agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mekston Na siłę szuka atencji w internecie.
6
@MesQueUnClub96 Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się po prostu nie odzywaj. Twój ból o Carlosa jest przerażający. To się leczy chłopie. Ty nawet nie potrafisz się cieszyć wydarzeniem sportowym które ma być zabawą i dać fun ludziom .
6
Carlos Alcaraz, Novak Djokovic, Aryna Sabalenka i Ons Jabeur zagrają 26 i 27 grudnia w Arabii Saudyjskiej na pokazowym turnieju Season Cup w Riyadzie.
Fajny prezent świąteczny dla fanów tenisa
@mekston @Encore @barcelonaLM @takisobiektos @FcPortoFan1999 @adi7adi8 @MarioVeB!
7
W styczniu 2023 roku Xavi chciał, aby Arthur Melo wrócił do Barçy i zapytał ówczesnego kapitana - Busquetsa o opinię.
- Busi odparł, że podczas poprzedniego pobytu w Barcelonie, Arhtur wiódł niechlujne życie i nie byłby dobrym przykładem dla młodych zawodników.
[ Javi Miguel]
Skoro to info od tego typka to może być prawdziwe xD
5
@Zoker To byłoby piękne jakby im wszystkie socjale zabrali
0
@MarioVeB! Jednak coś ze stopą i przeciążenie mięśni pleców ale w poście na insta napisał, że musi to podleczyć żeby wrócić na końcówkę sezonu więc możliwe, że tylko ten turniej odpuści a na Paryż juz wróci. Oby tak było
1
@tomek8756 Powiem ogólnie, że nie patrzenie w lusterka gdy chce się zacząć wyprzedzanie.
0
@Colon No zobaczymy jak to będzie. Czytałam przed chwilą, że będzie celować w powrót na mastersa w Paryżu to może jednak nie jest to bardzo poważne.
0
@FcPortoFan1999 Biorąc pod uwagę, że zostały tak naprawdę tylko dwa takie poważniejsze czyli Paryżu i finały a on dużo się ostatnio oszczędza więc na bank je wygra. Ale Australię zgarnie ktoś inny
@Colon Może tak być ale też ciężko ganić go za boiskowe ambicje i chęci których ma za trzech. Mlody jest i narwany ale pewnie z czasem trochę się przyoszczędzi z niektórymi akcjami wręcz gdzie biega jakby tam ich dwóch było.
0
@ranger3120 Panie ale nie żartujemy sobie z kontuzji
0
@mekston Obawiam się też o finały sezonu, szkoda gdyby drugi raz z rzędu musiał z nich rezygnować
@Encore zdecydowanie, zresztą nie ma piłek które odpuszcza i czasem może za to płacić kontuzjami. Swoje zrobił i tak ale bez niego to jakoś tak mniej się chce oglądać turnieje
4
Carlitos wycofał się z turnieju w Bazylei z powodu kontuzji stopy i prawdopodobnie coś też z udem :/
@mekston @Encore @MarioVeB! @FcPortoFan1999
6
@MesQueUnClub96 Ale ty będziesz grać trupa prawda?
6
Nasz człowiek wygrał, gratulacje. I dwie szanse mu zostały. System rozwalony.
3
Nie no Emil co punktów nayebał :D
7
A ten biedny w środku jak taki wyrzutek stoi
2
W drugiej rundzie nie chcieli żeby odpowiadał to się chłop wkurzył i poleciał parę pytań na siebie
3
Dawid miażdży :D
1
Stanley leci jak przecinak
0
@RafiVeB A widzisz byłam minimalnie szybsza:D
4
Dawid co ich wykończył :D
11
Ej ten z 5 to tam jest czy na fajkę poszedł xD
3
@BulaKG Że myślała, że pytanie było do Pana obok a nie do niej xD
10
Ta z nr 10 co dała teraz haha xD Blondi
1
@barcelonaLM A co ? Przewalił mecz?
9
@norbi77 Już jest w psim niebie i musisz trzymać się tego ,że tam już nie cierpi. Dla niektórych to tylko pies ale dla wielu to prawdziwi przyjaciele( też takich mam ) . Z czasem ból trochę minie ,zobaczysz. 5 lat temu musiałam uśpić chorego psa i na początku łez poleciało mnóstwo ale dziś oglądam jego zdjęcia i z radością przypominam sobie jak było wesoło z nim. Najważniejsze żebyś się też nie zamykał na to by mieć jeszcze psa bo mimo iż tęsknisz za tamtym możesz dać innemu ciepły dom.
0
Pamiętajcie, że mimo wszystko bądźcie jak żuki, cieszcie się z byle gówna. Dobranoc ;)
2
@lntrowertyk No tak lepiej niech pis rządzi, rany....
1
@Piotr,1985 Ale nie mają większości a to ważne
1
@ranger3120 PiS nie ma większości w Sejmie wiec nic sami nie przepchają i o to była gra własnie