2

Nsame na 1:1 Legia gool

1

0

Z kim zagra Lech w 4 rundzie LM/LE?

0

@FcPortoFan1999 w przyszłym sezonie będzie trójkąt krakowski w ekstraklasie?

0

@Hshdhrhdh Faktycznie dzięki

0

Jagiellonia na Polsacie, Legia TVP 2, a czy Raków jest dziś w otwartej tv?

0

@FcPortoFan1999 To dopiero 2 kolejka, ale mam podobne obawy i czuję że to będzie ciężki sezon

0

@Hshdhrhdh 2:1*

1

@Bernard777 właśnie strzelił na 2:1:D

7

Huja z golem dla Pogoni

0

Jakby co to ja dziś oglądam pierwszy mecz Polek na tym turnieju, ale to nie moja wina:D

2

@Lionel_Messi10 MLS widzę chcę sobie w kolano strzelić xD

1

@Sau_Ron Apiary

0

@Encore nie oglądam ale w tenisie chyba wyrównali stawki i kobiety zarabiają tyle samo, a w zasadzie to więcej, bo grają do 2 wygranych setów, prawda?

0

@BorzyKrzys Zdecydowanie za dużo tapety 2/3 lata temu była jeszcze top

1

@zgiru Biologię dla beki

6

Manita w Poznaniu

0

@Lionel_Messi10 Co jest nie tak z tym meczem, że Leo nie chce grać?

0

Ramblowicze

Kiepski start Lecha Poznań na krajowym podwórku to zasłona dymna przed starciem z Breiðablik czy raczej będą męczarnie z Islandczykami?

3

@Faro rozumiem, że jak ktoś nie ma partnera to rząd będzie podsyłać jakieś panny do rozmnażania w celu uniknięcia podatków?

0

@FcPortoFan1999 rusza 1liga jak oceniasz Wieczysta to jeden z głównych kandydatów do awansu już w tym sezonie, bo na papierze kadra nawet niezła

0

Lech dostał prezent mecz u siebie a i tak przegrał, ale wiadomo Legia już w rytmie meczowym w końcu zagrali jeden mecz o stawkę xD

1

Już dymy ale co pograli 2 minuty to ich xD

4

W sumie fajna jesień tego lata :]

1

@Lucyffffer1922 Kompletnie zapomniałem o tym Recy może się przydać jako uzupełnienie składu jak Lech planuje grać na trzech frontach

3

@Lionel_Messi10 Po tym prezencie Leo na początku meczu dla drużyny Montrealu można było się spodziewać, że Leo się odpali i nie będzie czego zbierać z rywali xD

1

Na potwierdzenie słów kolegi @fart grające w 9 najlepsze obecnie na świecie PSG dobija potężny Baja Mynszen

2

@fart jak ktoś się nie zna na piłce to faktycznie może zaboleć

1

Dembele niczym w "prime" w Barcelonie

0

Nie napalalem się jakoś specjalnie na Nico oczywiście byłyby mega wzmocnieniem, ale mimo wszystko finał mnie zaskoczył.
Ps. Mural już odmalowany czy "kibice" Bilbao dalej go nie lubią xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?