Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Buraczki na zimno, czy na ciepło?
1
@JackPtak to dobre traktory są
3
Chuopy darta ogladajo, śmiechu warte.
0
@Kazragore może Araby się skuszą
0
Niech dzień jego odejścia w końcu nadejdzie.
1
@Martwy mocno mu kibicowałem. To niezły grajek był tak naprawdę.
0
@Tompas007 kto dobrze gra w obronie? Bo chyba nie Balde xD
0
@marcin62 "dziecko lata po Robloxie i wali ciężarne kobiety maczetą pod Walmartem."
Coooo? xD
0
@arasz1819 nie oddam
0
Chleb czy bułki?
1
Nie powiem, że na niego czekałem...
1
@Jersi1 wolę określenie juderealista
0
@MesQueUnClub_87 nie dam się nabrać, nie tym razem orpyszku
2
Widzę, że komentarze krytyczne w stronę izraela są usuwane. Grubo. Nie pozdrawiam.
5
@Fog_W_1899 srogie piguły
0
@Blue9 a jak przyjdzie Bastoni?
2
Komentarz usunięty
6
Lewy, musisz...
1
@Faro dostaniemy dziś na dziurę, róbcie screeny
2
@LeoMessiiBarcaPepa nie wierzę, że to poszło do druku xD
0
@gaucho104 tylko nie Kielecki. To sam ocet przecież xD
0
@AmigoBlancos będzie grane
0
@Jonyx ponoć było grane z Julką
0
@Messibestplayerintheworld po prostu boli cię wielki REAL
7
@macio_944 just spermiarze things
0
@Szczygiel06 na pewno nie Ferran
0
@AmigoBlancos jest jakaś promka teraz?
1
@FcPortoFan1999 export smakuje jak zwykły koncerniak
0
@joloskyy "od lat baggy jeansy kontra leginsy"
1
@Marusek jaki smak?