Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium
Laporta zjadł prezydenta Atletico, i reszta zarządu „ugięła” się sprzedać Juliana
1
Uff, już myślałem że warunkiem jest wypożyczenie i że Barcelona beedzie opłacała większość pensji
0
@ranger3120
Hahahahahah
4
@Safrani
To ja może do tej sałatki też dam przepis :
Rozdrabniamy dobrze schłodzony sześciopak piwa Dębowe Mocne na pojedyncze elementy. Folie wyrzucamy do śmietnika. Bierzemy szklankę do piwa, nalewamy jeden kawałek szesciopaka do owej szklanki. Puszkę wyrzucamy za okno żeby biedota mogła sobie zarobić. Wuala, idealny sposób na schłodzenie.
Powtarzać do wyczerpania zapasów
0
@Gall
No podobno dycha € xD z jednej strony brzmi jak żart, ale z drugiej jak patrzę na jego narodowośc, to wszystko jest możliwe
12
Klimatyzacja w Sosnowcu :
https://x.com/rekinbaltycki/status/2070440674499977366
0
@Roobo
Ciekawe czy oni wiedzą że on tu finalnie nie trafi xD
0
@Hasszz
Ten Polak już tak?
6
@Kinginiesta
90% pensji? To już lepiej wygonić na trybuny, te 10% nie dają nam praktycznie nic.
1
@KobeFR
Ale Ty nie rozumiesz że my potrzebujemy podstawowego napastnika? Nie kolejną miernotę jak Ferrana? Ja nigdzie nie napisałem że Alvarez to nasza najlepsza opcja, ja tylko wyśmiałem Twoją propozycję. „Lider kadry Hiszpanii” - to też Cię nieźle odkleiło
0
Jeżeli to prawda to… dlaczego tym klubem zarządzają aż tacy głupcy?
0
No no, a w komentarzach na X jakiś profil który sympatyzuje z Barceloną i ma ponad 200k obserwujących, dał wpis że pisał z Fabrizio Romano i nic takiego nie ma miejsca.
0
@Gall
No ale stary jest jego agentem tak? Gdzieś czytałem że Rapha otrzymywał dla siebie tylko pensje z klubu. Ale ile w tym prawdy to nie wiem
2
@Fog_W_1899
Dramat. Każdy psioczy na Ferrana ( ja jestem jego największym hejterem) ale proponując takich bażantów jak Oyarzabal, przyklepują Torresa jako podstawową 9 w przyszłym sezonie. Dramat.
6
@kundee
Oczywiście Wiedźmin 3 plus wszystkie dodatki
3
@KobeFR
Same plusy żadnego minusa xDD gość nie może przebić 20 goli WE WSZYSTKICH ROZGRYWKACH a chłop pisze że same plusy zero minusów hahaha litości
To może Morate? Zgrany z chłopakami jest, nie drogi. Dla mnie same plusy, żadnego minusa xDDDD
0
@partymaker
No to mocne jest. Kolejny Depay nam nie potrzebny
0
@Eto'o9 R10
Oyarzabala xDDDD
0
@Pedri16Future
Tylko czy to rzeczywiście plotka?
3
Jeżeli to nie jest fejk… to czemu Ci brazole maja takich zjebanych ojców xD
0
@Karol145
Solidny grajek za 130mln£ no i okej
0
@Hindus
Tera to Cię poniosło
3
Co to za bigos
0
Oby ta informacja dotarła także do Balde
1
Deco to jest taki bażant, że Daro Lew by mu natrzaskal a tu go stawiają z potężnym Alemanym
1
@blakkudium
Znowu wypożyczenie i znowu będziemy opłacać większość pensji xd
0
@Hasszz
Tu bardziej chodziło o pozbycie się żula xD
4
Dobra, robimy tak. PSG kupuje Alvareza za 100mln, Atletico myśli że zrobiło nam na złość, ale PSG wypożycza nam go od razu z obowiązkową klauzulą wykupu za 120, a my w ramach podziękowań sprzedajemy Kounde do PSG za 60/65mln Euro. Dobry plan?
#zycietofifa
2
@misterio
GOAT
7
Ależ to był pomocnik