2

Jeszcze taka ciekawostka a propos dzisiejszego meczu:
Padło dziś 10 bramek, a to dlatego, że jest to suma cyfr 3 i 7, czyli liczby bramek strzelonych przez obie drużyny.

2

Godzinę temu przywitałem się tutaj po banie i już mój post usunięty, co do wuja xD

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

3

@Messibestplayerintheworld najsłabszy PES i tak jest lepszy niż FIFA/FC

8

Ligi Mistrzów życzymy. Tobie Dżamalku i nam.

0

Tak żem już nie raz, nie dwa myślał, że szkoda, że Suarez nie przyszedł do nas prosto z Ajaxu...

1

@Bartosz85 ja tam dochodzę do innych gazetek, hehhehe

1

@Hadim Gavi? Bój się Boga...

9

My potrzebujemy nowej "9" z prawdziwego zdarzenia, a nie jej fałszywej wersji.

0

@Konradowskyy + MATS

3

@Kessie na ostatnie zaświecenie

0

Ktoś znany zagra dziś w Finale u21?

0

@narses85 jakimi reklamami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

A z tym Cancelo to ploty, czy jest coś na rzeczy?

0

@R_da_Souza_Faria myślisz, że liczą na kontynuację związku?

1

@DragonxNF "nie powinienem tego robić, ale chuj"

1

Bez sensu. Mural jest kibiców. Jak im się nie podoba (nawet z najgłupszych powodów), to nie ma sensu zmieniać ich zdania na siłę. Wolność słowa nawet dla debili.

0

@gracianho7 ale Rashy gra jako LWF/CF, młody to RWF

4

@Faro Szacunek.

13

@Faro *figo, piszemy małą literą

0

Jest sens wypożyczać nowego grajka z Kopenhagi? Yamal nie ma naturalnego zmiennika, a sezon jest długi...

3

Żeby to się nie skończyło katastrofą budowlaną...

0

@Nazio_87 astrolife

0

@Bartosz85 z jakim nazwiskiem?

4

@Adi123456789 u mnie 08/09 na drugim miejscu. Może dlatego, że podobne do tych na 100- lecie xD

https://theboutiquesoccer.com/cdn/shop/products/barcelona4.jpg?v=1674485108&width=1200

0

@barteq mnie już od dawna irytuje szukanie napadziora "pod nas". Dobry grajek sprawdzi się wszędzie.

0

@Cule1797 wszystkiego

0

@Nefari Niestety, on już chyba nie ma za grosz ambicji..

1

@esem91 co za rasizm!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?