0

@Starrk Hiszpański Real, a jaki?

2

Dzisiaj Real wygra lub zremisuje, a jak nie, to płacę 5000 zł na pieski.

14

@Commandement A czym poparte jest Twoje zdanie? Bo z tego, co czytałem, to jednak mają problem ze znalezieniem pracy młodzi ludzie

11

Litweka jedyny pozytyw Lewicy i niestety odszedł. Szkoda.

0

@A4ron Już za rok w sumie mało kto będzie gadał o tym mistrzostwie, bo wszyscy będą żyli nowym sezonem. Barca to nie Leicester czy Napoli, żeby aż tak bardzo wspominać majstra.

0

@A4ron Ty już nie dawaj takich predykcji, bo wisisz kasę pieskom za Bayer.

6

@NeroTFP1 Who cares xD

1

@Bykunn Ja też zawsze po pracy jak na rower wsiadam, to odpalam Tomka.

2

@FcPortoFan1999 Ale ja już o Rayo obejrzałem - bardzo dobry.

0

Zapraszam do obejrzenia materiału mojego najukochańszego jutubera

0

@FcPortoFan1999 Farioli pasuje do tych przegrywów.

1

@Bogan Smaku dodaje to, że Neapol to moje ulubione miasto :D

9

2

@gumaz Bo simpy z La Rambli ją odstraszają.

1

@Bogan Gomorra super serial.

0

@KichuBlaugrana Też bym w to nie szedł, ale z innej przyczyny - IT jest mega nudne :D

0

@tbas Problem w tym, że więcej będzie kumatych juniorów niż miejsc pracy.

0

@michal26 Całość procesu - zaczynając od zapoznania się z procedurami celnymi, importowymi i eksportowymi w danym kraju, poprzez planowanie spakowania sprzętu, znalezienie transportu, nadzorowanie go, do zamknięcia wszystkich procedur i sprowadzenie z powrotem sprzętu do Polski.

Nie widzę na razie szans na to, że AI zorganizuje całość procesu transportu kilkunastu kontenerów z pojazdami ponadgabarytowymi z Polski do na przykład Tanzanii.

0

@michal26 Krótko mówiąc - organizacja transportu drogowego, lotniczego oraz morskiego sprzętu na projekty mojej firmy.

2

@KichuBlaugrana Nie. Pracuję w logistyce i nie ma szans, że AI zabierze mi robotę.
Mój znajomy też jest seniorem w IT i mówi, że rzeczywiście rynek pracy jest rozwalony, ale tylko dla juniorów i midów. On jako senior mówi, że cały czas dostaje nowe oferty pracy na LinkedIn.

1

@Laminedependencia Trofea wygrywa się głębią składu. Można nawet połasić się o Diomande, bo on Ci obskoczy LS i PS.

1

@Laminedependencia Tak dla rozszerzenia kadry.

0

@kempnou Pamiętaj, że jesteśmy blisko zasady 1:1, bez żadnych dźwigni się da to zrobić.
@Starrk To nie FIFA, ogarnij się.

1

Przychodzi Julian Alvarez, Bastoni, Nico Williams, Nuno Mendes, Joao Neves, Enzo Fernandes no i może Haaland.

Odchodzi Lewandowski, Christensen, Pena, Ter Stegen, Balde, Casado.

Tak czy nie?

0

@Tigermaus "wystarczy nie dodawać do niczego cukru od siebie"

To nie jest takie proste. Staram się nie pić niczego poza wodą, a jak już to zero, zamiast cukru używam erytrytolu, kawy nie słodzę, ale słodkości muszę sobie raz na jakiś czas kupić, bo ciągnie jednak człowieka.

0

@clyde Znaczy mapka jest z 2020, a podatek cukrowy wprowadzili w 2021, ale i tak wydaje mi się, że gówno dał ten podatek :D

@Eklerek jest już tak uzależniony od cukru, że nawet nazwę tego zajebistego łakocia ma w swoim nicku.

1

W nawiązaniu do postu @clyde przesyłam mapę przedstawiającą spożycie cukru w Europie (w kg na osobę). Polska zajmuje tu drugie miejsce, a przewaga nad większością pozostałych krajów jest bardzo duża. Mamy łatwy i tani dostęp do cukru, utrwalone niezdrowe nawyki żywieniowe, a co najważniejsze, nawet na własnym przykładzie widzę, jak łatwo można się od cukru uzależnić.

https://zapodaj.net/plik-AARIxUqR9m

0

To co? Dzisiaj wynik typu 5:3

0

@clyde Marchewka
@Litman Ja używam erytrytolu do wypieków i spoko jest. Nie widzę różnicy między nim, a cukrem.

0

@norbi77 Bez przesady. 9 punktów przewagi jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?