Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.fcbarca.com/uploads/new-news-large/134943_1776768547.jpg
Przecież on wygląda jak jakaś karykatura człowieka z komiksu czy bajki. Jak ten:
https://ih1.redbubble.net/image.1994098775.2805/flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u8.webp
3
@Jakchcesz Na LS Ansu Fati.
10
Zawsze śmieszy
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1e925ff318a76369deaab85a6972d74565880efd4f8d109192a9b6075fe7fc52,w400.jpg
1
@NeroTFP1 Ale to coś w końcu mu udowodniono? Bo już się pogubiłem.
1
@Bykunn W sumie trochę minęło od ostatniego triumfu w LM. Kiedyś byłem przekonany, że to my będziemy rządzić w tych rozgrywkach.
1
Gdybyście mieli przypisać wagi do poszczególnych rozgrywek pod względem ich ważności, tak żeby suma dawała 10, to jak by to u Was wyglądało?
U mnie:
LM x 5
La Liga x 4
PH x 1
9
@A4ron Ogólnie Haaland wydaje się spoko mordeczką.
1
@Antimadridista_WR Czyli Atletico jest klubem, który wyeliminował mistrza kraju, zdobywcę PK i zwycięzcę SPH.
5
@Herato Nie no, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że grają cały czas przeciwko Barcelonie i Realowi Madryt.
Wiadomo, że poziomem są wyżej od reszty ligi, ale jednak to nie jest ta sama półka co Barca i Real.
0
@Batys Batys, kolego. O cały styl gry obrony, a nie tylko to, że stoją wysoko :D
0
@Batys Tak samo próbują łapać na spalonego? Jak tak, to rozwiązanie jest proste - kupić obrońcę Bayernu.
0
Najgorsze jest to, że tak naprawdę trudno o konkretne wzmocnienia w defensywie. Można zrobić solidny research, wyłapać jakąś okazję albo zainwestować duże pieniądze w topowego zawodnika, ale nadal nie ma gwarancji, jak odnajdzie się w systemie Flicka, bo nikt nie gra tak ustawioną obroną.
3
@DragonxNF Pedro Porro.
1
@Safrani I zajebiście. Jedyneczka mega mi się podobała. Polecam też przeczytanie książki, która znacząco różni się od filmu, bo jest to zbiór historii.
0
@marcin62 Też lubię Dark Souls 2.
2
@Zbyszard Nie.
0
Po co Barcelona chciała przedłużyć kontrakt z Christensem? Dobrze, że odrzucił...
3
@MateS Ci co zawsze - Francja, Hiszpania, Argentyna, Anglia, Portugalia.
1
@LOPEZ16 Przegrałeś zakład, 10 PLN mi wisisz :D
0
@mekston Za dużo kminisz. MŚ będzie głównym wyznacznikiem. Jeśli Francja zajdzie daleko, to wygra Dembele lub Olise.
1
@mekston Każdy wie, że pomimo nowych wytycznych, i tak największą rolę w ZP odgrywają osiągnięcia drużynowe.
12
Francja dochodzi do finału MŚ, PSG wygrywa LM i Dembele z dwoma ZP z rzędu XD
Nawet największym fizjologom się to nie śniło.
6
@clyde Przecież ludzie mają prawo głosować na kogo chcą i trzeba to uszanować. No chyba, że głosują na Lewicę, wtedy to nie można tego szanować.
3
"Zgodnie z tymi doniesieniami przedłużające się milczenie Barcelony w sprawie przyszłości Lewandowskiego wywołało złość w jego otoczeniu"
Anka nie wie co powiedzieć swoim hiszpańskim chłopakom.
1
@Danny Gaucho 10.04.1912 - Titanic wypłynął na swój jedyny rejs
1
@Herato Jacek Magiera
0
@Castro Dobrać Ramosa jako asystenta ds. szkolenia obrońców i lecimy po swoje :D
@CLS63AMG Tak, wczoraj mu oficjalnie wręczył burmistrz Cremonese.
8
Gdyby przyszedł do nas Bastoni i w przyszłym sezonie gralibyśmy w 1/4 LM z ustawieniem obrony Cancelo - Cubarsi - Bastoni - Araujo, to jaka jest szansa, że któryś z nich wyleci z czerwoną kartką i dlaczego wynosi ona 100%?
2
@Ojciec5tkidzieci Bania u cygana, bania u cygana hej! Bania u cygana do rana!
Ja zawsze jestem team teledysk z Władcy Pierścieni -
0
@Gary Ja chyba najbardziej zawiodłem się na Montserrat. Niestety przez napięty harmonogram zdecydowaliśmy się wjechać tam kolejką linową, a okazało się, że staliśmy w kolejce ponad 2 godziny. W tym czasie pewnie weszlibyśmy na górę z buta i skorzystalibyśmy w widoczków. Na samej górze też nie ma w sumie nic ciekawego poza klasztorem.