Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze taka ciekawostka a propos dzisiejszego meczu:
Padło dziś 10 bramek, a to dlatego, że jest to suma cyfr 3 i 7, czyli liczby bramek strzelonych przez obie drużyny.
2
Godzinę temu przywitałem się tutaj po banie i już mój post usunięty, co do wuja xD
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
3
@Messibestplayerintheworld najsłabszy PES i tak jest lepszy niż FIFA/FC
8
Ligi Mistrzów życzymy. Tobie Dżamalku i nam.
0
Tak żem już nie raz, nie dwa myślał, że szkoda, że Suarez nie przyszedł do nas prosto z Ajaxu...
1
@Bartosz85 ja tam dochodzę do innych gazetek, hehhehe
1
@Hadim Gavi? Bój się Boga...
9
My potrzebujemy nowej "9" z prawdziwego zdarzenia, a nie jej fałszywej wersji.
0
@Konradowskyy + MATS
3
@Kessie na ostatnie zaświecenie
0
Ktoś znany zagra dziś w Finale u21?
0
@narses85 jakimi reklamami? ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
A z tym Cancelo to ploty, czy jest coś na rzeczy?
0
@R_da_Souza_Faria myślisz, że liczą na kontynuację związku?
1
@DragonxNF "nie powinienem tego robić, ale chuj"
1
Bez sensu. Mural jest kibiców. Jak im się nie podoba (nawet z najgłupszych powodów), to nie ma sensu zmieniać ich zdania na siłę. Wolność słowa nawet dla debili.
0
@gracianho7 ale Rashy gra jako LWF/CF, młody to RWF
4
@Faro Szacunek.
13
@Faro *figo, piszemy małą literą
0
Jest sens wypożyczać nowego grajka z Kopenhagi? Yamal nie ma naturalnego zmiennika, a sezon jest długi...
3
Żeby to się nie skończyło katastrofą budowlaną...
0
@Nazio_87 astrolife
0
@Bartosz85 z jakim nazwiskiem?
4
@Adi123456789 u mnie 08/09 na drugim miejscu. Może dlatego, że podobne do tych na 100- lecie xD
https://theboutiquesoccer.com/cdn/shop/products/barcelona4.jpg?v=1674485108&width=1200
5
Najlepsze koszulki w historii klubu. Nawet nie zachęcam do debaty.
https://thefootballheritage.com/wp-content/uploads/2023/10/617f5206a31d17d294e71768eda17c22_1024x1024_2x_4fefb6bc-3513-494c-ba0c-8a3814e4ef4a.jpg
0
@barteq mnie już od dawna irytuje szukanie napadziora "pod nas". Dobry grajek sprawdzi się wszędzie.
0
@Cule1797 wszystkiego
0
@Nefari Niestety, on już chyba nie ma za grosz ambicji..
1
@esem91 co za rasizm!