0

@FCB24 To jakim cudem nastrzelali tyle goli? :D

1

@A4ron Cieszę się, a teraz płać 10k na pieski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Bykunn Jestem przekonany, że wpadnięcie Greizmanna zostałoby odgwizdane gdyby było poza polem karnym. Nikt nie lubi takich karnych przyznawać, więc ta decyzja sędziego do wybronienia. W sumie możesz zapytać się sam siebie - czy chciałbyś, żeby taki karny został odgwizdany w polu karnym Twojej drużyny? :D

1

@mientusek1407 Tak tylko przypomnę, że Arsenal w tym sezonie wygrał z Bayernem :D W przeciwieństwie do Interu, to mają oni super defensywę.
Możemy nawet się założyć o 10 PLN blikiem, że Arsenal nie przegra więcej niż dwoma golami przewagi.

4

@mientusek1407 Czemu marnego? Mi się przyjemnie oglądało ten mecz.

8

@Safrani A jak @FCB24 chciał 10 minut przed i 10 minut po maturze sobie obejrzeć rolki i się zrelaksować, ale już na salę wszedł z wyłączonym telefonem? To można chyba przymknąć oko, co nie?

0

Komentarz usunięty

1

@Aequlibre Zależy co rozumiesz pod pojęciem "obiektywne rozgrywki". Możesz przegrać z bezpośrednimi rywalami, a ograć ogórków i zgarnąć majstra (jak napisał @LAMC_10) i co wtedy? Też zasłużyłeś? Możesz wygrywać każdy mecz po 1:0 lub 2:1, a rywal będzie tłukł każdego po 3 czy 4:0 i dwa razy wygrasz z nim bezpośrednie starcie 1:0 po karnym i co? Też wtedy zasłużyłeś?

I jeszcze trzeba się przyjrzeć definicji "lepszej drużyny". Bo 90% kibiców wychodzi z założenia, że lepsza drużyna to jest ta, która gra bardziej otwarty i ofensywny futbol. Czemu nie jest tak, że lepsza drużyna to ta, która wywiązała się z założeń trenera? Skoro trener postawił na defensywny futbol, zatrzymywanie akcji rywala w zarodku i niedopuszczenie do strzałów, a jego zespół tego dokonał i wygrał 1:0, to chyba byli lepsi, co? Nawet jak grali brzydszą piłkę.

7

@Aequlibre Ale to jest logiczne. Gdyby każdy turniej, każdą ligę i każdy mecz wygrywała lepsza drużyna, to piłka nożna byłaby nudna. To jest właśnie piękne w tym sporcie, ta nieprzewidywalność, nigdy nie masz gwarancji sukcesu, nawet jak pierwszy mecz wygrasz 4:0.

1

@Unique LM to nie tylko faza pucharowa, ale też faza ligowa. Czyli według Ciebie zespół, który nie doznał porażki, zdobył najwięcej goli w fazie ligowej, nie zasługuje na zwycięstwo?

0

@MessiForeverTheBest Podałem taki przykład, bo ludzie się mega jarają grą tych zespołów :)
Z drugiej strony narzekają na Arsenal, bo to teraz modne.

0

@MessiForeverTheBest No jest powtarzalność.
W fazie ligowej zdobyli najwięcej goli (więcej niż Bayern, PSG czy Barcelona), a w PL są pod tym względem na drugim miejscu, mają tylko dwa gole mniej od tak przecież pięknie grającego City.

2

Mi się gra Arsenalu podobała w tym meczu. Jak zawsze mega skutecznie w obronie, Gyokeres super robota w pressingu. Mecz walki, ale przede wszystkim Arsenal nie cofnął się w drugiej połowie. Dalej atakowali i w sumie byli bliżej podwyższenia prowadzenia niż Atletico wyrównania.
A ludzie to już chyba pod lajki narzekają na Arsenal...

1

@Kgorecki2500 Nie bardzo. W ziemniaczanej masz skrobię, która skleja. Dzięki temu będą to chrupiące bezy, a nie puszyste.

0

@MaVii Wiadomo, że wszędzie nie będzie grał.

2

@gumaz Ja tam mam kredyt i jakoś sobie radzę. Nie narzekam zbytnio, choć zdaję sobie sprawę, że mogłoby być lepiej.
Gdybym nie miał kredytu, to żyłbym sobie jak pączek w maśle.

1

@Batys Bo akurat dzisiaj przeglądałem sobie komentarze pod tym artykułem i tylko Ciebie kojarzyłem :D

0

@PawkoFCB A co tam dokładniej można w tej grze robić?

0

@Batys Jakie brudy? XD Toć nie założyłem oddzielnego tematu, żeby się z Ciebie śmiać czy coś, a jedynie tutaj w komentarzu poruszyłem tę kwestię. Jestem po prostu ciekaw Twojej opinii: dlaczego uznawałeś to za żart, czy mocno Cię to zaskoczyło gdy Lewy dołączył do Barcelony, czy jesteś zadowolony z tego transferu, czy nauczyło Cię to, że jednak każda plotka ma w sobie ziarenko prawy.
W żadnym tutaj momencie nie atakuję Twojej osoby. Jeśli tak to odczułeś, to sory.

0

@Batys Ale ja miły jestem. Po prostu pytam jak się z tym czujesz, że byłeś mega sceptyczny co do informacji podawanych przez Sport, a jednak Lewy przyszedł :D

0

@Batys Przeglądałem sobie pierwszy artykuł na naszej stronie o zainteresowaniu Barcelony Lewandowskim.

Sport: Barcelona jest zainteresowana Robertem Lewandowskim.

Ty: "Dobry żart, czego to już sport nie wymyśli."

Jak się z tym czujesz? Opowiadaj.

0

@Kozinho. Czemu niby?

7

@Popitek12 Ja gdybym miał taką rękawicę, to umiałbym sprawić, że w USA zniknie tylko 13% populacji, a ograniczy to liczbę przestępstw o 50%.

2

@Eklerek Co Ci biedny Neymar zrobił?

0

@robsesh Ale co raczej nie? Sugerujesz, że Lewandowski w wieku 32 lat miał lepszą formę fizyczną niż gdy miał 25 lat?
Popatrz sobie na skład PSG. Czemu oni tyle biegają? Sprawdź wiek piłkarzy.

2

@Kgorecki2500 Uwielbiam Nolana, ale zbyt duża zagęszczenie gwiazd. Praktycznie w każdej roli pierwszo- i drugoplanowej obsadzona jest jakaś gwiazda. Tom Holland i Zendaya, którzy pchani są wszędzie.

25

@FCB24 Po co Ci wyłączony telefon na maturze?

3

Neymar grał sobą w PESie i został wyrzucony z boiska za symulkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?