Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@SigmaBoyEssaYamal Wyobraź sobie świat, w którym ludzie trafiają do ośrodków treningowych, gdzie trenują tak ciężko, że po każdym treningu rzygają, kobiety rezygnują ze swoich planów rodzicielskich, a mężczyźni nie mogą jeść tego, co chcą, bo dieta. Potem zmuszani są, żeby w konkretnym miejscu, o konkretnej godzinie, na oczach tysięcy ludzi ścigać się o pieniądze i aprobatę firm, które, jak będą miały taki kaprys, to rzucą sponsoringiem i umożliwią im trenowanie jeszcze częściej.
To się nazywa bieg na 100 metrów i nikt nie widzi w tym nic złego.
10
@SigmaBoyEssaYamal Czy Ty właśnie porównałeś konkurs stania w kółku do ćpania? XD
2
Zgadza się, ukradłem.
https://zapodaj.net/plik-6RID0pi1fT
5
@SigmaBoyEssaYamal Ja nie próbuję racjonalizować, po prostu się Ciebie zapytałem xD
Szczerze mówiąc, nie widzę nic złego w tym, że ktoś Z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI zgadza się na udział w tego typu wyzwaniach.
11
@SigmaBoyEssaYamal Nie oglądam tego ziomka, ale czy stanie w kółku to jest odzieranie się z godności?
6
@Encore I lubiana.
1
@Frimpong Tego jak boli kontuzja Isaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Herato Tak :D Jeden ze słynniejszych aktorów przecież.
1
@Herato Gerard Depardieu
2
@Kacper1432 Dostałeś przecież polecajkę koszulek firmy Hugo Boss. Firma z historią i tradycjami.
4
"Turysta z Polski uderzył w twarz pracownicę Parku Narodowego Torres de Paine w Chile, gdy poprosiła, aby zgasił papierosa.
W Parku obowiązuje całkowity zakaz używania ognia i palenia papierosów ze względu na susze i duże ryzyko pożarów.
Po ataku próbował uciec, ale został ujęty przez innych zwiedzających i przekazany chilijskiej policji. Sąd skazał go w przeliczeniu na 60 tysięcy złotych grzywny i zakaz wjazdu do Chile przez 3 lata. Mężczyzna został już deportowany do Polski".
https://streamable.com/8rm12u
2
@Bykunn Jako Książula, to nie obejrzałem ani jednego odcinka. Ale pamiętam typa za dzieciaka, bo prowadził wtedy inny kanał kolorowyvlog (
2
Rolety zasłonięte, wszystkie światła zgaszone, odpalam Silent Hilla 2. Mam nadzieję, że nie zejdę na zawał.
0
@Frimpong Ale ja nie mówię o okresie, tylko o tym, że też przegapił moment, żeby odejść, gdy był na szczycie.
W tym sezonie gówno gra, popadł w konflikt z trenerem i cześć kibiców się od niego odwróciła.
1
@Frimpong #Salah, który mógł odejść rok temu
9
Piękny świat
0
@Gibbon_FCB Nie, ale wierzę, że Polska wygra MŚ.
5
@Eklerek Wywrócimy stolik.
9
Tylko Konfa zagłosowała przeciwko obniżkom cen paliw
https://wykop.pl/cdn/c3201142/195ac8b2f4e21832b088bafe2c3f524997dc16edbd61899bf65d543a594ab5fa,w400.png?author=Jarusek&auth=cd8e6abbd016da3c37ae935c6ca71a1b
0
@Katalończyk 99 xD
Rzeczywiście, zupełnie inny wydźwięk tych słów.
0
@lithotripter Co za zboczuchy XD Jakiś podtekst jest w tych pytaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Katalończyk 99 Jakie ma znaczenie?
0
@Katalończyk 99 I co to zmienia, bo nie za bardzo rozumiem?
0
@oZinho Bądź tak miły i pozwól mi je rozwiązać.
@lithotripter To gdzie Ty pracujesz? XD Mnie już się nikt o takie rzeczy dawno nie pytał.
3
@Danny Gaucho Bo kadra gra drogi Panie, to temat Anki wtedy zawsze grzany :D Zwłaszcza po gorszym występie biało-czerwonych.
@lithotripter "Jak tam młody? Pobzykałeś w weekend" XD Jak na budowie.
8
"Pojechałabym na pewno na Hawaje i... to nie będzie grzech, ale bardziej marzenie. Mieć tydzień Roberta nieznanego. Poszaleć z nim. Ostatnio wymyśliłam, żebyśmy wypożyczyli skuter, wzięli kaski i pojeździli po Barcelonie. Tylko żeby nie był rozpoznawany. "Pobzykać" się na plaży latem w Barcelonie..."
Anna Lewandowska xD
Wiadomo, że każdy ma jakieś swoje fantazje i fetysze, ale po co mówić o tym publicznie? Wstyd.
2
Noah Lang o kontuzji palca:
"Możliwe, że uda się go zszyć. Lekarz prognozuje, że mój palec przetrwa w całości. W tej chwili nie mogę grać na PlayStation. Jestem praworęczny, więc wizyta w toalecie nie jest też dla mnie błahym problemem. Potrzebuję też pomocy przy wejściu pod prysznic".
Biedak nie może sobie pograć na PS. A Wy narzekacie, że mieszkania se nie możecie kupić... Wstydźcie się. To są prawdziwe problemy.
3
@Piotrek1993 Piotruś Ty zgrywusie.
0
@KobeFR Tak mówił. Miał wtedy też założoną zrzutkę i z tego co pamiętam to było tam tak napisane.
Tylko to X lat temu już :D
2
@JimMorrisonFCB Mój znajomy w liceum też sobie nogę złamał (kość udowa). Przeszedł operację i tak mu to zoperowali, że po tym raka dostał. Na szczęście udało mu się z tego wyjść.