Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Fog_W_1899 Pisałem o tym już wcześniej.
Najmocniejszą stroną Raphinhii jest pressing, bieganie, zaangażowanie i walka. Z wiekiem widoczny będzie spadek tego wszystkiego, a dobrze wiemy, że Rapha nie słynie z dryblingu, wybitnej techniki czy przeglądu pola. Jeśli wpłynęłaby korzysta oferta, to rozważyłbym sprzedaż.
0
@FCB24 Jakby polski zespół wygrał europejskie puchary :D
1
@MesQueUnClub_87 Problem leży w Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@clyde Ja tam jestem chłopaczek i obchodzę 30 września.
@MesQueUnClub_87 Może dlatego, że był już Dzień Chłopaka, a potem nagle z dupy się pojawił Dzień Mężczyzn.
0
@Rupert_Haubica Było tak? Kto takie coś odwalił?
5
To byłaby historia, gdyby Wisła Płock po zostaniu mistrzem rundy jesiennej spadła z ligi XD
1
Cesc nie rób sobie jaj jakby co
3
3 Wiedźmin 3 najlepszy
2
@Bogan Tak, oczywiście.
0
@ShawnC Na pewno Flick lepiej reaguje na wydarzenia bkiskowe.
2
@Jakchcesz Ja będę wiedział co myśleć jak Pan Tomasz Ćwiąkała wypuści filmik.
2
@directedbyfcb Największa różnica była kiedy Xaviemu wypadał piłkarz z podstawowej jedenastki. On miał tylko jedną taktykę i jak zabrakło jednego elementu, to nagle kupa.
2
Xavi narzekał, że ma za słabą kadrę po czym przyszedł majster Flick i powygrywał trofea, prawie docierając do finału LM :D
4
@pride1899 No air fryer odmienił moje życie w kuchni :D Zawsze gdy mam do wyboru patelnia, piekarnik czy frajer, to wybieram frajera.
1
@MOLESTA Usmażę, zajebiste będą. Posmaruję je sobie jeszcze dodatkową warstwą smalcu, dam kilka kiszonych i posypię podsmażonym na smalcu boczku z dodatkiem oleju rzepakowego.
2
@Kgorecki2500 Mam znajomego, który to studiuje.
Powiedział mi, że oliwa jest najlepsza na zimno do sałatek, jak ją podgrzejesz za mocno to traci wszystkie swoje wartości i nie powinno się smażyć na oliwie. Najlepszy do smażenia jest podobno smalec.
0
@Sulimo Ale grasz w dużo gier, które powodują agresje :D
1
@Sulimo Myślisz, że poradziłbyś sobie w takiej bójce?
0
@Who_you_mam Akurat słabo wypadł w tej bójce XD
1
@BlackJack66 Z drugiej strony wszyscy pamiętamy chyba jak słabo Laporta potraktował Xaviego?
4
Kto chce zapiekane ziemniaczaną i sernika z jabłkami?
https://zapodaj.net/plik-Q8uETLZSxI
0
Yamal pierwszy łapie i jeszcze pretensje do sędziego XD
0
@Arden Teraz jest potrzebny przecież. W momencie transferu był niepotrzebny. Można było te pieniądze wydać lepiej.
0
@KamilS689 Naucz się czytać ze zrozumieniem.
3
Mieliśmy Gundogana, to Lapcio wydał wszystkie pieniądze na Olmo, czyli zawodnika niepotrzebnego, zamiast wzmocnić kluczowe pozycje.
Pewnie gdyby nie Euro, to nie byłoby tutaj Olmo.
0
@Transu96 Samotny spacer.
1
Spacer zrobiony
https://zapodaj.net/plik-QwEzgp1Ume
5
@Ojciec5tkidzieci "bolesnego upadku" XD
Co dopiero mają kibice ManU powiedzieć.
0
@macio_944 Obsrał się.
2
Grubo, że spragniony Bojan na półtoragodzinnej odprawie bał się wstać sobie po wodę. Co też musiało się dziać w głowie tego chłopaka...