1

Zobaczymy jak to będzie. Kluby w Hiszpanii są zadłużone (choć Valencia zyskała bogatego właściciela). Możliwe, że Anglia zacznie podbierać kluczowych piłkarzy każdego z zespołów. Można tutaj dodać historię Malagi, która była o krok od wyeliminowania BVB z ligi mistrzów, a w następnym sezonie pieniądze zniknęły, a najlepsi piłkarze zostali sprzedani. Ogółem to jest mit, że w La Liga nie ma rywalizacji, wygląda na to, że ta liga robi się coraz równiejsza, a już rok temu lider wcale tak dużo punktów nie uzbierał. Sezon 100pkt Barcelony może już się nie powtórzyć. Po prostu Real i Barcelona DOMINUJĄ, ponieważ markę wyrobili sobie przez lata, tak jak i Bayern, Juve. Nie można opowiedzieć tego o Anglii, bo lider poprzednich lat - MU przechodzi kryzys, a lukę po nim przejęli Abramowicze i Szejki, natomiast Arsenal miał tylko jeden epizod, gdy wygrali ligę nie przegrywając żadnego meczu.

1

Oddanie piłki przeciwnikowi to dla Barcelony wielkie ryzyko, takie kontry zawsze przynoszą zagrożenie.

1

Piłka nożna też ma wady, fizyki nie oszukasz. Po prostu nie ma takich zasad. Są np spalone, żeby nikt nie stał "na sępa", ale nie ma takich że drużyna nie może stać w 8 20m od bramki, a tam jest już tak ciasno, że świetnej piłki po prostu NIE DA SIĘ zagrać, lub można liczyć na szczęście, że przeciwnika się zdekoncentruje i zostawi jakieś luki.

3

Mają ładniejsze, ale nie mają Shakiry.

1

Dokładnie, to samo wczoraj ludziom tłumaczyłem. Z naszego trio atakującego wyglądał najlepiej, ale mecz był tak cienki z powodu słabej pomocy. Pedro ma fatalną formę, ale w tym meczu to on tworzył zagrożenie dla bramki przeciwnika jako jedyny.

1

Z Douglasa będą ludzie, tak myślę. Jak trzeba było to był w obronie i co chwilę w ataku. Teraz tylko musi poprawić jakość swojej gry i być może okaże się tanim, dobrym transferem? Na klepki nie było co liczyć. Rakitićowi odskakuje piłka, a z Pedro nawet nie miał co grać. W lepszej sytuacji był Alba, miał do pomocy Iniestę i Neymara i to stamtąd szły najgroźniejsze akcje.

1

Ta, fajnie, zagraliśmy z Pique i Bartrą. Okazało się, że nawet w ułamku tak dobrze nie wyprowadzali piłki jak Masche, w obronie bez zarzutu, co mieli do roboty to bronili, choć i tego wiele nie było. Czy Masche w takim meczu by sobie nie poradził? Wątpię, plusem było to, że Bartra i Pique jako jedyni stworzyli zagrożenie dla bramki. Mathieu miał babole z Villarealem i ostatnio JEDEN z Levante (nie liczę wślizgu, bo tam Rakitić się nie popisał). Prawda jest taka, że Bartra dał się pare razy przepchać, ale też dobrze czyta grę, Mathieu nie jest gorszy, a dynamiczniejszy, silniejszy.

2

@BJJ ja tez za Pedro nie przepadam, ale w tym meczu byl najlepszym atakujacym, najwiecej robil.

0

Takie gadanie glupot. Rzadko kiedy robil cos wiecej od Pedro.

0

hehe ale co jak co, murawa byla swietna. Mam nadzieje, ze Douglas odkopal juz swoja noge.

1

Bravo to tym ustawieniem muru sam sobie stworzyl zagrozenie.

0

Tez jak zobaczylem ten mur to sie zastanawialem czy nie bedzie probowal strzalu.

0

Rzadko to sie zdarza, ale dzis musze powiedziec, ze Pedro byl najlepszy w ataku.

0

Tak, całkowicie, lepiej od Neymara i bardziej widoczny od Messiego. Mecz w jego wykonaniu nie genialny, ale czego się spodziewać, że Pedro pociągnie grę zespołu?

0

Nic dziwnego, pierwszy mecz w EUROPIE, ale trzeba przyznać, że ma płuca. Trza było to był w ataku, trza było to i w obronie. Do tego partnerów do rozegrania też nie miał przebojowych.

0

Pedro akurat grał całkiem nieźle w tym meczu.

1

Malaga zagrała dobrze, a kluczowi piłkarze Barcelony nie mieli swojego dnia.

0

Wciąż na 0 z tyłu!

1

Sandro jest świetny.

0

Henrique gra w Napoli, czy to słaba drużyna?

0

Douglas miał grać z Rakitićem lub Pedro? Proszę Cię, parę zagrań i tak miał.

0

Tak coś mi ten mur wyglądał na źle ułożony.

0

Rakitić odstaje technicznie, może wejdzie Roberto?

0

Ładna ta bramka?

0

Dobra, zapomniałem się.

1

Dobrze wtedy zrobił. Messiemu zabrakło parę cm aby strzelić bramkę.

2

Trzeba przyznać, że szczelny autobus Malaga postawiła, nie ma co.

0

Myślę, że ujrzymy dziś Rafinhę lub Roberto. Rakitić i Iniesta nie grają dziś nic specjalnego.

0

Prawie jak było z Danim :D

1

Trzymamy za słowo :) Będą jaja x2!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?