Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Onlikox on już nawet u nas tak grał, ale kontuzja zryła mu psychę i adios.
1
@Herbert dziesiątka w kolejce na lewe skrzydło xD
11
"Koniec końców nie można co roku wygrywać ligi czy Ligi Mistrzów."
W Madrycie są innego zdania Panie Ahonen.
0
@Maker0 Czasem mam wrażenie, że my tutaj w Polsce mamy bardziej racjonalne myślenie niż oni tam blisko klubu...
1
@ArcziArtt a nie będzie, bo nie jest jakimś supertalentem pokroju Nazario czy Nejmara. Ba! Imho nie zrobi nawet takiej "kariery" jak Robinho.
1
@regatta52 jak coś, to biorę widły i jadymy do tej Ketaloni
0
Jeśli za rok Roque będzie u nas oceniany przynajmniej na miarę jego "talentu", to stawiam komuś, kto zrobi screena mojej wypowiedzi, flaszkę. Warunek koment tutaj poniżej z przyjętym zakładem i flachą w moją stronę, jeśli Roque okaże się niewypałem (niezależnie od powodów). Wysyłka na paczkomatem na wskazany adres.
3
Istnieje w ogóle jakaś droga by wyjebać Xaviego razem z Laportą (mój ulubiony presi, ech), Deco i resztą postrzelonej ferajny?
Jakieś zgromadzenie nadzwyczajne Socios?
Czy może tam też uważają, że robota dobrze idzie, odczucia wśród kibiców są dobre, dobry przekaz leci i pozdrawiamy całą LaBambę?
3
"Ese portugues..."
2
"Frenkie de Jong -
Totalnie nijaki występ"
Jak prawie każdy w koszulce Barcy.
0
Jakoś tak lepiej na duszy, gdy wiem, że każda jego konferencja to już jedna z ostatnich xD
1
@slayer ja myślę, że to ten typ, który za kasę zrobiłby dużo ;)
0
@Rupert_Haubica w ogóle jak sobie pomyślałem, kto stoi murem za Gundo, to od razu pomyślałem o tej dwójce.
0
@czarnyMS niestety nie w tym zespole. Właśnie dlatego, że ma jaja.
9
Czyli dalej jest kosa :)
#teamgundo here
0
@jaras121 nie spałem ;/
2
@LukaszFan no i brak czerwa dla tego dzbana
14
No i klasycznie Real dzisiaj xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/954d868681a9802ae1ed3f4a72af3739bac755186cce14dc9558a575b265bf8d,w800.jpg
2
To już dzisiaj. Ale jestem podjarany. Mamy spore szanse na półfinał, dobry wynik z Paryża w kieszeni. Czuję, że Yamal będzie kręcił przeciwnikiem przez cały mecz. Fajnie, że mamy w obronie taką skałę jak Araujo. Z nim na zero z tyłu. Tego nie da się zepsuć przecież. VeB!
13
Prawie cała szatnia była głaskana od dawna i odczucia były dobre (heh), a jak pojawia się nagle ktoś twardo stąpający po ziemi, to nagle szok i niedowierzanie :O
0
Futbol we mnie uderzył xD
Nie no, kapitan pełną gębą. A wystarczyło posypać głowę popiołem i napisać "Zjebałem, przepraszam."
1
"na Montjuïc Raphinha strzelił gola, dość szczęśliwie"
Ale że co, rzucił kostką i wypadła bramka??
0
@ShawnC +Xavi za wyjebanie siebie samego na trybuny i zdjęciem jedynego typa mogącego dać COŚ extra w razie złego obrotu zdarzeń
0
@ShawnC jest w pytę xD
3
Mmm... Akurat do porannej kawusi, pycha. Ze 2x na obejrzę.
1
Miałem jeszcze coś napisać, jakieś głębsze przemyślenie po meczu, ale...
szkoda strzępić ryja. Do widzenia, dobranoc.
1
@Matheu12 De Jongowi przydałby się taki Pep, który swoją gadką przeprogramowałby mu łeb
2
@Encore całe życie
2
3 rzeczy:
- Araujo wywalcza czerwo, czym wywraca Xaviemu cały plan na ten mecz
- Xavi ma zepsuty zegarek, widzi na nim 10 minut do końca meczu, wobec czego zdejmuje z boiska jedynego typa mogącego odwrócić przebieg spotkania w razie "w" i wpuszcza na jego miejsce środkowego obrońcę (który jest któryś tam w kolejce do grania w ogóle)
- Cancelo stwierdza, że co tam - level hard jest za łatwy - wbijemy na poziom piekło.
0
Szkoda chłopa. Nie zasługujemy na niego. Nie zdziwię się, jak odejdzie w końcu. Zasługuje na grę w klasowym zespole i na regularną walkę o najwyższe trofea. Bez niego byłoby kilka bramek w plecy więcej wczoraj.