Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BulaKG Inigo Perez z Rayo.
0
@robsesh Prime fizyczny chyba już za nim.
0
Jestem na tak. Uwielbiam Raphinhie, ale jego największym atutem jest bieganie i zaangażowanie, które wraz z wiekiem będzie słabnąć. Do tego styl gry powodujący kontuzje.
0
@Kubsoleon Arsenal oczywiście
0
@Dankho94isback Dobre, dobre. Żyj sobie dalej w tym świecie.
6
@esem91 Przecież tu masz trzy kobiety na krzyż, które i tak są oblegane. Szukasz innej parówki czy jak? XD
0
@Dankho94isback Oczywiście, że się mylą. Przecież czasem siedzę tutaj w trakcie meczu i widzę jak ludzie reagują na DOSŁOWNIE KAŻDĄ decyzję podjętą przeciwko Barcelonie. Nawet gdy faul lub kartka jest ewidentna i nie przyszłoby mi do głowy, że ktoś może mieć pretensje do sędziego, bo nawet zawodnicy na boisku nie mają obiekcji, to wchodzę tutaj i czytam komentarze obrażające sędziego.
0
@Dankho94isback Stary, chcesz bez ironii? Nie skupiam się na błędach sędziowskich, bo one występują w każdym meczu w każdej lidze świata. Nie liczę ile razy się sędzia pomylił na korzyść lub niekorzyść Barcelony, bo to jest bez sensu. Włącz sobie obojętnie jaki mecz i gwarantuję Ci, że będzie tam jakiś błąd sędziowski. A wiesz czemu? Bo to są tylko ludzie i ta gra jest zbyt kontaktowa, zbyt dynamiczna, a przepisy zbyt polegają na interpretacji.
Ludzie tutaj nawet wyzywają sędziego kiedy podejmie prawidłową decyzję.
Czemu tutaj ludzie piszą, że liga jest drukowana pod Real, a na stronie Realu piszą, że liga jest drukowana pod Barcelonę? Czemu zakładasz, że to akurat kibice Barcy mają rację, a nie kibice Realu?
0
@Dankho94isback Oczywiście, że nie, bo liga jest drukowana pod Real.
5
@michal26 Skończy się jak na Słowacji, gdzie mecz zaczyna rodowity 17-letni bramkarz i jest zmieniany w pierwszej minucie XD
4
@Faro Jeśli reinstalacja systemu nie pomogła, to może się jakoś odpięła. Możesz rozkręcić i sprawdzić jak Ci się będzie chciało.
0
@Faro Jeśli laptop przestał widzieć kartę nvidii, to znaczy, że się zepsuła. Jestem prawie pewny, ale może to być też coś innego.
1
https://m.media-amazon.com/images/I/61R6r1eXF1L._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
Czemu "N" na opakowaniu Nutelli jest czarne, a nie brązowe? Ktoś coś? @Kessie?
4
https://streamable.com/7hrxv5
Dla tych, którzy narzekają na makijaż u kobiet XD
2
@blakkudium Może gdyby wykonali już jakieś ruchy na początku roku, to może by była szansa...
@Bykunn Nie wszystkie. Poza tym, trzeba też robić takie transfery jeśli się chce w końcu osiągnąć coś w Europie.
5
@blakkudium Marcos Senesi hir łi goł.
0
@Dankho94isback Meczu nawet nie oglądałem :D Ale akurat ten użytkownik prowadzi narrację jak opisałem wyżej.
0
@Who_you_mam Jak zawsze Barca ma pod górkę, a pod Real drukują :(
2
@LAMC_10 Słyszałem, że jakiś sławny pisarz miał ksywę Bolesław Prus, to może o to chodzi?
0
@MesQueUnClub_87 No patrzę i liczbowo nie mają podjazdu do Willisa.
2
@MesQueUnClub_87 Nie w takiej skali jak Willis.
7
@Batys Popatrzysz sobie na jego filmografię, to zobaczysz, że niedawno to grał, ale w filmach klasy B.
2023 - 2 filmy
2022 - 11 filmów
2021 - 8 filmów
W poprzednich latach też po kilka produkcji rocznie. Fani się dziwili, że taki aktor gra w takich barachłach, a wychodzi na to, że Willis wiedział już o swojej chorobie i po prostu trzepał hajs, żeby starczyło rodzinie na życie i opiekę nad nim.
1
@Ilka Bez obrazy, ale musiał chyba mieć fajne profilowe, bo w tym co napisał nie było niczego ciekawego :D
4
@Ilka Tak z ciekawości, po co odpisywać nieznajomemu na FB?
1
@Batys @Kgorecki2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłop w ogóle wrogów nie ma.
2
@RichardWinters Pierwsze słyszę. Jestem za mało fancy.
0
@pt9 Co to jest gemuse?
1
@Arkon Późna jesień idealna pora roku na sport. Super się gra w piłkę czy biega.
5
@Arkon Bardzo dobrze mi się mieszka w Polsce. Klimat też jest super, chociaż wolałbym, żeby były mroźniejsze zimy i dłuższe lata - żeby podział na pory roku był bardziej widoczny.
3
West Ham sfrajerza i spadną. Ciekawe czy Bowen gdzieś pójdzie, bo ziomek już dawno przebił sufit w tym klubie.
Z barcelońskich ciekawostek, to jest tam Todibo (lub Tobido jak lubiła pisać LR), którego kupili w zeszłym roku za 40 milionów.