ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cocodżambo ciśnie niemców i git
3
@NeroTFP1 Leo na tym mundialu wskakuje na pierwsze miejsce
2
@Roobo skoro według przepisów nie mógł nim zostać, to o czym tu w ogóle gadać? I czy kogoś to jeszcze dziwi...
2
Haha ale jaja. Jeszcze niech ANT wyprzedzi RUS
0
@kejdzi to grande strategia. Nie zrozumiesz
0
@Laminedependencia ja dwie w pracy, jak mam wolne to nie pije
3
Kto tęskni za grid girls w F1? Kiedyś to było przed startem teraz to nie ma
0
@LAMC_10 jakieś 3500. Podobno śpiewała na otwarciu piramid
0
@Nazio_87 goticzka i melise przyda Ci się na początku :)
0
@JBgomeS mam podobnie
1
@Arden przecież Perez złożył tą ofertę żeby zrobić pod górkę Barcelonie. W dupie ma alvareza
1
@Eklerek 41-1 :)
0
@matirix20 araujo? Głowa Cię boli?
0
@ranger3120 gram na PS5 tu takich czarów chyba nie ma
0
@clyde o nie, nie... Mam tylko jeden eliksir i walczyłem z nim godzinę, nie będę się więcej denerwować. Mam zdjęcie, tyle mi wystarczy :)
0
Zabiłem ostatniego bossa w Gothic Remake po godzinie męczarni, ale spadł za mapę i nie mogę przebić mu serca¯\_(ツ)_/¯ no nic. Nie będzie pucharku za skończenie gry
4
Tak tak... fajnie jest nic nie wygrywać :)
2
@Lionel_Messi10 właśnie pobrałem aktualizację, naprawili celownik w kuszy. Szkoda że teraz, jak jestem w ostatnim akcie, ale może od nowa zacznę, nigdy magiem nie grałem.
0
Miałem za słaby pancerz w Gothicu. Wilk wziął płytki pełzaczy i zniknął, więc wybiłem cały Stary Obóz, żeby dobrać się do Gomeza i jego pancerza już nikt nie pocałuje go w dupe. Za to zawsze lubiłem Gothica.
0
@Batys u mnie na podwórku od dwóch dni przychodzi mama jeż z dwoma małymi i wyjadają karmę moim kotom.
0
Od godziny biegam po obozie na bagnach, żeby spotkać węża błotnego i nie ma. Zaczynam się martwić, że to jakiś bug. Przegrałem już 40 godzin i jeszcze ich nie widziałem... celownika w kuszy też nie ma :D Uśmiechnijcie się, brygada!
0
@szymonekk a ja bym deportował
0
@Drozdu7 ja się w to nie bawie. Czytaj La bambe w końcu trafisz
0
@Kgorecki2500 tak. Xbox pójdzie z dymem
0
@TheKlucha w drugiej lidzę też bedzie fajnie :)
0
@Drozdu7 jest na pewno
0
@Roobo nie ważne z kim. Ważne żeby wygrali
1
@Kgorecki2500 Chodzisz po obozie i szukasz kamienic. Uważaj, bo ci nos urośnie. Ja znalazłem Xardasa, jutro robię Ulu Mulu
0
@Spider_Man no jeszcze jakbyś powiedział co to może sam bym się pośmiał
2
@Faro Europo obudź się. Dla Francji czy Niemiec jest już za późno, ale mam nadzieję, że inne kraje wezmą z nich przykład