Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO wyśmianie Allaaha w europejskiej stolicy kalifatu powodzenia xD
2
@ShawnC Minionki też spoko były;)
10
Promocja dewiacji przyzwyczajaj się Europo to cię czeka
4
Kiedyś stolica mody, obecnie szkoda gadać xD
9
Idealny obraz spierd... Lewicowego postępu. Coraz mniej mnie dziwi, że inżynierowie przejmują Europę
1
Pierwszy raz odkąd oglądam igrzyska mam trochę stresa czy pochodnia dotrze do celu, bo może jakiś inżynier postanowi odkryć na nowo ogień xD
2
@tomek8756 Ciekawe czy ją wyłowił? Pytam o rybę żeby nie było wątpliwości:P
6
Jaga zmiażdżyła ogórki, Legia również i o to chodzi w meczach z takimi rywalami. Wisła powalczyła z silniejszym rywalem i tylko Śląsk wstyd
1
@KRISU77 Cristiano to żaden mój GOAT, ale na występ takiego gracza każdy normalny kibic pewnie by przyszedł, ale niby "ultrasi" syfu narobili i wielu normalnych kibiców straciło możliwość obejrzenia topowych gwiazd z bliska być może pierwszy i ostatni raz w życiu
0
@vangoor u mnie 0:0
3
@Rust_Cohle Nie przypominaj nawet. Swięto futbolu Cristiano i spółka w Warszawie, a ci zrobili bydło i zamiast oglądać gwiazdy z bliska to pozostało TV xD
0
Pany a Legia co znów odwaliła, że przy pustych trybunach gra?
1
Jak na pierwszoligowca to i tak nieźle Wisła zaprezentowała się na tle faworyta z Wiednia
4
Gol dla Wisły 1:2
43
@Uukasz_93 nie marudź uśmiechamy się i jedziemy dalej
0
@tomek8756 wyjątkowo obrzydliwa jest ta cała Lempart
1
@Kgorecki2500 Tak patrząc jak dziś Śląsk gra to ile by bilet nie kosztował to szkoda kasy:D
3
Do boju Śląsk po zwycięstwo i punkciki do rankingu
0
@FcPortoFan1999 Xavi to już przeszłość
0
Szkoła Flicka zbiera żniwo
16
@BorzyKrzys wina PiSu, wina Tuska i tak kur.a w kółko od ponad 20 lat, a wiara jak idioci kłóci się, którzy to mniejsze zło xD
2
Jagiellonia Białystok pokonuję FK Paneveżys 4:0 w pierwszym meczu 2 rundy el ligi mistrzów i praktycznie awansuje do 3 rundy el LM i zapewnia sobie udział w minimum fazie grupowej LK
5
Jagiellonia 4:0 gol Hansen
4
@Recha_0684 Daj pan spokój z tym covidem śmiertelnie niebezpieczny wirus, aż do nagłej śmierci na wojnie. Wirus który objawiał się gdy chciałeś iść na imprezę czy do kina, a magiczne znikał gdy odbywały się urodziny dziennikarza z politykami czy w czasie wyborów xD
1
Imaz hat-trick 3:0
2
Imaz ładny strzał i 2:0
1
Jagiellonia gol ruszyła maszyna
3
@Jacek770 łącznie trzy
2
@Jonyx to są chorzy ludzie nie warto tam zaglądać
2
@Safrani @kuz śmiało można podpiąć to pod PiS i PO, bo obie te partie+ plus przystawki wszystko dla Ukrainy nawet kosztem Polaków