0

Na skrzydłach musieli by grać Deulofeu i Tello. Oni są chociaż młodsi, już ich wolę oglądać, zawsze coś innego niż klepka do tyłu.

0

Sie jaracie tą reprą Chile, a z Australią dobrze nie zagrali, teraz też więcej szczęścia niż rozumu. Daleko nie zajdą.

0

Możliwe, ale nic nie wiadomo. Nie warto bawić się we wróżbitę. Jednak Del Bosque nie mógł chyba gorzej skompletować drużyny...

0

To samo Xavi. Jedyny, który z Iniestą coś ogarniał...

0

Dokładnie, nasz pupilek.

1

Isla niczym Sanchez za najlepszych czasów.

0

Ale dalej brnie po życiowy sukces! minuty bez strzelonej bramki.

0

wiadomo, ale jest Villa jeszcze.

0

Tyle, że ja jako kibic Barcy bardziej na Busquetsie się koncentruje, ale słabą grę Alonso też widziałem.

2

Miętki Busi - brawo. Już Hiszpania 2 pewne bramki do tyłu. Niech się żegnają z mundialem. Pobici przez przereklamowane Chile....

0

hehe :D

0

Tak, Negredo jeszcze tu brakowało, kolejny drewniak.

0

Co się dziwisz, jak gra miętki Busquets.

1

Się nie łapie do żadnego bramkarza na mundialu, straszne co się stało z Hiszpanią.

2

Zgadzam się. Taki z niego mur jak z koziej dupy trąba. Pokazuje to w najważniejszych meczach, chociaż inteligencji nie można mu odmówić.

0

Pedro co najwyżej próbuje, ale marnie.

1

Boże, skończ te katusze. Casillas oczywiście w formie. Do tego toporny Costa i Azpilicueta. Ale Costa to nawet nie Hiszpan. Silva też już się przyzwyczaił do gry w PL. Wszyscy załapali miętkość od Busiego. Nie rozumiem za co się go tak wychwala. Pressing robią, ale oczami. Co się stało z tą drużyną? Żal mi Iniesty, ciągnie do przodu i nie ma nawet komu odegrać, wszyscy jakby przestraszeni, modlą się byleby nie dostać piłki. Xavi - strasznie niedoceniany piłkarz, szacunek dla geniusza. Chile nic nie pokazało, ale Casillas wpuszcza wszystko w światło bramki i sam daje patelnie, więc nie ma co się dziwić. Straszne....

0

Gdyby w pressingu nie grali jak kuraki, a wilki to by nie było tylu jaj, ale masz rację, Boski się kompromituje.

0

Drużyna niezorganizowana i praktycznie bez środka pola nie wspominając o marnej obronie - wtopiłeś kasę. Jak będzie inaczej to się załamię.

1

Ja tam nie narzekam na Szpaka. Gada głupoty, myli nazwiska, ale chociaż niezłe napięcie tworzy.

1

Dobry wieczór będzie. Tylko czekać na rozjechanie przereklamowanej repry Chile przez Hiszpanów.

0

Też dużo zależy od piłkarza, czy chce siedzieć na ławce... Ale lepiej zarabiać dużo u szejka i szybko się ustawić niż męczyć się w Topowym zespole.

0

Kondycyjnie wytrzymają. To oni Chile pod koniec meczu cisnęli, teraz nie może być inaczej. Holandia tego nie wygra.

0

lać ich ile wlezie.

1

Xavi - legenda.

0

Alves jaka reakcja hehe dobry duch.

2

I widzimy co można zrobić ze statystykami. Podetrzeć się.

0

Kurde, nigdy nie stawiam już na kacapów. Kupon przez nich nie wszedł, a zastanawiałem się, czy ryzykować stawiając na nich. Znając życie reszta meczy wejdzie, a zapomniałem na Belgię postawić. Dobrze, że nie oglądałem tego meczu, byłem zbyt zmęczony.

1

Nie ma co się martwić. Już niedługo mecz Brazylia - Meksyk. Będzie się działo!

0

Witsel znokautowany. Dobrze, że zapomniałem na nich u buka postawić, chociaż i tak myślę, że wygrają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?