0

@FcPortoFan1999 Czasem mam wrażenie, że tam ich dwóch biega w tej obronie. Jeden po lewej ,drugi po prawej.

0

Tie-break Carlitosa klasa .

0

Ale teraz gra w defensywie Carlos, to jest czasem aż chore co odbija

0

Tylko piłek mieć na przełamanie i ledwo jedną wykorzystać to słabo.

3

Jest czas być poważnym ale jest też czas żeby się trochę powygłupiać dobrze się przy tym bawiąc :D
https://www.instagram.com/reel/CyLL3lgtnCB/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
@mekston @Encore @barcelonaLM

0

@barcelonaLM Dzisiaj już szansa przeskoczyć Djoko

0

Gavi strzał z prędkością ślimaka

1

Ciekawe czy Xavi ogarnia ,że to jego zespół goni wynik czy nie xD

0

Roberto wchodzi xD Krzyk rozpaczy..

1

@jaras121 Przecież w Barcelonie nie ma żadnych schematów, o czym ty marzysz przy tym trenerze.

0

@jaras121 No bo Granada to ma same perły w składzie żeby reszta składu Barcelony grała taki paździerz z nimi xd Oni tym składem powinni grać zdecydowanie lepiej

1

@Lionel_Messi10 I czerwona kartka i gramy w osłabieniu.. No mądre to to nie jest

1

@lntrowertyk Porównanie jak Poloneza do Ferrari xD

2

Już płacz, że przeciwnik gra mecz życia xD A to zabronione czy jak? Skoro Barcelona nie robi nic żeby przeszkodzić to korzystają

2

Ośmieszył ich xD

1

@Bogan Nie wpadłabym na to, dobra zagadka :D

2

@adi7adi8 Czasem dobrze przegrać kilka spotkań jak na US Open czy innych mniejszych turniejach by znaleźć w sobie nowe moce i wskoczyć na lepszy poziom. Na Igę to podziałało

0

@FcPortoFan1999 Nie przepadam ani za jednym ani za drugim. Kibicowałam Zverevovi z tamtej drabinki ale wiemy jak wyszło

0

@FcPortoFan1999 Nie mam komu kibicować w tym meczu

0

Póki co Baez tam ładnie jedzie z Sinnerem ale problemem będzie utrzymać taki poziom grania.

0

@FcPortoFan1999 Może po prostu jest już zmęczony, on dużo gra i trudy sezonu gdzieś tam mogą już być odczuwalne. Zresztą Korda to zawodnik który mu nie leży. A.wcale nie będzie zaskoczeniem jak następny mecz Korda przewali.

0

@Bogan Arabian Prince

2

@MesQueUnClub96 Nie zesraj się przypadkiem, tak Cię ponoć Carlos nie interesuje ale napisać o nim więcej komentarze napisać musisz bo się udusisz. Ja pisałam Medvedevie a ty tu wyjeżdżasz z innymi. Idź donieś moderacji,że cię obrażam xd

0

@MesQueUnClub96 Będę mówić co mi się podoba, niech sobie przegrywa . Przypomnieć ci dzieciaczku kto wygrał najważniejszego tie-breaka w finale Wimbledonu? Zaraz znowu się splaczesz za rzekome ataki personalne płaczku.

0

Medvedev prowadził już w tie-breaku bodajże 6-4 i przegrał go. Te jego tie-breaki ostatnio to dramat.

0

@FcPortoFan1999 Przymrozek u mnie więc lipa

3

@Jakchcesz Ja mam tylko dwie bańki 10 litrowe i już nie mam w co zatankować, zostaje mi chyba w słoiki wlać ;)

12

@MesQueUnClub96 A zgłaszaj sobie ,cały ty. Wiecznie pierniczysz farmazony a później tylko zgłosić potrafisz jak się ludzie z ciebie śmieją. Bo ciebie na poważnie brać nie można.

8

@MesQueUnClub96 Nawet nie wiesz jak oni odetchną gdy ty pójdziesz swoją drogą..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?