ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kaktusek finał czego?
0
@Kaktusek ja bym chciał żeby jutro był 19 listopada
0
@VeB 1899 nie wiem. Ale na pocieszenie powiem Ci że goticzek wychodzi w piątek
1
@BulaKG Francji już nie ma
5
@Krrd teraz już na pewno :D
23
Lucho bardzo cię lubię, ale za rok maszyna Flicka zgarnie ten puchar
1
@Romario87 przez większość meczu grałem w szachy z synem kolegi taki ciekawy był ten mecz
6
Ktoś tu pisał że moskera coś odjebie
1
@LukaszFan bo by strzelili i byłoby po meczu
7
A co to w PSG ter stegen broni?
1
Za rok ten puchar będzie nasz!
0
@1LY0 chyba tak zrobie
0
O widzę że Pan Borek nalepka na kibel komentuje a miałem nadzieję że będzie Laskowski
0
@FabianekMrozek jaka dogrywka? Arsenal dostanie czwórkę
7
Nie lubie PSG ale chcę żeby Lucho wygrał. Arsenal dzisiaj bez szans
2
@Lionel_Messi10 no i już ich lubię
0
@clyde to po meczu nie będziesz zadowolona. PSG wygra z Arsenalem
2
@matirix20 myśle że w Barcelonie miałby lepsze staty niż w kotletiko
29
Kocham ten klub
0
@MaziFCB mi tam obojętne ale dobrze że napisałeś bo siadłbym do telewizora o 21 :)
0
@Bartas1998 jeszcze cucrele zawiniemy
5
@MessiForeverTheBest przy Alvarezie mogli już FC Barcelona wpisać
0
@kkbarca lacoste zielona
0
@Nazio_87 teraz 40. A jak byłem z fryzjerką to płaciłem w naturze ale chociaż usługe toples miałem
2
@KichuBlaugrana ja "Flickizm" już dwa lata wyznaje
2
@Lionel_Messi10 dołożyć casado do transferu Alvareza i Bernardo może przyjść :)
0
@Herato w następnym sezonie 6 i będzie git
0
@Faro ponad 10 lat nie oglądam TV. Tylko mecze albo F1
Edit. A przepraszam. Jakieś 4 lata temu oglądałem Va banque i 1z10
0
@Herato wzięli Tuchela na trenera i teraz zdziwieni¯\_(ツ)_/¯
0
@BulaKG Man I Love Fermin zostaje