3

@blakkudium

Laporta zjadł prezydenta Atletico, i reszta zarządu „ugięła” się sprzedać Juliana

1

Uff, już myślałem że warunkiem jest wypożyczenie i że Barcelona beedzie opłacała większość pensji

0

@ranger3120

Hahahahahah

4

@Safrani

To ja może do tej sałatki też dam przepis :


Rozdrabniamy dobrze schłodzony sześciopak piwa Dębowe Mocne na pojedyncze elementy. Folie wyrzucamy do śmietnika. Bierzemy szklankę do piwa, nalewamy jeden kawałek szesciopaka do owej szklanki. Puszkę wyrzucamy za okno żeby biedota mogła sobie zarobić. Wuala, idealny sposób na schłodzenie.

Powtarzać do wyczerpania zapasów

0

@Gall

No podobno dycha € xD z jednej strony brzmi jak żart, ale z drugiej jak patrzę na jego narodowośc, to wszystko jest możliwe

12

0

@Roobo

Ciekawe czy oni wiedzą że on tu finalnie nie trafi xD

0

@Hasszz

Ten Polak już tak?

6

@Kinginiesta

90% pensji? To już lepiej wygonić na trybuny, te 10% nie dają nam praktycznie nic.

1

@KobeFR

Ale Ty nie rozumiesz że my potrzebujemy podstawowego napastnika? Nie kolejną miernotę jak Ferrana? Ja nigdzie nie napisałem że Alvarez to nasza najlepsza opcja, ja tylko wyśmiałem Twoją propozycję. „Lider kadry Hiszpanii” - to też Cię nieźle odkleiło

0

Jeżeli to prawda to… dlaczego tym klubem zarządzają aż tacy głupcy?



0

No no, a w komentarzach na X jakiś profil który sympatyzuje z Barceloną i ma ponad 200k obserwujących, dał wpis że pisał z Fabrizio Romano i nic takiego nie ma miejsca.

0

@Gall

No ale stary jest jego agentem tak? Gdzieś czytałem że Rapha otrzymywał dla siebie tylko pensje z klubu. Ale ile w tym prawdy to nie wiem

2

@Fog_W_1899

Dramat. Każdy psioczy na Ferrana ( ja jestem jego największym hejterem) ale proponując takich bażantów jak Oyarzabal, przyklepują Torresa jako podstawową 9 w przyszłym sezonie. Dramat.

6

@kundee

Oczywiście Wiedźmin 3 plus wszystkie dodatki

3

@KobeFR

Same plusy żadnego minusa xDD gość nie może przebić 20 goli WE WSZYSTKICH ROZGRYWKACH a chłop pisze że same plusy zero minusów hahaha litości


To może Morate? Zgrany z chłopakami jest, nie drogi. Dla mnie same plusy, żadnego minusa xDDDD

0

@partymaker

No to mocne jest. Kolejny Depay nam nie potrzebny

0

@Eto'o9 R10

Oyarzabala xDDDD

0

@Pedri16Future

Tylko czy to rzeczywiście plotka?

3

Jeżeli to nie jest fejk… to czemu Ci brazole maja takich zjebanych ojców xD



0

@Karol145

Solidny grajek za 130mln£ no i okej

0

@Hindus

Tera to Cię poniosło

3

Co to za bigos



0

Oby ta informacja dotarła także do Balde

1

Deco to jest taki bażant, że Daro Lew by mu natrzaskal a tu go stawiają z potężnym Alemanym

1

@blakkudium

Znowu wypożyczenie i znowu będziemy opłacać większość pensji xd

0

@Hasszz

Tu bardziej chodziło o pozbycie się żula xD

4

Dobra, robimy tak. PSG kupuje Alvareza za 100mln, Atletico myśli że zrobiło nam na złość, ale PSG wypożycza nam go od razu z obowiązkową klauzulą wykupu za 120, a my w ramach podziękowań sprzedajemy Kounde do PSG za 60/65mln Euro. Dobry plan?

#zycietofifa

2

@misterio


GOAT


7

Ależ to był pomocnik



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?