Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tam w redakcji Mundo działa chyba jakaś maszyna losującą potencjalnych graczy Barcy xD
0
@Beztroskii Gaviego
1
Vlaho xD tego jeszcze nie grali xD
0
@Chudini123 chyba formę do stawiania babek z piasku nad Morzem Czerwonym
0
Mam nadzieję, że w najbliższym meczu na CN zostanie wygwizdany.
23
Czyli klasyczne 50/50: Barca chce, on nie.
1
@Zbyszard Dodam, że typ jest ewidentnie jednonożny.
1
@Laminedependencia dla Vlaho to nie żart, to życie
0
@kacperFCB_ xD a do tego jest jeszcze taki Grzesiek co kiedyś odebrał Messiemu piłkę wślizgiem
4
Jak dla kogoś Lewy jest drewniak, to niech sobie właśnie na Vlaho spojrzy xD
8
Jak Boras coś mówi, to znaczy, że tak nie będzie xD
0
@Miszcz Textu FCB nasi przeciwnicy nie grają na wrzutki, bo nie jesteśmy cofnięci do 16stki
3
@Shafiqua Araujo - to będzie ten transfer xD
1
Niby online 390 Cules, a na La Bambie cisza...
1
@LAMC_10 Branoc.
5
A w radiu właśnie straszą grypą xD Kowid się już przejadł xD
0
@masik86 UJ tam, dać mu dożywotni
2
@MessiForeverTheBest czyli beef
4
Ja tylko przypomnę to złoto
0
@gumaz na waleta
1
@maroon no właśnie inaczej się na niego patrzy jak zna się jego wypowiedzi z przeszłości
1
@Bocheno1 już puścił.
1
@blakkudium oby Zielu coś szczelił
0
@JimMorrisonFCB aha... niech spoczywają w przedpokoju [*]
0
@JimMorrisonFCB jacy inni zmarli jeszcze? :((
8
To teraz Araujo. Jak się bawić, to się bawić.
0
@FCBparasiempre Cryszczano lepszy
1
@maroon bo metka buca nie wzięła się z wczoraj czy z nikąd
0
Chyba jakaś awaria, ale nie wiem.
0
FCB Cribs, ogladalbym