0

Cocodżambo ciśnie niemców i git

3

@NeroTFP1 Leo na tym mundialu wskakuje na pierwsze miejsce

2

@Roobo skoro według przepisów nie mógł nim zostać, to o czym tu w ogóle gadać? I czy kogoś to jeszcze dziwi...

2

Haha ale jaja. Jeszcze niech ANT wyprzedzi RUS

0

@kejdzi to grande strategia. Nie zrozumiesz

0

@Laminedependencia ja dwie w pracy, jak mam wolne to nie pije

3

Kto tęskni za grid girls w F1? Kiedyś to było przed startem teraz to nie ma

0

@LAMC_10 jakieś 3500. Podobno śpiewała na otwarciu piramid

0

@Nazio_87 goticzka i melise przyda Ci się na początku :)

0

@JBgomeS mam podobnie

1

@Arden przecież Perez złożył tą ofertę żeby zrobić pod górkę Barcelonie. W dupie ma alvareza

1

@Eklerek 41-1 :)

0

@matirix20 araujo? Głowa Cię boli?

0

@ranger3120 gram na PS5 tu takich czarów chyba nie ma

0

@clyde o nie, nie... Mam tylko jeden eliksir i walczyłem z nim godzinę, nie będę się więcej denerwować. Mam zdjęcie, tyle mi wystarczy :)

0

Zabiłem ostatniego bossa w Gothic Remake po godzinie męczarni, ale spadł za mapę i nie mogę przebić mu serca¯\_(ツ)_/¯ no nic. Nie będzie pucharku za skończenie gry

4

Tak tak... fajnie jest nic nie wygrywać :)

2

@Lionel_Messi10 właśnie pobrałem aktualizację, naprawili celownik w kuszy. Szkoda że teraz, jak jestem w ostatnim akcie, ale może od nowa zacznę, nigdy magiem nie grałem.

0

Miałem za słaby pancerz w Gothicu. Wilk wziął płytki pełzaczy i zniknął, więc wybiłem cały Stary Obóz, żeby dobrać się do Gomeza i jego pancerza już nikt nie pocałuje go w dupe. Za to zawsze lubiłem Gothica.

0

@Batys u mnie na podwórku od dwóch dni przychodzi mama jeż z dwoma małymi i wyjadają karmę moim kotom.

0

Od godziny biegam po obozie na bagnach, żeby spotkać węża błotnego i nie ma. Zaczynam się martwić, że to jakiś bug. Przegrałem już 40 godzin i jeszcze ich nie widziałem... celownika w kuszy też nie ma :D Uśmiechnijcie się, brygada!

0

@szymonekk a ja bym deportował

0

@Drozdu7 ja się w to nie bawie. Czytaj La bambe w końcu trafisz

0

@Kgorecki2500 tak. Xbox pójdzie z dymem

0

@TheKlucha w drugiej lidzę też bedzie fajnie :)

0

@Drozdu7 jest na pewno

0

@Roobo nie ważne z kim. Ważne żeby wygrali

1

@Kgorecki2500 Chodzisz po obozie i szukasz kamienic. Uważaj, bo ci nos urośnie. Ja znalazłem Xardasa, jutro robię Ulu Mulu

0

@Spider_Man no jeszcze jakbyś powiedział co to może sam bym się pośmiał

2

@Faro Europo obudź się. Dla Francji czy Niemiec jest już za późno, ale mam nadzieję, że inne kraje wezmą z nich przykład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?