agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To ,że nie pamiętasz akcji Barcelony z pierwszej połowy to nie znaczy, że 100% szansy nie było ;)
1
@ranger3120 8:56 ,dziwne wczoraj o tej samej godzinie była 9:56
1
@Lionel_Messi10 Dzięki, sama robiłam
0
@HypeR Ty się dobrze czujesz??
2
Ferrana i Fatiego powinni na lot powrotny przyczepić do skrzydeł samolotu za te niewykorzystane sytuacje
12
Najgorsze to są strzały panów skrzydłowych. Jak amatorzy.
0
@skakun95 Mój odpukać jeszcze taką studnią nie jest:D
3
@KrwawiaceoczyVEB Zaś go gnojki z asyst ograbili. Mam nadzieję, że z Pilznem sobie popatrzy z ławki i odpocznie.
1
@alianta2 No patrz to jak słaba jest cała reszta jal zejechany Pedri wystawia 2 100% akcje dziś
0
To ilu nam tam obrońców zostało?
1
Ale Ferran pięknie sam obronił wlasny strzał xD
2
Żeby Gavi taki mądry był w grze tak jak w pyskówkach.
0
Dzieciarnia na boisku
0
Ale i tak z tym Raphą to się żeśmy wpuścili w maliny. Jedna piłka to za mało
0
Wreszcie Lewy i Rapha coś dobrego zrobił
0
Gavi zacznij myśleć wreszcie chłopie
4
Pedri czasem ci współczuję grać z takimi czereśniakami
0
Który debil nie trafił!! Ferran matko bosko
0
Oo Pique zaraz wejdzie xd
0
Ansu nie potrafi strzelać
5
Szkoda ,że anulowali. Może szybciej by się udało pozbyć Xaviego
0
Fajna obrona ...
4
Gramy gówno od dawna i takie 100% sytuacje jak miał Ansu musimy wykorzystywać i na to nie ma usprawiedliwienia.
0
Nie osiągniemy nic z tym trenerem
0
Zaraz walka w oktagonie będzie
1
A później pierdzielenie, że Pedri nie umie tak podawać. On jedyny z Dembele potrafi takie zagrania robić. Jak mu któryś raz nie wykorzystują takich piłek to może po prostu później już nawet nie próbuje.
0
Ansu sieroto, taka piłka ładna..
9
Chłop skończył karierę Busiego
0
Ansu biega jak wóz w węglem
6
#Xavizamurem