0

Czy ktoś już znalazł Caine'a w gothicu? Chodzę po obozie na bagnie od godziny i nie mogę znaleźć ale Caine ani jego chaty. W necie też nie mogę znależć rozwiązania
Edti. Dobra mam
Kochany gothic kurwa jego mać

0

@marcin62 właśnie wleciała druga aktualizacja

0

@marcin62 ja już parę skrzyn otworzyłem ale mało brakowało żeby pad w ściane poleciał a mam 1 poziom u rączki ogarnięty.

0

@malypuzon o co chodzi?

1

@Mario96w nauczyłem się u rączki. Grabie teraz nowy obóz ale blisko jest żeby pad poleciał w ściane

0

Otwieranie zamków w nowym Gothicu to nieśmieszny żart. Pokurwi mnie zaraz :)

1

@VamoSBarca88 grało się :)

0

Goticzka wywaliło po raz pierwszy :)

3

@TR3YWAY Yamal i tak za miesiąc będzie z inną ¯\_(ツ)_/¯

1

@Katalończyk 99 miałem. Często graliśmy razem w gry

0

Co wy tu o jakiś babach gadacie... zaraz Goticzek wychodzi!

0

@Kgorecki2500 zajebiste informacje. Bardzo dobrze!

1

@PIWOSZ89 też tak myślałem, teraz mam zakaz zbliżania się do podstawówki na 500 metrów.

0

@Hosh dawać już tego Goticzka dla mnie

0

@beter2 bóg i diabeł nie mają żon. Oni coś wiedzą ale nie chcą powiedzieć

0

@Transu96 ćpuny 2h. Czekając na remake pogram w klasyka bo też dali na PS5

0

Pan moim światłem, po co mi żarówka? Amen.

1

Dzisiaj od 19:00 można grać w prawdziwie polską grę Gothic Remake

0

Pewnie Modricia chce z powrotem :)

0

Zaktualizował mi się Android i gdy wchodzę w aplikacje, na dole pojawił się pasek "Wyszukaj". Jak go usunąć?

1

@tomek8756 Gość bierze komunię, ksiądz do niego:
- Ciało Chrystusa.
- Dziękuję, dużo ćwiczę

2

@Faro w GTA VI też musi to być!

0

@michaleu nawet Haaland im nie pomoże jak mamy Flicka. A z Murinho to będą na 3 miejscu za Villareal bo na pewno nie za kotletiko

4

Pedri 120? To chyba pierwsza rata...

7

@AmigoBlancos jesteśmy zgubieni! Może teraz stracicie mniej punktów do Barcelony

1

Piątek piąteczek piątunio

1

@4drian0 przecież nikt nie wyda gry bliżej listopada jak GTA VI wychodzi

2

@aspr1me deportować. Zakaz wstępu do Polski na 5 lat. Krótko bo nam na głowę wejdą

3

@MOLESTA dobrze. Krótko z dziadami

0

@esem91 jeden chuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?