0

@Kaktusek finał czego?

0

@Kaktusek ja bym chciał żeby jutro był 19 listopada

0

@VeB 1899 nie wiem. Ale na pocieszenie powiem Ci że goticzek wychodzi w piątek

1

@BulaKG Francji już nie ma

5

@Krrd teraz już na pewno :D

23

Lucho bardzo cię lubię, ale za rok maszyna Flicka zgarnie ten puchar

1

@Romario87 przez większość meczu grałem w szachy z synem kolegi taki ciekawy był ten mecz

6

Ktoś tu pisał że moskera coś odjebie

1

@LukaszFan bo by strzelili i byłoby po meczu

7

A co to w PSG ter stegen broni?

1

Za rok ten puchar będzie nasz!

0

@1LY0 chyba tak zrobie

0

O widzę że Pan Borek nalepka na kibel komentuje a miałem nadzieję że będzie Laskowski

0

@FabianekMrozek jaka dogrywka? Arsenal dostanie czwórkę

7

Nie lubie PSG ale chcę żeby Lucho wygrał. Arsenal dzisiaj bez szans

2

@Lionel_Messi10 no i już ich lubię

0

@clyde to po meczu nie będziesz zadowolona. PSG wygra z Arsenalem

2

@matirix20 myśle że w Barcelonie miałby lepsze staty niż w kotletiko

29

Kocham ten klub

0

@MaziFCB mi tam obojętne ale dobrze że napisałeś bo siadłbym do telewizora o 21 :)

0

@Bartas1998 jeszcze cucrele zawiniemy

5

@MessiForeverTheBest przy Alvarezie mogli już FC Barcelona wpisać

0

@kkbarca lacoste zielona

0

@Nazio_87 teraz 40. A jak byłem z fryzjerką to płaciłem w naturze ale chociaż usługe toples miałem

2

@KichuBlaugrana ja "Flickizm" już dwa lata wyznaje

2

@Lionel_Messi10 dołożyć casado do transferu Alvareza i Bernardo może przyjść :)

0

@Herato w następnym sezonie 6 i będzie git

0

@Faro ponad 10 lat nie oglądam TV. Tylko mecze albo F1
Edit. A przepraszam. Jakieś 4 lata temu oglądałem Va banque i 1z10

0

@Herato wzięli Tuchela na trenera i teraz zdziwieni¯\_(ツ)_/¯

0

@BulaKG Man I Love Fermin zostaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?