2

@PatrychoO wyśmianie Allaaha w europejskiej stolicy kalifatu powodzenia xD

2

@ShawnC Minionki też spoko były;)

10

Promocja dewiacji przyzwyczajaj się Europo to cię czeka

4

Kiedyś stolica mody, obecnie szkoda gadać xD

9

Idealny obraz spierd... Lewicowego postępu. Coraz mniej mnie dziwi, że inżynierowie przejmują Europę

1

Pierwszy raz odkąd oglądam igrzyska mam trochę stresa czy pochodnia dotrze do celu, bo może jakiś inżynier postanowi odkryć na nowo ogień xD

2

@tomek8756 Ciekawe czy ją wyłowił? Pytam o rybę żeby nie było wątpliwości:P

6

Jaga zmiażdżyła ogórki, Legia również i o to chodzi w meczach z takimi rywalami. Wisła powalczyła z silniejszym rywalem i tylko Śląsk wstyd

1

@KRISU77 Cristiano to żaden mój GOAT, ale na występ takiego gracza każdy normalny kibic pewnie by przyszedł, ale niby "ultrasi" syfu narobili i wielu normalnych kibiców straciło możliwość obejrzenia topowych gwiazd z bliska być może pierwszy i ostatni raz w życiu

0

@vangoor u mnie 0:0

3

@Rust_Cohle Nie przypominaj nawet. Swięto futbolu Cristiano i spółka w Warszawie, a ci zrobili bydło i zamiast oglądać gwiazdy z bliska to pozostało TV xD

0

Pany a Legia co znów odwaliła, że przy pustych trybunach gra?

1

Jak na pierwszoligowca to i tak nieźle Wisła zaprezentowała się na tle faworyta z Wiednia

4

Gol dla Wisły 1:2

43

@Uukasz_93 nie marudź uśmiechamy się i jedziemy dalej

0

@tomek8756 wyjątkowo obrzydliwa jest ta cała Lempart

1

@Kgorecki2500 Tak patrząc jak dziś Śląsk gra to ile by bilet nie kosztował to szkoda kasy:D

3

Do boju Śląsk po zwycięstwo i punkciki do rankingu

0

@FcPortoFan1999 Xavi to już przeszłość

0

Szkoła Flicka zbiera żniwo

16

@BorzyKrzys wina PiSu, wina Tuska i tak kur.a w kółko od ponad 20 lat, a wiara jak idioci kłóci się, którzy to mniejsze zło xD

2

Jagiellonia Białystok pokonuję FK Paneveżys 4:0 w pierwszym meczu 2 rundy el ligi mistrzów i praktycznie awansuje do 3 rundy el LM i zapewnia sobie udział w minimum fazie grupowej LK

5

Jagiellonia 4:0 gol Hansen

4

@Recha_0684 Daj pan spokój z tym covidem śmiertelnie niebezpieczny wirus, aż do nagłej śmierci na wojnie. Wirus który objawiał się gdy chciałeś iść na imprezę czy do kina, a magiczne znikał gdy odbywały się urodziny dziennikarza z politykami czy w czasie wyborów xD

1

Imaz hat-trick 3:0

2

Imaz ładny strzał i 2:0

1

Jagiellonia gol ruszyła maszyna

3

@Jacek770 łącznie trzy

2

@Jonyx to są chorzy ludzie nie warto tam zaglądać

2

@Safrani @kuz śmiało można podpiąć to pod PiS i PO, bo obie te partie+ plus przystawki wszystko dla Ukrainy nawet kosztem Polaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?