1

@Death_voice aż kusi by oznaczyć pewną grupę zakochanych bez pamięci w postępowym zachodzie;)

0

@FcPortoFan1999 chyba wygrała

20

@TheNekro94 Do normalnych uchodźców nikt nic nie ma.
Chodzi o nielegalnych darmozjadów, którzy żyją z socjalu nie asymilują się i zwiększają poziom przestępczości w państwie destabilizując je zgodnie z myślą Putina. Za kilka lat mową nienawiści będzie nagłaśnianie przestępstw dokonywanych przez nielegalsów i pozostanie tylko uśmiechanie się

0

@zodiak_10 wiadomo że za zasługi nikt nikomu nic nie daje, ale jakaś satysfakcja jest, że Leo na koniec ugrał wszystko z kadrą

2

@AFA zasłużenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Przemek2323 moim zdaniem trzeba robić jak popis przyklepywać wszystkie głupoty jak zielony ład czy pakt migracyjny, a następnie uprawiać szopkę dla elektoratu opowiadając bajki że jeszcze nic nie jest potwierdzone i my się na to nie zgadzamy. No i na koniec kocham ten argument "kto nie kocha unii bezgranicznie ten ruski agent" xD

3

@Sulimo nie ma co się irytować media mają normę straszenia do wyrobienia. Wulkany, wojny, zabójcze wirusy czy inne katastrofy dzień bez straszenia dniem straconym:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@FabianekMrozek Od razu całą Europę podaruje, a co się będzie ograniczał. Jak ktoś tu ma sprany mózg to ty

3

@FcPortoFan1999 typowa Papszunówka?

2

@Rastafarnianin Potrzebna była awaria Windowsa żeby nasza policja znalazła typa po 3 latach metr od domu. Kilka takich awarii i wszystkie kryminalne sprawy w Polsce będą rozwiązane xD

1

Niby pierwsza kolejka, ale brakuje meczu ekstraklasy o 12.30, co nie@FcPortoFan1999 :D

1

@Sulimo pewnie nic ciekawego, bo paprykarz szczeciński to już nie to samo :]

2

@BukmacherkaToNieTypy ale @Kgorecki2500 pisze z Wrocławia u niego ciszy nie ma:D

0

@FcPortoFan1999 oby tak nie było najpierw wynik później ewentualnie styl

0

Szkoda tej porażki bo GKS ogólnie grał lepiej od Radomiaka

2

Na razie brutalne zderzenie GKS-u z ekstraklasą :/

9

@Kapitan hawk poszukaj sobie statystyk o wzroście przestępstw w krajach takich jak Francja czy Niemcy po otwarciu się na opalonych inżynierów i skończ pisać głupoty

0

@FcPortoFan1999 no ja nie jadę:P

0

@mekston @FcPortoFan1999 plus meczów o tak późnej porze? Człowiek oszczędzi sobie nerwów:D

0

Aktualny wicemistrz Polski traci punkty już w pierwszej kolejce, kiepski start Śląska Wrocław

1

@Kgorecki2500 pozdrowienia dla lekarzy xD

0

@FcPortoFan1999 ale wiesz rywalem są wyspiarze twardy fizyczny futbol

0

@Stinger_ brak awansu Śląska, Legii i Jagiellonii będzie kompromitacją chociaż dla naszych klubów nie ma granic. Awans Wisły będzie cudem

1

Urszula von der Leyen czyli europejska twarz szkodliwego zielonego wału i destabilizującej Europę polityki otwartych granic dla inżynierów i ja w kwestii tej drugiej z pytaniem.

Czy Osoby zadowolone ze zwycięstwa Urszuli w ramach polityki solidarności o relokacji imigrantów na terenie całej unii powinni przyjąć tych nielegalnych uchodźców pod swój dach i tam się z nimi ubogacać ?

0

@Kgorecki2500 dramat że naród nadal łapie się na ten popisowski teatr obrońców praworządności raz jedni raz drudzy

0

@Kgorecki2500 kto z polskojęzycznych był za?

5

@DamianBarcaCule wypowiedź niby ok, ale bez eksperta się nie obejdzie @Borneo opinia? XD

27

@norbi77 czyli mamy wystarczająco patologii u siebie i nie potrzeba nam przyjezdnej

1

@Firestone De Jong to jest wyjątkowy dramat, bo gra już u nas kilka ładnych lat i chyba nigdy nie był wiodącą postacią. Lewy oczywiście też dramat, ale tam kontrakt był tak skonstruowany że wzrastająca pensją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?