0

@dawidlampa możliwe. W tweecie, który widzisz, klikasz ppm i wybierasz "kopiuj adres obrazu", a potem cyk - wklejasz tu.

0

@dawidlampa a sam odnośnik do zdjęcia? Szybciej się to ładuje niż cały tweet.

4

@4Fabregas4 o, ekspert się wypowiedział xD to idź go naucz jak to się robi.

24

No i elegancko. Yamal odpocznie, Robercik odpocznie. Może skoczą razem na golfa czy coś.

0

@Darek_Maruszczak jakiś mirror?

0

@Rifek 21 lat, więc w sile wieku. Młodzi (może poza właśnie piłkarzami) powinni mieć najwięcej ciekawych przemyśleń.

1

Widziałem, że będzie pytanie o szlugi xD Gość jarał 2 paki dziennie w trakcie kariery.

1

Kolejny wywiad jak z generatora. Musimy ciężko pracować, bla bla bla.

0

@siara10 ja myślę, że obecnie najlepszym piłkarzem na świecie jest Robert Lewandowski.

1

@Barcafan2020 jeden z moich ma 170

20

Jest już milion powodów, żeby kochać Gaviego, a on nam daje milion-pierwszy (。◕‿‿◕。)

0

@Ghostface świetnie dzisiaj to było widać :)

0

@Sulimo a Real spada z 2 na 3.

3

@MalanFCB no ja go kojarzę, że jest wszędzie

0

@Prorokk ale spalone gwizdał najlepiej w całej lidze xD

4

@Prorokk tylko Pinto nie Penia-ł, on był po prostu poje*any xD

0

Jak Carlo powie "grajcie na Balde", to mamy przekichane. O tę pozycję boję się bardziej niż o Iniakiego, który (jak wiemy) też nie jest ostoją drużyny.

21

Z Gavim ostrożnie, Frenkie niech kupi sobie dużo słonecznika do skubania, Olmo z ławki w 2 poł. - dobrze wygląda jako joker, Torre chyba jeszcze nie na pierwszy skład w takim meczu (z całym propsem dla gościa), Fermin jest box to box i dobry walczak na taki mecz + na pewno nie będzie myślał 5x jak pojawi się szansa przypier... uderzyć z dystansu.

0

Fafiego i Ferana wypchać jak tylko i kiedy tylko się da. Każdy z pomocników zagra na lewym skrzydle lepiej niż ta dwójka. Olmo, Fermin, Pedrito, Gavi.. Chyba lepiej byłoby nawet postawić na jakiegoś 15-latka że szkółki.

1

Vini zaskoczenia.

1

@NeroTFP1 z taką formą wysoce prawdopodobne.

10

Ciekawostka:

Jeśli Robert Lewandowski strzeli w dzisiejszym meczu 45 bramek, to pobije aktualny rekord należący do Cristiano Ronaldo wynoszący 140 trafień.

5

To nie kradzież, to podatek od imigrantów. Nie bądźmy rasistami, taka kultura ;)

1

"choć na usta ciśnie się nazwisko de Jonga, jeśli faktycznie jest w stanie grać.
Nie ma wątpliwości, że Holender bez rytmu meczowego rzucony na Bayern byłby wielką niewiadomą"

Niech on może zostanie na tym L4 do końca kontraktu. Nie wyobrażam sobie, żeby dało się go wsadzić do tej świetnie naoliwionej maszyny. Byłby jak ciało obce w tej chwili.

1

Jak wciskam "play" to mam tylko czarny ekran :(

0

@dafik85 "Lewą nogą wiązał krawaty"

0

Ma ktoś do polecenia dobry kanał ze skrótami? C+ sadzi taką biedę, że ja... pierdykam. 2,5 min skrótu z wyniku 5:1??? Bk z nich.

1

"Sytuacja wygląda trochę tak, jakby Barça ściągnęła z emerytury Leo Messiego, żeby ten był zmiennikiem Ferrana Torresa. "

Dokładnie tak to wygląda.

Jeśli to nie jakaś gierka Flicka albo chęć dbania o atmosferę w drużynie i Pena zagra te mecze, to... XD

10

@Pressinho ale wiesz, że można być kibicem Barcy i jednocześnie fanem tego zespołu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?