0

heh, jaka żenada... cały Alba

0

HELENA MAM ZAWAŁ

0

Jak bardzo inna jest ta drużyna bez Leosia... :)

0

nie wyobrażam sobie, że nie zostanie zawodnikiem Barcy :)

0

Ewentualnie zagrac 3-5-2 z Dembele na lewym wahadle.

0

Proste - jesli klub nie da mu podwyzki, to bedzie musial zabulic nawet wiecej za takiej klasy srodkowego obronce.
Wniosek - dawac mu ten hajs zioooom.

0

Pamiętam, że chciałem, żeby trafił do Barcy te parę lat temu.

0

Debiutował młody Kluivert; mam nadzieję, że kiedyś zagra u nas :)

0

Oj było, nawet Roberto taki był, ale pięknie odpalił.... a wracając do Bojana, to zobacz gdzie skończył. Transfermarkt wycenia go na 2,5mln euro... Wartość Denisa już nie wzrasta, więc jeśli nie odpali, to niedługo zacznie spadać.

0

Młody, utalentowany, świetnie się zapowiadał, ale chyba ma jakąś blokadę w głowie.

9

Ten pociąg już odjechał panie Marku.

0

trochę szkoda, że szuka tylko Leosia

0

taki trochę syndrom Bojana

0

tak.

0

Dobry mecz do niedzielnego obiadu.

0

Wszystkiego najlepszego prosze Pana.

4

Umtiriti zajebiste zdjęcie wrzucił :)

0

imo Xavi mógł u nas jeszcze spokojnie pograć te 2 sezony.... Andrzej również jakoś za szybko by zniknął :( z taką techniką na luzie mogą stanowić przewagę w środku pola.

0

cooooo? xD Roma? dawać mnie tu mierdy do rozjechania

0

Wszystko pięknie fajnie, ale po sezonie powinien odejść. Jest po prostu za słaby na ten klub.

5

"Iniesta: To świetny piłkarz, ale Barça ma wielu innych, którzy mogą robić to samo co on.". Nie, nie ma.

0

a to jest potwierdzone info?

0

z dupy są na maxa

2

jakie to prawdziwe xD

1

Jezu, dawajcie ten mecz już...

21

Tajne kody Realu... SEDZIA MODE OFF

1

Ja bym pewnie nie gwizdał, gdybym oglądał mecz z wysokości trybun. Ale nie odebrałbym takiej możliwości innym kibicom, jak co niektórzy tutaj.
Jeśli kibice mają prawo klaskać, to mają też prawo gwizdać.

2

Niektórzy chyba nie kumają, ze 1 dla Gomesa nie wynika z porównania jego gry do reszty, bo wtedy dostałby notę 1,5.
Przelała się czara goryczy. Kolejny raz zresztą.
Prawdopodobnie Cillessen zagrałby lepiej...

1

Sandro Rosell też ma dzisiaj urodziny :P

1

w stanach to byłby oskar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?