2

@Onlikox on już nawet u nas tak grał, ale kontuzja zryła mu psychę i adios.

1

@Herbert dziesiątka w kolejce na lewe skrzydło xD

11

"Koniec końców nie można co roku wygrywać ligi czy Ligi Mistrzów."

W Madrycie są innego zdania Panie Ahonen.

0

@Maker0 Czasem mam wrażenie, że my tutaj w Polsce mamy bardziej racjonalne myślenie niż oni tam blisko klubu...

1

@ArcziArtt a nie będzie, bo nie jest jakimś supertalentem pokroju Nazario czy Nejmara. Ba! Imho nie zrobi nawet takiej "kariery" jak Robinho.

1

@regatta52 jak coś, to biorę widły i jadymy do tej Ketaloni

0

Jeśli za rok Roque będzie u nas oceniany przynajmniej na miarę jego "talentu", to stawiam komuś, kto zrobi screena mojej wypowiedzi, flaszkę. Warunek koment tutaj poniżej z przyjętym zakładem i flachą w moją stronę, jeśli Roque okaże się niewypałem (niezależnie od powodów). Wysyłka na paczkomatem na wskazany adres.

3

Istnieje w ogóle jakaś droga by wyjebać Xaviego razem z Laportą (mój ulubiony presi, ech), Deco i resztą postrzelonej ferajny?
Jakieś zgromadzenie nadzwyczajne Socios?
Czy może tam też uważają, że robota dobrze idzie, odczucia wśród kibiców są dobre, dobry przekaz leci i pozdrawiamy całą LaBambę?

3

"Ese portugues..."

2

"Frenkie de Jong -
Totalnie nijaki występ"
Jak prawie każdy w koszulce Barcy.

0

Jakoś tak lepiej na duszy, gdy wiem, że każda jego konferencja to już jedna z ostatnich xD

1

@slayer ja myślę, że to ten typ, który za kasę zrobiłby dużo ;)

0

@Rupert_Haubica w ogóle jak sobie pomyślałem, kto stoi murem za Gundo, to od razu pomyślałem o tej dwójce.

0

@czarnyMS niestety nie w tym zespole. Właśnie dlatego, że ma jaja.

9

Czyli dalej jest kosa :)
#teamgundo here

0

@jaras121 nie spałem ;/

2

@LukaszFan no i brak czerwa dla tego dzbana

2

To już dzisiaj. Ale jestem podjarany. Mamy spore szanse na półfinał, dobry wynik z Paryża w kieszeni. Czuję, że Yamal będzie kręcił przeciwnikiem przez cały mecz. Fajnie, że mamy w obronie taką skałę jak Araujo. Z nim na zero z tyłu. Tego nie da się zepsuć przecież. VeB!

13

Prawie cała szatnia była głaskana od dawna i odczucia były dobre (heh), a jak pojawia się nagle ktoś twardo stąpający po ziemi, to nagle szok i niedowierzanie :O

0

Futbol we mnie uderzył xD
Nie no, kapitan pełną gębą. A wystarczyło posypać głowę popiołem i napisać "Zjebałem, przepraszam."

1

"na Montjuïc Raphinha strzelił gola, dość szczęśliwie"
Ale że co, rzucił kostką i wypadła bramka??

0

@ShawnC +Xavi za wyjebanie siebie samego na trybuny i zdjęciem jedynego typa mogącego dać COŚ extra w razie złego obrotu zdarzeń

0

@ShawnC jest w pytę xD

3

Mmm... Akurat do porannej kawusi, pycha. Ze 2x na obejrzę.

1

Miałem jeszcze coś napisać, jakieś głębsze przemyślenie po meczu, ale...
szkoda strzępić ryja. Do widzenia, dobranoc.

1

@Matheu12 De Jongowi przydałby się taki Pep, który swoją gadką przeprogramowałby mu łeb

2

@Encore całe życie

2

3 rzeczy:
- Araujo wywalcza czerwo, czym wywraca Xaviemu cały plan na ten mecz
- Xavi ma zepsuty zegarek, widzi na nim 10 minut do końca meczu, wobec czego zdejmuje z boiska jedynego typa mogącego odwrócić przebieg spotkania w razie "w" i wpuszcza na jego miejsce środkowego obrońcę (który jest któryś tam w kolejce do grania w ogóle)
- Cancelo stwierdza, że co tam - level hard jest za łatwy - wbijemy na poziom piekło.

0

Szkoda chłopa. Nie zasługujemy na niego. Nie zdziwię się, jak odejdzie w końcu. Zasługuje na grę w klasowym zespole i na regularną walkę o najwyższe trofea. Bez niego byłoby kilka bramek w plecy więcej wczoraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?