Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean Casado i Olmo out, Bernardo in.
0
@JanuszKorwinMikke Bernardo śmiało może grać na "10".
1
@ACMaldini3 też bym tak to widział
0
Bernardo Silva za Olmo. Tak czy nie?
0
@FCBparasiempre szkoda, bo tak ciężko się to czyta
0
@FCBparasiempre ale rób akapity
3
@Cataloniec94 i że tak mało LM z najlepszym piłkarzem w historii
4
@Iniesta8i te setki Rashfroda, trzymajcie mnie...
0
Brakowało tego Cancelo z ostatnich tygodni.
1
@Karol145 same here bro
2
Dzisiaj raziły jego straty.
0
@Encore nie wiedziałem, że Henryk miał tyle asyst
7
@Eklerek stamtąd
0
@VamoSBarca88 zrywka
0
@kuz grasz jeszcze w mięska?
0
@kamilomes123 muszą strzelić do przerwy żeby wyjść z dobrym mentalem na drugą połowę
1
Zostanie, bo nie kupimy nikogo konkretnego na "9".
0
@MesQueUnClub_87 dobra, rób screena i widzimy się jutro po meczu
1
@kamilomes123 nie będzie żadnej remontady, bo na pewno stracimy bramkę, a wielu autobusowi nie wciśniemy
0
@MsBarca jeszcze nie
0
@Bykunn kielecki jebie octem, fujka!
0
Ja wam powiem, że wy za dużo na Twitterze siedzicie.
0
@Cvzx oby Balde już nie powąchał murawy w tym sezonie. Cancelo zjada go z palcem w zadzie.
0
@marekBarca ja tam wolę Winiary
2
@Azazel_Pazuzu nikt go nie zechce, a i on pewnie zakisi w Barcy z chęcią
6
Przybieżeli do Betlejem pas te rze!
0
@mrboom oni w La Liga o nic nie grali, więc poluzowali mocno
0
Rashford da nam awans w dwumeczu z Atletico. Tak czuję.
1
@La Pulgaa a dobrze
0
Buraczki na zimno, czy na ciepło?