6

@gumaz Nie umiem pływać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kto lepiej nakłamał? Kornelia Wieczorek czy Natalia Janoszek?

3

@Awedi Oby Arsenal zgarnął LM i PL :D

13

Jestem całym sobą za Bayernem. Nie mogę zdzierżyć tego PSG, nieważne jak ładnie będą grali, a to wszystko przez osobę Al-Khelaifiego. Ziomek dostał potwierdzenie, że za pieniądze możesz sobie kupić wszystko. Wiadomo, że tak jest, ale jednak fajnie się oglądało jak wydawał kasę, a PSG tej LM nie wygrywało.

0

@Katalończyk 99 Mówisz o ręce Daviesa? Oczywiście, że nie zmieniła dynamicznie kierunku.

Poza tym, kiedy w końcu nauczysz się, że nie porównuje się różnych sytuacji, a już szczególnie z innych meczów. Nigdy nie masz 1:1 takich samych sytuacji, a już zwłaszcza przy zagraniu ręką, gdzie tak naprawdę wiele zależy od interpretacji sędziego, bo przepisy nie mówią jasno i klarownie kiedy należy się karny, a kiedy nie.
Interpretacja dotycząca dynamicznej zmiany ruchu piłki po odbiciu się od ciała została wprowadzona dopiero w tym roku kalendarzowym. Te interpretacje cały czas lawirują i ulegają zmianom.

5

@Who_you_mam Tutaj piłka zmieniła dynamicznie kierunek po odbiciu się od ciała, więc ręki nie ma - decyzja prawidłowa.

Odniesiesz się do posta, w którym kłamałaś i zmieniłeś słowa Ćwiąkały?

5

Sporo ludzi wczoraj pisało, że ich już nie obchodzi LM i nie mają zamiaru oglądać. No to stracili zajebiste widowisko.

0

@Comentateiro Czy piłka zmieniła dynamicznie kierunek po odbiciu się od ciała? Jak nie, to karny.

0

@norbi77 Jak zawsze Barcelona szkalowana XDDD

6

Myślę, że Barcelona mogłaby mieć delikatne problemy, żeby dotrzymać tempa w takim meczu.

1

@MesQueUnClub_87 Divinity Original Sin

0

@clyde Też uwielbiam, ale w sumie tylko raz w roku jem.

3

Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza zupa i czemu to jest żurek?

1

@Sulimo "Tam "mediacji" chce zewnętrzna, prywatna firma OPZZ „Konfederacja Pracy”, nie związek zawodowy pracowników Dino którego nie ma. "Mediacja" ma polegać na tym, że OPZZ przytuli wszystkich pracowników, dostaną plakietki i będą opłacać miesięczne składki - czyli ponad milion złotych miesięcznie".

2

@Cochise Overwatch +1000
Football Managery najróżniejsze też w tysiącach łącznie.
Europa Universalis też wysoko.

0

John Stones odchodzi z City i będzie wolnym agentem od czerwca. Może wymiana 1:1 za Christensena? XD

1

@Popitek12 Rozumiem, że udałeś się do gejowskiego klubu?

0

@LukaszFan Mój był droższy, ale mi bardziej zależy na czasie. Wrócisz z pracy, wrzucasz kurczaka i warzywa do airfryera i masz obiad w 15 minut, a w tym czasie piekarnik dopiero byłby nagrzany. Można też zrobić sobie szybko na patelni, ale z air fryera jedzenie jest zdrowsze i nie musisz potem sprzątać :D

1

@Kamiloza91 Tak. PSG - Bayern zapowiada się świetnie na papierze.

2

@LukaszFan Zanim Ci się piekarnik nagrzeje, to w air fryerze będziesz miał już gotowe danie. Oszczędność czasu i prądu.

1

@Encore Crystal Palace stało na Olise i Eze. Ta dwójka im robiła całą grę.

3

@NeroTFP1 Nieludzki wynik. Większość ludzi 200 metrów tym tempem nie pobiegnie, a on se walnął maraton.

3

@Jakchcesz Szkoda mi ściany :D

4

@Kgorecki2500 No i gitara. Ja już od lat używam frajera firmy Ninja i czekam aż mi się popsuje, bo chcę kupić dwukomorowy, ale skubany jest niezniszczalny. Ogólnie mega polecam elektronikę firmy Ninja.

8

- Jeden Brazylijczyk w składzie to dobry znak
- Dwóch Brazylijczyków to już ryzyko
- Trzech Brazylijczyków zwolni trenera

0

@olafadamski W sumie Laporta już od dłuższego czasu gwiżdże na temat tego, że zasada 1:1 jest tuż, tuż. Dla mnie priorytetem jest napastnik, a o linię obrony można zatroszczyć się później, bo i tak nie wiemy jak nowe nabytki sprawdzą się w naszym systemie, bo nikt nie gra w obronie tak, jak Barcelona.

0

@olafadamski Podałem tylko przykład. Mingueza mógłby być rozwiązaniem na koniec okienka transferowego, kiedy paliłaby nam się dupa. Barcelona ma kilka miesięcy, żeby wszystko przemyśleć i ogarnąć to w miarę sensownie.
Jeśli oni w kwietniu zapatrują się na Minguezę, to już wiem, że nadchodzące okienko będzie słabe.

0

@Faro Za darmo są też spleśniałe owoce w śmietniku w Biedronce, a jednak ich też bym nie chciał.

0

@barteq Ale jest ŚO. A na PO możesz przesunąć Araujo, Garcię czy powracającego z wypożyczenia Forta, w którego wolałbym zainwestować dużo bardziej niż w Minguezę.

2

@Faro Mamy słabych obrońców, więc weźmy kolejnego średniaka. Zajebista logika Faro. Bravo bravo bravissimo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?