Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KobeFR Tak mówił. Miał wtedy też założoną zrzutkę i z tego co pamiętam to było tam tak napisane.
Tylko to X lat temu już :D
2
@JimMorrisonFCB Mój znajomy w liceum też sobie nogę złamał (kość udowa). Przeszedł operację i tak mu to zoperowali, że po tym raka dostał. Na szczęście udało mu się z tego wyjść.
1
@ACMaldini3 No przynajmniej rok jesteś wykluczony, a potem strach, że jednak już te kości zostały naruszone i wszystko może się powtórzyć.
1
@KobeFR Złamanie dominującej nogi.
14
@insp1re Ja jakoś nie jestem jego fanem. Uważam, że przez deficyt lewych obrońców, Cucurella jest przeceniany.
0
@MesQueUnClub_87 Nie.
6
Po drobnych zamieszaniach Real Madryt w końcu zoperował prawe kolano Mbappe. Niestety, doszło do pomyłki i zoperowano kolano Ethana Mbappe.
0
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO Wtedy za stary, to już go nie będę chciał.
0
@Batys Ogniwo Zegartowice - pamiętam jakby to było wczoraj.
3
Dajcie mnie tego Kejna w lato, proszę
0
@michal26 To mi się coś pomyliło, może to było przy tej okazji, którą Newcastle miało przy wyniku 2:2, co była taka świeca, a on źle przyjął.
0
@michal26 Ja mówię o pierwszej połowie. Zmarnowane okazje, niedokładność, złe przyjęcie, które rozpoczęło kontrę przy golu na 2:2, piłka przechodząca pomiędzy jego nogami.
3
@FCB_dimiC Jest popyt, jest podaż. Stety niestety tak to wygląda, że większość kibiców to turyści, którzy są w Barcelonie może raz czy dwa w życiu, więc już zapłacą wyższą cenę, żeby pójść na mecz.
2
@Kacper1432 Ja kojarzę Fermina z solidnością. Nawet gdy znika w tych meczach, to nie schodzi poniżej pewnego poziomu, bo zawsze powalczy, pobiega czy zrobi inną ważną rzecz. Bardzo lubię tego zawodnika, bo taki żołnierz jest ważnym ogniwem każdej drużyny, która chce się bić o najwyższe cele.
2
@Eklerek Pamiętam przyśpiewkę angielskich kibiców w stronę Ozila:
Twoje oczy są na spalonym! Twoje oczy są na spalonym! Mesut Ozil Twoje oczy są na spalonym!
XD
9
Zapraszam do oglądania.
0
@FcPortoFan1999 Zawodników Newcastle, po tym jak Barcelonę wciągnęła ich nosem :D
7
https://zapodaj.net/plik-y1Vm13zcP5
Na zdjęciu widzimy modnie ubranego, eleganckiego piłkarza, który farmi aurę, a obok niego siedzi Kounde.
0
@RozowaPantera Kwestia gustu. Mi się w ogóle nie podoba Sydney Sweeney, także tego :D
6
@Herato Najważniejszym czynnikiem jest jego pensja, musiałby zejść z niej i to bardzo dużo. Na ten moment jest wielkim obciążeniem dla naszego budżetu płacowego, a jego gra jest nieadekwatna do kasy, którą zarabia.
Jako joker na końcówki meczów lub starter z przeciętniakami w lidze może być.
58
Ukradli mojej żonie kartę kredytową. W sumie na plus wyszło, bo złodziej mniej wydaje.
0
Myślicie, że uda nam się w końcu pozbyć Fatiego?
0
@urbipl Wydawała tyle, bo na więcej sobie nie mogła pozwolić przecież.
1
@maroon Jeszcze nas czeka mecz w lidze przeciwko nim przed spotkaniami w LM. Nie wiem sam czy to dobrze, czy nie.
0
@LOPEZ16 Okey :D To dawaj zakład o 10 zł blikiem. Ja mówię, że awansuje Bayern, a Ty, że Real.
0
@clyde A ja sobie robię platynkę w Astro Bocie :D
2
@ranger3120 Fejk to jest.
4
@Luciano99 Dawaj screeny malkontentów :D
11
@Popitek12