Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 pozdrowienia dla lekarzy xD
0
@FcPortoFan1999 ale wiesz rywalem są wyspiarze twardy fizyczny futbol
0
@Stinger_ brak awansu Śląska, Legii i Jagiellonii będzie kompromitacją chociaż dla naszych klubów nie ma granic. Awans Wisły będzie cudem
1
Urszula von der Leyen czyli europejska twarz szkodliwego zielonego wału i destabilizującej Europę polityki otwartych granic dla inżynierów i ja w kwestii tej drugiej z pytaniem.
Czy Osoby zadowolone ze zwycięstwa Urszuli w ramach polityki solidarności o relokacji imigrantów na terenie całej unii powinni przyjąć tych nielegalnych uchodźców pod swój dach i tam się z nimi ubogacać ?
0
@Kgorecki2500 dramat że naród nadal łapie się na ten popisowski teatr obrońców praworządności raz jedni raz drudzy
0
@Kgorecki2500 kto z polskojęzycznych był za?
5
@DamianBarcaCule wypowiedź niby ok, ale bez eksperta się nie obejdzie @Borneo opinia? XD
27
@norbi77 czyli mamy wystarczająco patologii u siebie i nie potrzeba nam przyjezdnej
1
@Firestone De Jong to jest wyjątkowy dramat, bo gra już u nas kilka ładnych lat i chyba nigdy nie był wiodącą postacią. Lewy oczywiście też dramat, ale tam kontrakt był tak skonstruowany że wzrastająca pensją
7
W kwestii "afery rasistowskiej" ciągle przewija się ten fragment:
"Grają dla Francji, ale ich rodzice są z Angoli. Ich matka jest z Kamerunu, ojciec z Nigerii, a obywatelstwo mówi Francja"
Ktoś mi powie jaka jest kontynuacja tej przyśpiewki, bo za cholerę nie wierzę że stwierdzenie faktu o pochodzeniu rodziców zostało podciągnięte pod rasizm, a może ja żyję w iluzji że nasz świat nie ochu... do reszty?
9
@PatrychoO coraz gorsze te nasze koszulki
2
@IronSanHybrid odcięcie od internetu to jedno, no ale jak foty na socjale nie wrzucić
5
@barcelonaLM zgadzam się z panem panie Ferdku
3
@IronSanHybrid Szacunek się nie sprzedaje, a brak godności już tak i to za dobry hajs. Takie czasy byku
5
@AmigoBlancos złota piłka dla"męczennika" jest żenująca, ale tam nie aspekt sportowy jest decydujący
0
@LukaszFan no żebyś się nie zdziwił z klątwami nie ma żartów:D
7
@tomek8756 co ekspert to ekspert
0
@LukaszFan kto ma Kowala ten ma zasięgi:D
1
@Kgorecki2500 Anglicy jak Anglicy, ale Francja to zjazd niesamowity zaliczyła
11
Transfer marzenie dla odwiecznego rywala czyli Realu Madryt dla mnie Harry Kane
8
@Encore a dlaczego nie Rodri albo Carvahal np?
6
@Sysia11 fake ale na faktach:D
30
To mogła być Polska gdyby nie pozostałe 23 drużyny, eh taka szansa
2
Jak nie Yamal to bardziej Olmo obstawiałem MVP, ale Rodri też ok
0
To już chyba lepiej było zająć 23 miejsce jak Polska niż przegrać tak jak Anglia xD
0
@Colon o drugiej zero zero
1
Klątwa Harrego Kane'@ trwa chłop jest rzeczywiście przeklęty
1
Palmer co wejście smoka zalicza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To ma być Finał? To jakaś popierdółka, a nie Finał!