4

Szymon i Bosak top

10

Ale ten prowadzący to kutafon ,żenada

3

Teraz to mu dojebał xD

1

Ależ ta Polska to kraj mlekiem i miodem płynący wg Vateusza...

6

Pis to patologia człowieku

0

Czy chcemy tchórza za premiera? No właśnie nie chcemy więc wypad że stołka

14

Bosak i Hołownia easy win

0

@Kinginiesta Niestety ale ich jest dużo:/

1

Po Morawieckim nawet nie trzeba jechać,on sam się potrafi koncertowo zaorać

0

Wyłączcie mu mikrofon!!

5

Co on pierdoli za przeproszeniem. Jakim to debilem trzeba być żeby głosować na ten zasmarkany pis

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Morawiecki ośmieszasz siebie i kraj. Co za wstyd mieć takiego premiera

12

Debatę wygrywa ta Pani na dole ekranu po lewej stronie :D

2

Można obstawiać ile razy Vateusz wypowie słowo:Tusk xD

2

@takisobiektos No zarobiony chłopak ^^

1

@FcPortoFan1999 A jednak znowu wrócił w meczu xD Humbert też dobry agent ^

3

Cicipas to jest jednak mem xD Zaraz znowu zwolni starego z funkcji trenera.

1

@Colon Luz, moje serduszko ma miejsce tylko dla Carlitosa :D Oddaję Ci JJ
@takisobiektos widziałam go pierwszy raz w Toronto, zdecydowanie wyróżnia się w tłumie;D

1

@mekston Oj Dimitrov nie lubi tego określenia ;)

2

@takisobiektos To ten z takimi dłuzszymi włosami z tyłu i wąsem? :D

1

@mekston Dimitrov dobry grajek ale dobrze, że młody nie ma jakiś mega lekkich przeciwników. Dobrze czasem trochę się pomęczyć i takie mecze mogą podbudować.

1

@barcelonaLM A tamta drabinka wydawała się taka mocna a tu taki zonk xD

1

Zakończył jak mistrz. Brawo. Gratulacje dla Evansa za wielki mecz ale niestety trafił na tego na którego to za mało.

3

@Encore Evans w Pekinie okazał się najtrudniejszym rywalem dla Sinnera nawet bo tam miał chyba dwie piłki meczowe. Także to jest bardzo dobry zawodnik.

0

Cały Carlos ,dobrze gra i nagle lag w grze i oddaje gema.

0

164 km winner z forehandu a on jeszcze szybciej potrafi

0

@FcPortoFan1999 Reszta zawodników to już by się połamała przy takich dobiegach ,padach i doślizgach ale nie ta trójka.

0

@FcPortoFan1999 A Fritz? ;D

0

@FcPortoFan1999 Czasem mam wrażenie, że tam ich dwóch biega w tej obronie. Jeden po lewej ,drugi po prawej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?