1

Dzień, w którym Messi opuści Barcelona będzie dla mnie dniem żałobnym.

1

Jest tylko jeden minus tego meczu - znów Pique i Alves źle ze sobą współpracowali, co dało bramkę Sevilli, mimo że nie oddali strzału w jej światło.

0

Pique pokazał w tym meczu Bartrze jak przeciąć piłkę do skrzydłowego.

0

Krychowiak to i tak najjaśniejsza postać Sevilli w tym spotkaniu, ma talent.

2

Tak jak zawsze! Nie będą wychodzili z nor aż do kolejnej wpadki Blaugrany!

1

Tak naprawdę Messi bardzo chciał pobić rekord, myślę, że następnym razem zostawi piłkę Suarezowi.

0

Nie będziesz się cieszył, bo jesteś malkontentem, do tego zapewne młodym.

0

Bełkot bełkot bełkot tyle na ten temat.

0

Szkoda, że Busquets ma przebłyski, a nie stałą, dobrą formę. Ale przyjemnie się dziś patrzy na jego grę. ;)

0

Sevilla stawia jedne z najlepszych autobusów w la liga, nie liczyłbym na wiele kontr.

0

Messi pod polem karnym Barcy hehe :D

0

Grałeś kiedyś? Wiesz jak to jest, gdy Cię 2 obrońców ciągnie? Neymar był w tłumie, ładnie się odnalazł.

0

Kup sobie okulary albo wymień mózg.

1

Ja się zastanawiam jak niektórzy mecz oglądają? To ewidentnie widać, że najgroźniejsze akcje Suarez był na środku, Messi na skrzydle.

3

O to, że przeszkadzali mu obrońcy co utrudnia strzał? Nie, pewnie po prostu nie chciał kolejnej bramki ekspercie.

0

Całkiem niezły mecz Barcy zważywszy na to, że nawet Bacca gra na DP. Liczę na więcej bramek.

0

Mam de ja vu ale juz przeszlo.

0

Suarez przepłacony, lepszy Lukaku za 30 mln hehe

0

Haha Lukaku! Kolejny trener rodem z fify, trzymajcie mnie! Dno i 2 metry mułu!

0

Jak Dongou zacznie wykorzystywać setki to będą w TOP 3 na koniec sezonu.

0

Malanowski na tropie! Prowadź wodzu!!

0

Jak tu się nie zgodzić? Muszę się zgodzić. Do 20!

1

Ja tam liczę na tego chłopaka, mam nadzieję, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i dziś wystąpi.

0

Boze ile populizmu i pustych frazesow w Twojej wypowiedzi.

1

Leo Messi nieprzerwanie od lat.
CR sie zestarzeje nie bedzie o czym dyskutowac.

0

To musi byc super sprawa!

0

Mam to samo zdanie kolego.

0

hehe rozkrecasz sie

0

Może w końcu ujrzymy go w meczu ligowym.

1

Tak naprawdę fifa z tym strzelaniem to zawsze ma dziko, bramkarze rzucają się zanim kopniesz piłkę, ale aż tak ciężko nie jest jak to opisujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?