agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Czasem mam wrażenie, że tam ich dwóch biega w tej obronie. Jeden po lewej ,drugi po prawej.
0
Tie-break Carlitosa klasa .
0
Ale teraz gra w defensywie Carlos, to jest czasem aż chore co odbija
0
Tylko piłek mieć na przełamanie i ledwo jedną wykorzystać to słabo.
3
Jest czas być poważnym ale jest też czas żeby się trochę powygłupiać dobrze się przy tym bawiąc :D
https://www.instagram.com/reel/CyLL3lgtnCB/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
@mekston @Encore @barcelonaLM
0
@barcelonaLM Dzisiaj już szansa przeskoczyć Djoko
0
Gavi strzał z prędkością ślimaka
1
Ciekawe czy Xavi ogarnia ,że to jego zespół goni wynik czy nie xD
0
Roberto wchodzi xD Krzyk rozpaczy..
1
@jaras121 Przecież w Barcelonie nie ma żadnych schematów, o czym ty marzysz przy tym trenerze.
0
@jaras121 No bo Granada to ma same perły w składzie żeby reszta składu Barcelony grała taki paździerz z nimi xd Oni tym składem powinni grać zdecydowanie lepiej
1
@Lionel_Messi10 I czerwona kartka i gramy w osłabieniu.. No mądre to to nie jest
1
@lntrowertyk Porównanie jak Poloneza do Ferrari xD
2
Już płacz, że przeciwnik gra mecz życia xD A to zabronione czy jak? Skoro Barcelona nie robi nic żeby przeszkodzić to korzystają
2
Ośmieszył ich xD
1
@Bogan Nie wpadłabym na to, dobra zagadka :D
2
@adi7adi8 Czasem dobrze przegrać kilka spotkań jak na US Open czy innych mniejszych turniejach by znaleźć w sobie nowe moce i wskoczyć na lepszy poziom. Na Igę to podziałało
0
@FcPortoFan1999 Nie przepadam ani za jednym ani za drugim. Kibicowałam Zverevovi z tamtej drabinki ale wiemy jak wyszło
0
@FcPortoFan1999 Nie mam komu kibicować w tym meczu
0
Póki co Baez tam ładnie jedzie z Sinnerem ale problemem będzie utrzymać taki poziom grania.
4
Nie jest lekko być ball boy'em :D
https://www.tiktok.com/@tennistv/video/7287528703683300640?is_from_webapp=1&sender_device=mobile&sender_web_id=7287530498401011232
@mekston @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Może po prostu jest już zmęczony, on dużo gra i trudy sezonu gdzieś tam mogą już być odczuwalne. Zresztą Korda to zawodnik który mu nie leży. A.wcale nie będzie zaskoczeniem jak następny mecz Korda przewali.
0
@Bogan Arabian Prince
2
@MesQueUnClub96 Nie zesraj się przypadkiem, tak Cię ponoć Carlos nie interesuje ale napisać o nim więcej komentarze napisać musisz bo się udusisz. Ja pisałam Medvedevie a ty tu wyjeżdżasz z innymi. Idź donieś moderacji,że cię obrażam xd
0
@MesQueUnClub96 Będę mówić co mi się podoba, niech sobie przegrywa . Przypomnieć ci dzieciaczku kto wygrał najważniejszego tie-breaka w finale Wimbledonu? Zaraz znowu się splaczesz za rzekome ataki personalne płaczku.
0
Medvedev prowadził już w tie-breaku bodajże 6-4 i przegrał go. Te jego tie-breaki ostatnio to dramat.
0
@FcPortoFan1999 Przymrozek u mnie więc lipa
3
@Jakchcesz Ja mam tylko dwie bańki 10 litrowe i już nie mam w co zatankować, zostaje mi chyba w słoiki wlać ;)
12
@MesQueUnClub96 A zgłaszaj sobie ,cały ty. Wiecznie pierniczysz farmazony a później tylko zgłosić potrafisz jak się ludzie z ciebie śmieją. Bo ciebie na poważnie brać nie można.
8
@MesQueUnClub96 Nawet nie wiesz jak oni odetchną gdy ty pójdziesz swoją drogą..