3

Tak naprawdę to dzięki Messiemu teraz Neymar tak błyszczy, co mecz wystawia mu setkę.

2

Moje zaufanie do Enrique zostało nadszarpnięte przy meczu z Realem, ale jestem pozytywnie nastawiony. Liczę, że da sobie radę.

0

Ramos akurat jak na obrońcę to ma świetne statystyki, ale to też dlatego, że kiedyś grał na boku z tego co pamiętam. Poza tym to strona Barcy, co mnie Ramos obchodzi?

2

Bo Busquets nie jest taki cienki, jak wejdzie w formę to da radę, a Masche to świetny stoper, lepszego nie mamy. No, przynajmniej mam nadzieję, że Busi w końcu zacznie grać na poziomie. Czy Masche grałby lepiej na DMie? Za mało meczów obejrzeliśmy żeby ocenić, a stoperem dla Barcelony jest niezłym.

0

A już na pewno nie nadaje się do drużyny Pepa, mają lepszych obrońców.

0

Do Alaby mało który boczny obrońca ma start.

0

Jego diabły bez transferów za setki miliońców.

2

Masche - Mathieu Enrique pokazał, że ten duet u niego będzie grał większość spotkań, co mnie nie dziwi.

0

Będzie się udzielał, ale jest w tym cienki.

0

Malaga to jedna z najlepiej zorganizowanych ekip w La liga. Nie ździwi mnie remis, a nawet wygrana Malagi.

0

Biali rycerze tak mają.

3

I ten trener na światowym poziomie póki co zawodzi bardziej.

0

Hehe, na to wygląda. Pax szybko wyłapuje takie rzeczy, warto poczytać jego uwagi. Już pół roku temu zobaczył, że problemem jest pomoc, a najbardziej Iniesta, jak widać miał rację. Przesadza z tymi odpowiedziami na docinki Alvesa, ale robi dobrą robotę.

1

Ci co oglądają Bayern wiedzą, że tak wesoło nie jest jak to opisujesz. Z drużynami, które się otwierają i nie potrafią bronić jak Stuttgart to i manity lecą, ale wystarczy Wolfsburg, a nawet ostatnio Borussia Munchengladbach, która wykreowała ze 3 setki w meczu i Pep ma kłopoty. Nic się nie zmieniło u Guardioli, dlatego w Barcie uważam, że miałby podobne kłopoty.

0

Ale na koniec sezonu będzie pełno tych wyliczeń. Oczywiście, jeśli będziesz to kontynuował, bo fajna sprawa.

0

No rzeczywiscie, wielka roznica.

0

Morate to się za parę lat oceni.

0

Nie dla wszystkich, z pewnością.

1

Licze dzis na munchengladbach. Graja swietnie.

0

de Bruyne to swietny pomocnik. Belgia bedzie niedlugo kosic.

2

Przypomina mi sie Levante i wslizg Matje. tyle ze tam Rakitic jeszcze blizej stracil pilke.

2

hehe czyli Szpilka wygrał, dobrze że nie oglądałem, to było wiadome. Tak czy siak ten burak i wielki patriota nie ma czego szukać na wyższych szczeblach niż Polska, po prostu teraz nie ma dobrych bokserów, trzeba to przeczekać, a nie promować tą łepetynę.

1

Dlatego ucieszył mnie transfer Mathieu. Potrzeba szybkich, z dobrym wślizgiem, najlepiej jeszcze mobilnych i dobrze wyprowadzających piłkę. Może i mobilny bardzo nie jest, ale jak Masche dostawał piłki za kołnierz to Matje jednak potrafił jeszcze go zaasekurować. Oczywiście teraz będzie cicho, a taki był płacz czemu Bartra nie gra. Niestety, jest jeszcze za wolny, za słaby fizycznie i słabo wyprowadza piłkę, ale wciąż na niego liczę. Stoper rzadko w tym wieku gra na światowym poziomie.

0

Coś w tym jest.

1

Martino to staruszek, który miał dość krytyki i hejterstwa mediów, nie bez powodu już przed końcem sezonu szukali zastępcy. Jak widać trenerem był niezłym, teraz będzie prowadził kadrę narodową i mam nadzieję, że poprowadzi ich do finału MŚ i Copa.

1

Ale bialych mordek powypelzalo.

1

Oho, zaczyna sie. W tym sezonie szybko.

0

Sklad da rade.

2

Bardzo dobrze, że te drzewka ze składami są usuwane.

4

Gdyby nie Guardiola to nie wiadomo gdzie by była teraz Barca, może i by się nie podniosła, aby być uznawana TOP5 klubów świata. A Real? Jak coś nie będzie szło to rzucą milionami i karuzela będzie się kręciła dalej. W każdym razie mają potencjał finansowy chyba największy na świecie z klubów. Nie ma takiej możliwości, żeby zeszli na dno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?