0

@Derean Casado i Olmo out, Bernardo in.

0

@JanuszKorwinMikke Bernardo śmiało może grać na "10".

1

@ACMaldini3 też bym tak to widział

0

Bernardo Silva za Olmo. Tak czy nie?

0

@FCBparasiempre szkoda, bo tak ciężko się to czyta

0

@FCBparasiempre ale rób akapity

3

@Cataloniec94 i że tak mało LM z najlepszym piłkarzem w historii

4

@Iniesta8i te setki Rashfroda, trzymajcie mnie...

0

Brakowało tego Cancelo z ostatnich tygodni.

1

@Karol145 same here bro

2

Dzisiaj raziły jego straty.

0

@Encore nie wiedziałem, że Henryk miał tyle asyst

7

@Eklerek stamtąd

0

@VamoSBarca88 zrywka

0

@kuz grasz jeszcze w mięska?

0

@kamilomes123 muszą strzelić do przerwy żeby wyjść z dobrym mentalem na drugą połowę

1

Zostanie, bo nie kupimy nikogo konkretnego na "9".

0

@MesQueUnClub_87 dobra, rób screena i widzimy się jutro po meczu

1

@kamilomes123 nie będzie żadnej remontady, bo na pewno stracimy bramkę, a wielu autobusowi nie wciśniemy

0

@MsBarca jeszcze nie

0

@Bykunn kielecki jebie octem, fujka!

0

Ja wam powiem, że wy za dużo na Twitterze siedzicie.

0

@Cvzx oby Balde już nie powąchał murawy w tym sezonie. Cancelo zjada go z palcem w zadzie.

0

@marekBarca ja tam wolę Winiary

2

@Azazel_Pazuzu nikt go nie zechce, a i on pewnie zakisi w Barcy z chęcią

6

Przybieżeli do Betlejem pas te rze!

0

@mrboom oni w La Liga o nic nie grali, więc poluzowali mocno

0

Rashford da nam awans w dwumeczu z Atletico. Tak czuję.

1

@La Pulgaa a dobrze

0

Buraczki na zimno, czy na ciepło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?