agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever Skończcie porównywać wszystko do tamtej Hiszpani.
0
Borek mówił, że jeśli chodzi o pierwsze połowy na mundialu to Niemcy zagrali najlepiej i pełna zgoda. Ale w zasadzie to kogo to obchodzi bo gra się jeszcze drugą i mecz nie trwa tylko 45 min.
0
Ale piękna radość Japonii jakby wygrali mundial, chociaż dla nich to jest niesamowity wyczyn . Brawa dla nich :)
0
Jeszcze tylko i aż 2 minuty
0
Niemcy to za wszystko wołają karnego
0
A Lucho chyba wystawił Rodriego na obronie na dzisiejszy mecz :)
1
Niech wytrzymają te ostatnie minuty
2
Nie no kocham tych Japończyków:D
0
Dawac maluchy jeszcze jedną! ;)
1
Ale szkoda ,że spalony. Ale porobili Niemcoszkow
2
Japończycy tacy mali, że będą Niemcom śmigać pod pachami :D
0
@jacob345 Daj jakis filmik z wychodzącymi piłkarzami
6
Nie mogę ze śmiechu jak Abde śmiesznie biega :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale żeby wszyscy póki co oprócz Kataru grali lepiej niż Polska to ogromny wstyd
0
@Worny Z Koke najlepsze xD
2
@Rust_Cohle To było wtedy gdy Iniesta strzelił gola w finale tak? A to nie wiem
1
Ale Francję można dość łatwo ukłuć.
0
Ee i pograne
2
Póki co to Australia ładnie ogarnia o co chodzi w tej grze. Oby jak najdłużej to trwało
1
Ale już się bałam ,że chłop przestrzeli. Ładnie pograli
2
Brawo Australia! ;)
0
A Arabia ma wszystkich w doopie i se lideruje :D
1
@PatrychoO Bo ci piłkarze reklamują coś razem właśnie z elektroniki.
1
@Encore Zaraz Cie zwyzywają, że się nie znasz i się uwięziłeś na biedaka.
0
@P33ck Większe niż ty
@mokrychlopiec a wy macie problem, że ktoś widzi jego notoryczne braki i błędy
0
Mam wrażenie, że od dłuższego czasu w repertuarze zagrań Frenkiego jest tylko właśnie takie zagranie (owszem ładne) ale na dłuższą metę to wciąż za mało, już można wymagać więcej od niego.
1
Oo blondyn się obudził
0
Tak na poważnie za dobrą cenę sprzedalibyście De Jonga? Ja bez wahania.
0
Kurde szkoda ,że nie strzelił