanie Koke.

0

@Jonyx Jeśli chodzi o ten konkretny mecz na Los Carmenes to się z Tobą zgodzę. Lecz jeśli chodzi o dotychczasową grę Materacy od początku sezonu, to Simeone stworzył zespół grający w piłkę (w końcu). Nie tylko umieją dobrze bronić, ale też dużo strzelają, potrafią utrzymywać się przy piłce oraz grać atak pozycyjny. Ich gra ewoluuje. Dużo osób pisze o Suarezie, ale osobiście najbardziej cenię grę Koke (świetna wizja i przegląd pola), Carrasco(szybkość na skrzydle) i Trippiera (włączanie się do ofensywy, dużo asystuje i dobrze przerywa akcje rywala, dużo biegając).

0

@Mr8lack Ahaaa, czyli araby na obczyźnie mogą robić co chcą w zachodniej Europie, bo taką mają kulturę, a jak już ktoś przyjeżdża do krajów Arabskich to już ma się do nich dostosować...no zajebista logika.

1

Almería - Alavés 0:5? Raczej to drugoligowiec urządził Manitę zespołowi ze stolicy Kraju Basków!

0

@Naturopata Racja, po (tvn) i pis (tvp) to jedno szambo! Gdzieś mają dobro ludzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W tej kwestii zdania są podzielone, lecz Lahoz uznał, że faul był. Jeśli już decyduje się oznajmić przewinienie gracza Sevilli to w tym momencie powinien odgwizdać rzut karny.

0

"To był drugi pojedynek obydwu zespołów w tym sezonie. Pierwszy z nich zakończył się bezbramkowym remisem." Bezbramkowym remisem? Było 1:1 po golach Luuka re Jonga i Coutinho.

0

@mekston Wcale trudna nie była po tamtej porażce. Traciła tylko 2 pkt do Realu (późniejszego mistrza kraju).
https://www.bbc.com/sport/football/39249969

0

@Gomess Futbol potrafi być nieprzewidywalny :)

2

@mekston Po remontadzie z PSG podkreślił bym zimny prysznic w La Corunii i porażka na El Riazor 2:1.

1

@Gomess Nie pogrąża, jeszcze jest rewanż, i to Barca może pogrążyć zespół Rakiticia.

0

@Quavosk Ale już się zrehabilitował i naprawił swój błąd.

2

Szczęsny twierdzi, że Granada gra w drugiej lidze :D

0

Mingueza z Umtitim na środku obrony! Ciekawe jak sobie poradzą.

0

@pazio23 Polsat Sport Premium 1

0

@Bykunn Te "stacje" niewiele mu dorównują :)

1

@Nihas rmf "prawdę" powie :D Są tak rzetelni jak tvny, tvp, czy inne polsaty.

0

@barcelonaLM No zobaczymy, czy TVP1 będzie transmitować mecz. Wyjdzie w "praniu".

1

@barcelonaLM Aha, czyli program na oficjalnej stronie TVP kłamie w emisji programu w środowy wieczór?

5

@dasouzar11 Włącz, bo Celta gra tiki takę i prowadzi :)

0

@nelson25 Skąd taka pewność, że ten mecz będzie na TVP1? Bo na stronie TVP brak wzmianki o tym.

2

Brawo Celta!!! :)

0

Trzymam kciuki za Celtę! Oby wywalczyli przynajmniej remis z Materacami!

1

Oby było tak jak mówi ten lekarz, czyli pierwszy stopień urazu stawu skokowego. Wtedy w miarę sprawnie przejdzie czas rekonwalescencji, bo myślałem, że skończy się to znacznie gorzej dla młodego Urugwajczyka.

0

@BarcaInfo Griezmannowi chyba też to mówił, bo teraz z Niego strzelec wyborowy :)

0

@Katalonbar Dziwne, bo jak patrzę na stronie TVP, to na TVP 1 nie ma tego meczu.

0

@ZelekBARCA Mi się bardzo podoba to przejście czerwonych pasów na senyerę i już zakupiłem ją w rabacie na ZgodaFC :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?