Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@pt9 Wrzucił 3 zdjęcia w tym jedno z randomowymi ludźmi i udaje że ma kumpli. Kogo ty chcesz oszukać( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Uukasz_93 destabilizacja europy postępuje, a sprzedajne gnoje z UE dalej brną w tą destrukcyjną politykę
0
@FcPortoFan1999 Bodo to już inny poziom, ale kto wie Jaga gra niezłą piłkę i może i Norwegów uda się pokonać
1
Po przerwie niech Jaga jeszcze chociaż 1 bramkę strzeli i będzie spokój, by przypadkiem punktów do rankingu nie stracić
6
Brawo mamy brąz:)
0
Leon kończy mamy awans!
0
Brawo Leon w takim momencie!
2
Huber co odpalony
0
2:2 mamy tie-breaku jedziemy
1
Janusze skreślający naszych po 3 setach przy stanie 1:2 zawszę bawią. Do boju Polacy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Colon jak użytkownik @NeroTFP1
1
@Culer9002 dzięki:P
0
Koszykówka 3x3 mężczyzn jak z szansami na medal u nas?
0
Brakuje Buffona na tej ceremonii:D
1
@TR3YWAY boli cię postępowy zachód?
6
@NeroTFP1 Psycha ze stali.
Cyrk sędziowski na 4 sekundy przed końcem, a ona wyrównała i dobiła rywalkę w dogrywce
1
@NeroTFP1 @barcelonaLM a to przepraszam
0
Wcześniej coś komentator mówił, że Jarecka indywidualnie nie będzie występować prawda to? XD
4
Walić tych sędziów drukarzy i szacunek dla naszych dziewczyn wygrały i z Chinkami i z sędziami brawo!
0
Brawo Ola mamy medal
0
Brawo Ola o żesz kurła co ona zrobiła
2
Gnoje za stolika źle wynik ustalili i się nasza zdekoncentrowała
1
Na 4 sekundy przed metą....
0
0-2 źle się dzieje
1
Remis przed ostatnią rundą Jarecka jazda po medal
0
Brawo Martyna mamy remis
0
Dobra Blondyna odrabiaj teraz
0
Nie można tej Swatowskiej wymienić?
17
Dobra już się nie Interesuje szermierką