agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szymon i Bosak top
10
Ale ten prowadzący to kutafon ,żenada
3
Teraz to mu dojebał xD
1
Ależ ta Polska to kraj mlekiem i miodem płynący wg Vateusza...
6
Pis to patologia człowieku
0
Czy chcemy tchórza za premiera? No właśnie nie chcemy więc wypad że stołka
14
Bosak i Hołownia easy win
0
@Kinginiesta Niestety ale ich jest dużo:/
1
Po Morawieckim nawet nie trzeba jechać,on sam się potrafi koncertowo zaorać
0
Wyłączcie mu mikrofon!!
5
Co on pierdoli za przeproszeniem. Jakim to debilem trzeba być żeby głosować na ten zasmarkany pis
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Morawiecki ośmieszasz siebie i kraj. Co za wstyd mieć takiego premiera
12
Debatę wygrywa ta Pani na dole ekranu po lewej stronie :D
2
Można obstawiać ile razy Vateusz wypowie słowo:Tusk xD
2
@takisobiektos No zarobiony chłopak ^^
1
@FcPortoFan1999 A jednak znowu wrócił w meczu xD Humbert też dobry agent ^
3
Cicipas to jest jednak mem xD Zaraz znowu zwolni starego z funkcji trenera.
1
@Colon Luz, moje serduszko ma miejsce tylko dla Carlitosa :D Oddaję Ci JJ
@takisobiektos widziałam go pierwszy raz w Toronto, zdecydowanie wyróżnia się w tłumie;D
1
@mekston Oj Dimitrov nie lubi tego określenia ;)
2
@takisobiektos To ten z takimi dłuzszymi włosami z tyłu i wąsem? :D
1
@mekston Dimitrov dobry grajek ale dobrze, że młody nie ma jakiś mega lekkich przeciwników. Dobrze czasem trochę się pomęczyć i takie mecze mogą podbudować.
1
@barcelonaLM A tamta drabinka wydawała się taka mocna a tu taki zonk xD
1
Zakończył jak mistrz. Brawo. Gratulacje dla Evansa za wielki mecz ale niestety trafił na tego na którego to za mało.
3
@Encore Evans w Pekinie okazał się najtrudniejszym rywalem dla Sinnera nawet bo tam miał chyba dwie piłki meczowe. Także to jest bardzo dobry zawodnik.
0
Cały Carlos ,dobrze gra i nagle lag w grze i oddaje gema.
0
164 km winner z forehandu a on jeszcze szybciej potrafi
0
@FcPortoFan1999 Reszta zawodników to już by się połamała przy takich dobiegach ,padach i doślizgach ale nie ta trójka.
0
@FcPortoFan1999 A Fritz? ;D
0
@FcPortoFan1999 Czasem mam wrażenie, że tam ich dwóch biega w tej obronie. Jeden po lewej ,drugi po prawej.