3

To ,że nie pamiętasz akcji Barcelony z pierwszej połowy to nie znaczy, że 100% szansy nie było ;)

1

@ranger3120 8:56 ,dziwne wczoraj o tej samej godzinie była 9:56

1

@Lionel_Messi10 Dzięki, sama robiłam

0

@HypeR Ty się dobrze czujesz??

2

Ferrana i Fatiego powinni na lot powrotny przyczepić do skrzydeł samolotu za te niewykorzystane sytuacje

12

Najgorsze to są strzały panów skrzydłowych. Jak amatorzy.

0

@skakun95 Mój odpukać jeszcze taką studnią nie jest:D

3

@KrwawiaceoczyVEB Zaś go gnojki z asyst ograbili. Mam nadzieję, że z Pilznem sobie popatrzy z ławki i odpocznie.

1

@alianta2 No patrz to jak słaba jest cała reszta jal zejechany Pedri wystawia 2 100% akcje dziś

0

To ilu nam tam obrońców zostało?

1

Ale Ferran pięknie sam obronił wlasny strzał xD

2

Żeby Gavi taki mądry był w grze tak jak w pyskówkach.

0

Dzieciarnia na boisku

0

Ale i tak z tym Raphą to się żeśmy wpuścili w maliny. Jedna piłka to za mało

0

Wreszcie Lewy i Rapha coś dobrego zrobił

0

Gavi zacznij myśleć wreszcie chłopie

4

Pedri czasem ci współczuję grać z takimi czereśniakami

0

Który debil nie trafił!! Ferran matko bosko

0

Oo Pique zaraz wejdzie xd

0

Ansu nie potrafi strzelać

5

Szkoda ,że anulowali. Może szybciej by się udało pozbyć Xaviego

0

Fajna obrona ...

4

Gramy gówno od dawna i takie 100% sytuacje jak miał Ansu musimy wykorzystywać i na to nie ma usprawiedliwienia.

0

Nie osiągniemy nic z tym trenerem

0

Zaraz walka w oktagonie będzie

1

A później pierdzielenie, że Pedri nie umie tak podawać. On jedyny z Dembele potrafi takie zagrania robić. Jak mu któryś raz nie wykorzystują takich piłek to może po prostu później już nawet nie próbuje.

0

Ansu sieroto, taka piłka ładna..

9

Chłop skończył karierę Busiego

0

Ansu biega jak wóz w węglem

6

#Xavizamurem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?