Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@trolownik Tak to wyglądało. Chyba myślał, że jest poza polem.
1
@Eklerek Wyślij mi też, bo jestem poza domem i nie mam tv :(
2
@BORO_12 Ludzie co go tutaj chcą, to pewnie nawet jednego meczu z jego udziałem nie obejrzeli.
13
@buglikos Tak, jak najbardziej.
1
@Jakchcesz Nie! Tak nie wolno! Masz narzekać na sędziego i mówić, że nie wygramy, bo przez pierwszych 10 minut nic nie zrobiliśmy.
1
Uff sędzia oszczędził Fermina
0
Osula to jest trzecia po Woltemade i Wissie 9-tka w Newcastle. Dziwi mnie mega, że gra w pierwszym.
3
@LAMC_10 99% mojego czasu na LR spędzam w pracy, także PC.
1
@Edoss Najak!
@Bykunn Ja zawsze poważny jestem
2
@July_6_BcN Żona kupiła "żeby zrobiło się przytulnie i wiosennie"
0
@SkN Nie mam bladego pojęcia :D
8
Ale dostałem pączura
https://zapodaj.net/plik-ukO7a6MhyB
1
@FcPortoFan1999 To kolagen xD
6
Omlet ze szpinakiem, kurczakiem, pomidorkami i cukinią + deser z kefiru, skyru, płatków owsianych, chia.
https://zapodaj.net/plik-aeos1udZY7
3
@FCB_dimiC Sory, nie mam drobnych.
1
@Eklerek Bo miał sprowokować do obejrzenia lub dyskusji XD
0
@Eklerek No spoko, ale nie zmienia to faktu, że mogłeś popsuć zabawę komuś, kto chciał to obejrzeć.
2
@Eklerek @NeroTFP1 Dobrze, że popsuliście innym zabawę XD
0
Wyobraźcie sobie, że macie żonę i dzieci i jedziecie w celach zarobkowych na wojnę do Iranu. Zostajecie uznani za zmarłych, Wasza żona akceptuje ten fakt, ale jakimś cudem wracacie jednak do domu w jednym kawałku. Po pewnym czasie okazuje się, że żona (po waszej "śmierci") znalazła pocieszenie w ramionach i w łóżku Waszego młodszego brata. Jaka byłaby Wasza reakcja?
Jakby co to jest taki film z Tobeyem Maguirem, Jakem Gyllenhaalem i Natalią Portman.
https://www.filmweb.pl/film/Bracia-2009-459973
3
@heniusss ZNALAZŁ ŁATWY SPOSÓB NA STRZELANIE GOLI [ZOBACZ JAK]
4
@NeroTFP1 Dzisiaj czytałem, że na 7 miejscu byli.
14
Już będę wiedział co myśleć na temat wywiadu Xaviego
5
@draxidox Super Bock - wspaniały piłkarz.
0
@Aequlibre Rozumiem, że skoro dzisiaj świętujesz, to 30 września już nie? :D
2
@Czyhrynski To się nazywa pranie pieniędzy.
12
@Frimpong Ziomek pytał się o najlepszą ścieżkę dźwiękową z polskiego filmu, a Ty mu dajesz niemiecki serial. Serio narkotyki wlatują.
@Safrani Mi się mega podoba z Symetrii - klimatyczna.
1
@Frimpong @Kessie to mandingo, zupełnie inna bajka.
0
@Frimpong Kupić go można, także tego XD
Ludzi się nie kupuje.
5
@Frimpong Widzę, że kochasz w życiu dwie rzeczy - Darwina Nuneza i narkotyki.
0
@Hosh No to też ładne osiągnięcie, ale jednak mistrzem rundy nie byli. Mają szansę wyśrubować swoje osiągnięcie.