ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zostaniesz zostaniesz :)
2
@Rastafarnianin po minie dziewczyny domyślam się co będzie miał w domu :)
0
@Arden uważaj czego sobie życzysz.
1
@Laminedependencia może zrobi porządek z żymianami
2
@Kapitan9 haha ty chyba zapomniałeś jakie on cyrki robił ostatnio
0
@Kapitan9 z araujo i de jongiem!
4
Kto by się spodziewał
1
@qbsonFCBarca *frajer feszyn chciałeś napisać?
2
@NeroTFP1 balenciaga sprzedaje spodnie w których wygladasz jakbyś się zlał za kilka tyś i torbę z biedronki chyba za 3k
5
@Luciano99 dobrze gada.. polać mu
0
@Encore poczekaj do finału LM
0
@beter2 już bym wolał Lucho niż pepa. Moim zdaniem zrobi sobie przerwę i pójdzie do serie A albo reprezentacja Hiszpanii
4
@beter2 nie bierz narkotyków bo Cie zmiecie z planszy
0
@July_6_BcN u mnie zakończony. Zjadłem chyba 10 lodów truskawkowych wystarczy na cały rok
1
@reloaded w alabamie norma
0
@RoberDzik jak zdobędą LM to przebiegnę się na golasa po La Bambie
0
@Kidd dziękować
0
@Joe_Barbaro ja byłbym za Leo. chłopaki jeszcze mają czas wygrać mundial
0
Po co Neymar jedzie na mundial, skoro po 7 minutach złapie kontuzję?
0
Polecicie jakieś smakowe piwo 0%, które nie ma pół kilo cukru i jest dobre?
0
@pt9 ty chyba goplany mlecznej nie jadłeś
1
@Luciano99 i czekolade malinową
0
Nie nadajesz się nawet na segunda division. Wychodząc zabierz ze sobą resztę "kapitanów" de jonga i ter stegena
1
@Kapitan hawk ja może zobaczę finał jak będzie w nim Argentyna lub Hiszpania
3
Kiedyś to byli napastnicy teraz to nie ma
1
@barcuśl niestety nie
0
@MateuszJrk coś źle kliknąłem wyskoczyło mi, że urząd skarbowy już do mnie jedzie.
1
@VamoSBarca88 u mnie 17 stopni, zero wiatru, lekkie zachmurzenie.
2
@mordini123 czyli po staremu. Słyszałem, że w gablocie mają tylko paprykarz szczeciński.
0
Co by było, gdyby podróżnik w czasie przesunął to krzesło?