9

@pt9 Wrzucił 3 zdjęcia w tym jedno z randomowymi ludźmi i udaje że ma kumpli. Kogo ty chcesz oszukać( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Uukasz_93 destabilizacja europy postępuje, a sprzedajne gnoje z UE dalej brną w tą destrukcyjną politykę

0

@FcPortoFan1999 Bodo to już inny poziom, ale kto wie Jaga gra niezłą piłkę i może i Norwegów uda się pokonać

1

Po przerwie niech Jaga jeszcze chociaż 1 bramkę strzeli i będzie spokój, by przypadkiem punktów do rankingu nie stracić

6

Brawo mamy brąz:)

0

Leon kończy mamy awans!

0

Brawo Leon w takim momencie!

2

Huber co odpalony

0

2:2 mamy tie-breaku jedziemy

1

Janusze skreślający naszych po 3 setach przy stanie 1:2 zawszę bawią. Do boju Polacy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Colon jak użytkownik @NeroTFP1

1

@Culer9002 dzięki:P

0

Koszykówka 3x3 mężczyzn jak z szansami na medal u nas?

0

Brakuje Buffona na tej ceremonii:D

1

@TR3YWAY boli cię postępowy zachód?

6

@NeroTFP1 Psycha ze stali.
Cyrk sędziowski na 4 sekundy przed końcem, a ona wyrównała i dobiła rywalkę w dogrywce

1

@NeroTFP1 @barcelonaLM a to przepraszam

0

Wcześniej coś komentator mówił, że Jarecka indywidualnie nie będzie występować prawda to? XD

4

Walić tych sędziów drukarzy i szacunek dla naszych dziewczyn wygrały i z Chinkami i z sędziami brawo!

0

Brawo Ola mamy medal

0

Brawo Ola o żesz kurła co ona zrobiła

2

Gnoje za stolika źle wynik ustalili i się nasza zdekoncentrowała

1

Na 4 sekundy przed metą....

0

0-2 źle się dzieje

1

Remis przed ostatnią rundą Jarecka jazda po medal

0

Brawo Martyna mamy remis

0

Dobra Blondyna odrabiaj teraz

0

Nie można tej Swatowskiej wymienić?

17

Dobra już się nie Interesuje szermierką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?