0

Buraczki na zimno, czy na ciepło?

1

@JackPtak to dobre traktory są

3

Chuopy darta ogladajo, śmiechu warte.

0

@Kazragore może Araby się skuszą

0

Niech dzień jego odejścia w końcu nadejdzie.

1

@Martwy mocno mu kibicowałem. To niezły grajek był tak naprawdę.

0

@Tompas007 kto dobrze gra w obronie? Bo chyba nie Balde xD

0

@marcin62 "dziecko lata po Robloxie i wali ciężarne kobiety maczetą pod Walmartem."


Coooo? xD

0

@arasz1819 nie oddam

0

Chleb czy bułki?

1

Nie powiem, że na niego czekałem...

1

@Jersi1 wolę określenie juderealista

0

@MesQueUnClub_87 nie dam się nabrać, nie tym razem orpyszku

2

Widzę, że komentarze krytyczne w stronę izraela są usuwane. Grubo. Nie pozdrawiam.

5

@Fog_W_1899 srogie piguły

0

@Blue9 a jak przyjdzie Bastoni?

2

Komentarz usunięty

6

Lewy, musisz...

1

@Faro dostaniemy dziś na dziurę, róbcie screeny

2

@LeoMessiiBarcaPepa nie wierzę, że to poszło do druku xD

0

@gaucho104 tylko nie Kielecki. To sam ocet przecież xD

0

@AmigoBlancos będzie grane

0

@Jonyx ponoć było grane z Julką

0

@Messibestplayerintheworld po prostu boli cię wielki REAL

7

@macio_944 just spermiarze things

0

@Szczygiel06 na pewno nie Ferran

0

@AmigoBlancos jest jakaś promka teraz?

1

@FcPortoFan1999 export smakuje jak zwykły koncerniak

0

@joloskyy "od lat baggy jeansy kontra leginsy"

1

@Marusek jaki smak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?