1

Jeśli przypomina Ci Oxa to chyba dobrze, bo to dobry piłkarz. Adama nie biega po boisku - wygląda to jakby płynął, ma świetne przyśpieszenie, w segunda zostawia za sobą prawie każdego obrońcę.

1

Wczesniej tez Busi wolno zapelnial luke gdy Mathieu poszedl na atak. W polu karnym Cavaniego kryl Masche, a Matuidiego Alves wiec czy Mathieu byl tam niezbedny? Najgorzej zachowal sie Alba, bo takie dosrodkowania zawsze sa nieprzyjemne i wychodzi gol/samoboj. Alba moglby sie uczyc od Francuza jak LO powinien grac w defensywie, bo rozumiem, gdy trzeba go asekurowac gdy jest w akcji ofensywnej, ale Mathieu musial latac nawet jak Jordi byl na miejscu. On i Alves slabo graja w obronie. Czekam az Lucho wyprobuje gre trzema obroncami, w tym na lewej Mathieu.

0

odpowiedz do alianta2 miala byc.

2

Niektore zostawiaja na ostatnie 5 minut, gdy trzeba gonic wynik i slono za to zazwyczaj placa. Ja w ogole jestem pod wrazeniem gry Masche i Mathieu w tym sezonie. Obrona Bayernu, Realu wcale lepiej od nich nie wyglada. Do tego dobrze sobie radza w rozgrywaniu (Pique i Bartra sie nie popisali jak grali razem). Nie ma co, w Barcelonie stoper ma przekichane. Jedna strata w srodku pola i juz musi nadrabiac swietna interwencja, albo jest spalony. Do tego dodac pomocnika Busquetsa i ofensywnych obroncow to czapki z glow!

1

Miejmy nadzieję!

1

United czasami nie dostało jednorazowego zastrzyku gotówki od sponsora? Czy też mają płacone za rok?

0

Jak tu zyc panie premierze?

0

O ile tego nie wymyslil... choc ja tez wiem jakich sasiadow mozna miec :D

13

Messiemu tez nie uznali prawidlowej bramki z Atletico. Kosztowalo to mistrzostwo, ale nie nurkowal. Po co tu sie udziela tylu bialych?

0

Nie tu się klikło :D

1

Żebyś się nie ździwił jak trafi do dobrego klubu. W tym roku znalazł? A co miał szukać? On chciał zostać w Barcelonie, pozostaje mu rok kontraktu i inne kluby będą go mogły wyciągnąć za darmo, to też dla innych opłacalne.

0

Chec zycia w luksusie, nie ma co sie dziwic. To jest zawod.

1

Atletico jednak to loteria. Mi wczorajsze mecze niestety zniszczyły kupon. Liczyłem, że Baskowie w końcu coś zagrają, a tu klapa.

1

No co Ty, Ney kosztował 160 mln, było to niczym w licytacji. Perez ma łeb do interesów, zaczął od 40mln, a potem podbijał na złość Barcelonie aż doszedł do 150mln i spasował. Dobrze wiedział, że Barca za ten transfer będzie musiała sprzedać się Katarowi i Camp Nou zostanie sprzedane. Mecze przyszłego sezonu już tylko w mieście Al-Aghda, tylko na kanale al-jazeera. Tylko pytanie - Camp Nou będzie transportowane w częściach, czy całości?

0

Prowokacja się udała jak widzę :)

1

Pewnie nic, sam pisał, że zapewne odejdzie. Zresztą i tak za dużo kasy ciągnie za to co prezentuje, a nie będzie grał lepiej, bo się starzeje.

1

Ostatnio po wygranym spotkaniu z granadą zadałem pytanie użytkownikowi Strangefruit, to samo. Czego oczekuje? Niestety odpowiedzi nie uzyskałem. Ja oglądam Barcę, bo gra najpiękniejszy futbol na świecie. I tu mówię poważnie, oglądam też inne zespoły, ale Barca większość z nich swoim ofensywnym stylem gniecie. Nie chciałbym, żeby odeszli od tego stylu. Jedno jest pewne - gdy Barca zacznie grać stylem autobusowym, nie będę ich oglądał.

1

No niestety, wielu tak się zachowuje. Forum jest od tego, żeby wymieniać własne opinie, ale w takim razie dlaczego większość wpisów wygląda jak płacz? Czasem 2 gole po dwóch stałych fragmentach się zdarzają, np. mecz Bayernu i Realu.

0

Na Camp Nou zawsze gra ta LEPSZA Barca.

1

I gdzie ten Montoya biedny pójdzie? Alves coraz starszy, na skrzydle będzie mu brakowało siły aby biegać, to naturalne, że jego czas nadejdzie, dlatego lepiej żeby się trzymał jednego z najlepszych klubów świata. Montoye można porównywać do obecnego Alvesa i stawiałbym ich na równi, tyle że Dani daje wciąż więcej w ofensywie, a Montoya jak już gra to bardziej defensywnie i mu błędy też się zdarzają. Ale czy Montoya kiedyś wejdzie na taki poziom jaki miał Alves za najlepszych czasów?

0

Masche też ŚO

0

Vamos Masche !!!

2

No fajnie, Bayern dał radę. Czekam aż reszta meczy na kuponie wejdzie, w tym Barca.

1

Moim zdaniem na Bartre spokojnie przyjdzie czas, już obstawiam, że będzie w tym sezonie częściej grał od Pique, który MUSI się poprawić motorycznie. Ale wystawienie Mathieu-Bartra, to też gorsze wyprowadzanie piłki, brak tych crossów, brak podań omijających pomoc przeciwnika, a Bartra do tego słabiej się przepycha od Masche. Do tego ma tendencje do "podpalania" się, biega czasem chaotycznie, chce za dużo zrobić i to może się w końcu zemścić. Jednak cieszy to, że tak gra, bo tak też grał Puyol, tylko musi nabrać doświadczenia. Myślę, że PSG to zbyt ważny mecz aby wystawić Bartrę.

0

Iniesta gra na lewym skrzydle, nie przypominam sobie żeby grał na prawym, a teraz nie gramy typowymi skrzydłowymi.

0

No bo Masche jest świetny, na pozycji DMa wymiata, ale stoper to wyższa szkoła jazdy, gdyby tylko był szybszy i wyższy. To byłby zabójca dopiero!

0

Nie powiedziałbym. Spójrz chociaż na statystyki Lewego. Póki co ogarnia tiki take i to widać, potrzebuje czasu.

0

Pique ławka? Aż tak obniżył loty?

1

Akurat Masche to świetny defensor, najlepiej zastępuje Puyola, jego wada to właśnie te warunki fizyczne i dlatego nigdy pewnego poziomu nie "przeskoczy" :D

1

Gdyby Guardiola miał w Bayernie takich ludzi jak w Barcelonie, to by jeszcze długo szalał, ale wygląda na to, że jego czas się kończy, zobaczymy za parę miesięcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?