4

Tak sobie obejrzalem z ciekawosci
powtorke z akcji wslizgu Mathieu i
to nie byl jego blad. Pilke stracil w
glupi sposob Rakitic, a ta
powedrowala na strone Alby, tyle ze
go tam nie bylo bo byl w
ofensywie. Na miejscu Mathieu
zaden stoper Barcy nie zdazyl by za
akcja, a musial popylac az pod linie
autu. Niestety za ta akcje mu sie
najbardziej obrywa.

2

Tak sobie obejrzalem z ciekawosci powtorke z akcji wslizgu Mathieu i to nie byl jego blad. Pilke stracil w glupi sposob Rakitic, a ta powedrowala na strone Alby, tyle ze go tam nie bylo bo byl w ofensywie. Na miejscu Mathieu zaden stoper Barcy nie zdazyl by za akcja, a musial popylac az pod linie autu. Niestety za ta akcje mu sie najbardziej obrywa.

3

Przecież grał kosztem Iniesty, gdy ten schodził na skrzydło, a i tam był niewidoczny. W Barcelonie po prostu nie ma miejsca na takiego piłkarza.

1

W Niemczech Koln prezentuje troche inny futbol niż większość drużyn, kładą większy nacisk na taktykę.

0

Też nie wiedziałem, że go wypożyczyli.

1

"Pedro, fajnie, że jesteś" :D

2

W tamtym sezonie mozna bylo miec pretensje o bieganie Leo, ale w tym JAKIEKOLWIEK problemy to po prostu glupota. Twoj post to prowokacja?

4

Jesli Athletic byl dla Ciebie autobusem to chyba slabo ogladasz mecze.

1

Mi się jednak wydaje, że Leo ma po prostu inne zadania teraz. Przyszłe mecze to pokarzą. Za Martino też się cofał, ale rzadziej, teraz w co drugiej akcji jest w linii pomocy, za napastnikami.

3

Problem w tym, że jak Iniesta wczoraj kogoś przedryblował to dostawał z automatu kosę. To i tak ważny zawodnik, a jego podanie do Neymara powinno zostać wykończone.

1

To tylko człowiek, nie ma czego tu się doszukiwać.

3

Wślizg i to jak Masche z główki go przelobował, a potem złe przyjęcie zrobiło swoje i przeciwnik piłkę odebrał, ta poszła na skrzydło, gdzie wracał Alba, więcej błędów nie było, ale to one utkwiły w pamięci, bo były jedynymi.

2

Po prostu ludzi zaczyna nudzić, że Messi jest najważniejszy w każdym meczu i też trzeba czasem docenić innych.

1

Na tej pozycji potrzebny jest ktoś lewonożny, nie licz na to.

1

Oprócz tej sytuacji, gdy piłka odskoczyła Mathieu, jakie piłki jeszcze rozdał? Alves też nie miał za bardzo opcji co zrobić.

4

Nie ma jak to się uaktywniać tylko wtedy, gdy idzie prowokacja na kibiców Realu Madryt. MAMY CIĘ!

3

Chciałem obejrzeć grę Roberto, ale tak słaby stream miałem, że zawodnicy zaczęli mi się mylić, za dużo podobnie wyglądających. Tam raz chyba ładnie pociągnął akcję.

1

To co cieszy - Sandro miał pierwszą sytuację i od razu zamienił na bramkę, w Barcelonie od lat kuleje wykańczanie akcji, Neymar też musi nad tym popracować.

1

Przy tym potrafił też 100% sytuacje wybronić. Mathieu źle wszedł w mecz, a Rakitić fakt, co chwile miał babole, ale jego praca wciąż jest nieoceniona. Nie ma co gdybać, zero z tyłu jest, sytuacji też jak na lekarstwo mieli.

0

Bez przesady, mecze bez błędów się nie zdarzają, a czyścili, gdy trzeba było oprócz tego wślizgu Mathieu.

0

Ciekawe, czy wyjdzie z dołka?

1

Ney, Rakitić, Sandro, Pedro, Messi

1

Jedyna groźna wrzutka poszła prawą stroną, a więc nie wszystkie ale nie wiem kto tam odpuścił, chyba Busquets.

0

Ale huknął idealnie. Jak stream mi się przestał ciąć i obejrzałem powtórkę to aż oczy przetarłem, centymetry.

2

Jak na taki autobus Barca i tak robi swoje.

1

Nie wszedl

1

Tak. chwila głupoty wygrała.

2

Ja jak obstawiam to właśnie bardziej boje się ligi hiszpańskiej od angielskiej, w La Liga to dopiero cyrki się dzieją.

0

Hehe przez Sociedad jestem stówkę w plecy, no trudno, na fart trzeba cierpliwie czekać.

0

Bez obrony nic nie zrobisz. 19 letni chłopak miał nimi dyrygować? bez jaj. Grają ładną piłkę, ale to nie wystarcza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?