Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh, jaka żenada... cały Alba
0
HELENA MAM ZAWAŁ
0
Jak bardzo inna jest ta drużyna bez Leosia... :)
0
nie wyobrażam sobie, że nie zostanie zawodnikiem Barcy :)
0
Ewentualnie zagrac 3-5-2 z Dembele na lewym wahadle.
0
Proste - jesli klub nie da mu podwyzki, to bedzie musial zabulic nawet wiecej za takiej klasy srodkowego obronce.
Wniosek - dawac mu ten hajs zioooom.
0
Pamiętam, że chciałem, żeby trafił do Barcy te parę lat temu.
0
Debiutował młody Kluivert; mam nadzieję, że kiedyś zagra u nas :)
0
Oj było, nawet Roberto taki był, ale pięknie odpalił.... a wracając do Bojana, to zobacz gdzie skończył. Transfermarkt wycenia go na 2,5mln euro... Wartość Denisa już nie wzrasta, więc jeśli nie odpali, to niedługo zacznie spadać.
0
Młody, utalentowany, świetnie się zapowiadał, ale chyba ma jakąś blokadę w głowie.
9
Ten pociąg już odjechał panie Marku.
0
trochę szkoda, że szuka tylko Leosia
0
taki trochę syndrom Bojana
0
tak.
0
Dobry mecz do niedzielnego obiadu.
0
Wszystkiego najlepszego prosze Pana.
4
Umtiriti zajebiste zdjęcie wrzucił :)
0
imo Xavi mógł u nas jeszcze spokojnie pograć te 2 sezony.... Andrzej również jakoś za szybko by zniknął :( z taką techniką na luzie mogą stanowić przewagę w środku pola.
0
cooooo? xD Roma? dawać mnie tu mierdy do rozjechania
0
Wszystko pięknie fajnie, ale po sezonie powinien odejść. Jest po prostu za słaby na ten klub.
5
"Iniesta: To świetny piłkarz, ale Barça ma wielu innych, którzy mogą robić to samo co on.". Nie, nie ma.
0
a to jest potwierdzone info?
0
z dupy są na maxa
2
jakie to prawdziwe xD
1
Jezu, dawajcie ten mecz już...
21
Tajne kody Realu... SEDZIA MODE OFF
1
Ja bym pewnie nie gwizdał, gdybym oglądał mecz z wysokości trybun. Ale nie odebrałbym takiej możliwości innym kibicom, jak co niektórzy tutaj.
Jeśli kibice mają prawo klaskać, to mają też prawo gwizdać.
2
Niektórzy chyba nie kumają, ze 1 dla Gomesa nie wynika z porównania jego gry do reszty, bo wtedy dostałby notę 1,5.
Przelała się czara goryczy. Kolejny raz zresztą.
Prawdopodobnie Cillessen zagrałby lepiej...
1
Sandro Rosell też ma dzisiaj urodziny :P
1
w stanach to byłby oskar