1

Zostaniesz zostaniesz :)

2

@Rastafarnianin po minie dziewczyny domyślam się co będzie miał w domu :)

0

@Arden uważaj czego sobie życzysz.

1

@Laminedependencia może zrobi porządek z żymianami

2

@Kapitan9 haha ty chyba zapomniałeś jakie on cyrki robił ostatnio

0

@Kapitan9 z araujo i de jongiem!

4

Kto by się spodziewał

1

@qbsonFCBarca *frajer feszyn chciałeś napisać?

2

@NeroTFP1 balenciaga sprzedaje spodnie w których wygladasz jakbyś się zlał za kilka tyś i torbę z biedronki chyba za 3k

5

@Luciano99 dobrze gada.. polać mu

0

@Encore poczekaj do finału LM

0

@beter2 już bym wolał Lucho niż pepa. Moim zdaniem zrobi sobie przerwę i pójdzie do serie A albo reprezentacja Hiszpanii

4

@beter2 nie bierz narkotyków bo Cie zmiecie z planszy

0

@July_6_BcN u mnie zakończony. Zjadłem chyba 10 lodów truskawkowych wystarczy na cały rok

1

@reloaded w alabamie norma

0

@RoberDzik jak zdobędą LM to przebiegnę się na golasa po La Bambie

0

@Kidd dziękować

0

@Joe_Barbaro ja byłbym za Leo. chłopaki jeszcze mają czas wygrać mundial

0

Po co Neymar jedzie na mundial, skoro po 7 minutach złapie kontuzję?

0

Polecicie jakieś smakowe piwo 0%, które nie ma pół kilo cukru i jest dobre?

0

@pt9 ty chyba goplany mlecznej nie jadłeś

1

@Luciano99 i czekolade malinową

0

Nie nadajesz się nawet na segunda division. Wychodząc zabierz ze sobą resztę "kapitanów" de jonga i ter stegena

1

@Kapitan hawk ja może zobaczę finał jak będzie w nim Argentyna lub Hiszpania

3

Kiedyś to byli napastnicy teraz to nie ma

1

@barcuśl niestety nie

0

@MateuszJrk coś źle kliknąłem wyskoczyło mi, że urząd skarbowy już do mnie jedzie.

1

@VamoSBarca88 u mnie 17 stopni, zero wiatru, lekkie zachmurzenie.

2

@mordini123 czyli po staremu. Słyszałem, że w gablocie mają tylko paprykarz szczeciński.

0

Co by było, gdyby podróżnik w czasie przesunął to krzesło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?