3

Nie lękajcie się. Pan Trener Hans Dieter Flick tak ustawi Gordona, że jeszcze będzie fruwał po boisku. Taki profil ma, że magikiem nigdy nie będzie, ale przy tym co gramy pasuje bardzo(dlatego bardzo podobny taktycznie Bayern też go bardzo długo monitorował).

0

Ten Leao też udany co sam sobie już transfer ogłosił. Żeby się chłop nie przeliczył z tą Premier League xD

0

@Kessie Haircut d’Or co najwyżej dla jego barbera

3

Kolejny z wielu talentów CR’a

3

@BORO_12 narazie taka cisza, że trochę się nie chce śledzić bo znowu multum nic nie wnoszących gówno-newsów się pojawia.

2

@Popitek12 czy przebrałeś swoje slipy Versace na CR7 Underwear na tą specjalną okazję czy trzymasz je na finał?

1

@macio_944 czy jesteś gotowy na to, że potężny Siuuu zdobędzie tytuł?

4

Portugalia ma Araujo w pierwszym. Za daleko nie zajadą z taką obsadą obrony
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore ten rekord to akurat może jeszcze bić co mundial bo dopóki będzie chciał grać to szybko się go żaden selekcjoner nie odważy odstawić raczej

1

0

@icon3520 właściwie to końcówka maja była mocna. W czerwcu już się uspokajało choć mundial nie jest tu bez znaczenia.

1

@Encore Rafał Leao i CR razem w pierwszym. No nie wiem.

8

@SigmaBoyEssaYamal zwróć uwagę na nasz styl i charakterystykę tych zawodników bez piłki. To transfery do ataku jak i obrony równocześnie, a nawet przy tym jak gramy mogą dać więcej pod kątem zapobiegania groźnym sytuacjom niż najlepszy stoper, który wiecznie będzie musiał gonić rywali za swoimi plecami próbując gasić kolejne pożary.

0

@Azi zapominają, że ostatecznie potrzebny jest topowy trener z wizją, pod którą należy budować kadrę

5

Jak Real by wyszukiwał dla siebie piłkarzy jakby nas nie było? Cała aktualna polityka transferowa do kosza.

5

@MirusAmisz zmyłka dla przeciwników przed turniejem. Jeszcze wybrzmi jego SIUUUU.

@Popitek12

4

@BORO_12 Kroupi bardzo ciekawy, ale overpriced i dalej prospekt niż gwiazda na już. W każdym razie generalnie zgadzam się, że nie powinniśmy gonić za nim przez całe okienko za wszelką cenę żeby na koniec dać się wydoić z kasy. Musimy ustalić jakiś deadline oraz limity na tą operację i się tego trzymać, a jak nie to idziemy dalej.

0

@Eklerek kij wie czy to w ogóle prawdziwa wypowiedź przy tym ile teraz fejków lata i jest udostępnianych dzień w dzień xD

6

Nawet nie będę udawał, że jeszcze mnie to dziwi. Po prostu GOAT.

3

@takisobiektos dobrze, że Pjanic chociaż szybko odszedł obrażony na Koemana xD

2

@BORO_12 a no właśnie. Trzech bardzo doświadczonych graczy/liderów odeszłoby tak naprawdę rok po roku. To też niepokojące. Nie jestem 100% na nie, ale jak zwykle TO ZALEŻY.

2

@Hawajczyk tyle, że nawet schyłkowy Messi pracował trochę więcej i przede wszystkim dużo „mądrzej”. To niepopularna opinia, ale o ile objętość pracy Messiego na boisku jest mała to potrafi doskonale odcinać linię podań czy wybierać momenty presji lub na doskok. Tam boiskowe IQ jest na zupełnie innym poziomie. Co do Twojej rady jakby to było takie proste żeby obudować Żółwia i stworzyć zwycięską drużynę to już dawno by to zrobili, a narazie się to jeszcze nie udało przez dekadę jego kariery na najwyższym poziomie. Trochę przykład schyłkowego Ronaldo w Juve. Dalej indywidualnie dostarczał topowe liczby, ale sam drużyna nie rozwinęła się po jego przyjściu, a wręcz przeciwnie.

0

@Hawajczyk znaczy się umiejętności indywidualne ma ogromne i to nie podlega wątpliwości, ale umówmy się na tą krytykę też częściowo „zapracował”.



Dla mnie cholernie ciężko w dzisiejszym futbolu zbilansować drużynę z takim zawodnikiem, a jak jeszcze dojdą jego wypowiedzi po gorszych meczach choćby Realu gdzie wymagał więcej pracy od kolegów(np. po porażce z Benfica) gdzie sam nie dawał kompletnie przykładu jako lider to robi się bardzo „ciekawy” wizerunek. Nie lubię też patrzeć na futbol tylko przez pryzmat liczb i uważam, że nie ma przypadku w tym, że szczególnie w tak „taktycznym” futbolu klubowym(reprezentacyjny przez mniej czasu spędzonego na orscy zawodnikami jest trochę bardziej dziki i oparty na talencie) mimo genialnego dorobku indywidualnego co sezon jego kluby zawodzą regularnie. Z resztą wystarczy spojrzeć na wypowiedzi i co zrobił x PSG Lucho po jego odejściu.

3

@blakkudium jeszcze jest taki gagatek choć te €50m to chyba za jedną nogę przy realiach obecnego rynku xD


3

Wszystko zależy od oferty i tego jaki plan byśmy mieli na wykorzystanie tych pieniędzy. Nie jesteśmy klubem „sprzedającym” i poziom sportowy zawsze powinien być najważniejszy przy podejmowaniu tego typu decyzji(a prowadzenie topowego klubu to nie fm gdzie sprzedajesz każdego gracza ok 30, sprowadzasz młodszych i oni wszyscy harmonijnie i szybko się rozwijają zastępując dotychczasowych liderów), ale jednocześnie nie mamy też aż takich możliwości jak wiele innych wielkich klubów i bez dużych sprzedaży ciężko może być sfinansować nasze cele. Nie kupuje tylko tego argumentu o zjeździe Raphy bo był to pierwszy sezon naznaczony kontuzjami w jego wykonaniu(a jak grał to dalej był jednym z kluczowych graczy), a przy podobnym profilowo Gordonie też mógłby być bardziej oszczędzany. Kolejna kwestia to też cechy pozasportowe, które są ciężkie do wycenienia. Szczególnie przy tak młodej drużynie gdzie potrzebni są też Ci bardziej doświadczeni liderzy tym bardziej, że dopiero co odszedł choćby Lewy. Z drugiej strony to mógłby być faktycznie ostatni moment żeby zgarnąć za niego duże pieniądze, a jeśli dobrze to rozegramy to nie musielibyśmy sportowo wyjść na tym źle. Ciężki temat, ale jeśli realna oferta się pojawi i sam zawodnik chciałby z niej skorzystać bo też bym go nie wypychał to należy się zastanowić i znaleźć najlepsze dla wszystkich stron rozwiązanie.
@BORO_12
@blakkudium


2

Ta „najpotężniejsza” ofensywa Francji to planuje oddać celny strzał na bramkę w tym meczu?

0

@Encore no nie wiem

4

+€120m i możemy rozmawiać. Oczywiście wtedy obowiązkowo jeszcze dwa wzmocnienia ataku.

6

Ja wiem, że jakiś potencjał ma i to już pokazał w naszych młodzieżówkach, ale w Egipcie muszą bardzo wierzyć w naszego Hamze skoro w takim meczu wchodzi na 15-20min za Salaha nie mając prawie doświadczenia w dorosłym futbolu, a szczególnie na tym najwyższym poziomie.

1

Wiadomo, że remis tutaj byłby kubłem zimnej wody trochę niczym mecz na otwarcie ze Szwajcarią w 2010 gdzie przegrali, ale jednocześnie nie da się ukryć, że zrobili w teorii więcej niż wystarczająco żeby prowadzić i w 9/10 takich spotkań by już prowadzili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?