0

@Xxxbarca4ever Skończcie porównywać wszystko do tamtej Hiszpani.

0

Borek mówił, że jeśli chodzi o pierwsze połowy na mundialu to Niemcy zagrali najlepiej i pełna zgoda. Ale w zasadzie to kogo to obchodzi bo gra się jeszcze drugą i mecz nie trwa tylko 45 min.

0

Ale piękna radość Japonii jakby wygrali mundial, chociaż dla nich to jest niesamowity wyczyn . Brawa dla nich :)

0

Jeszcze tylko i aż 2 minuty

0

Niemcy to za wszystko wołają karnego

0

A Lucho chyba wystawił Rodriego na obronie na dzisiejszy mecz :)

1

Niech wytrzymają te ostatnie minuty

2

Nie no kocham tych Japończyków:D

0

Dawac maluchy jeszcze jedną! ;)

1

Ale szkoda ,że spalony. Ale porobili Niemcoszkow

2

Japończycy tacy mali, że będą Niemcom śmigać pod pachami :D

0

@jacob345 Daj jakis filmik z wychodzącymi piłkarzami

6

Nie mogę ze śmiechu jak Abde śmiesznie biega :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale żeby wszyscy póki co oprócz Kataru grali lepiej niż Polska to ogromny wstyd

0

@Worny Z Koke najlepsze xD

2

@Rust_Cohle To było wtedy gdy Iniesta strzelił gola w finale tak? A to nie wiem

1

Ale Francję można dość łatwo ukłuć.

0

Ee i pograne

2

Póki co to Australia ładnie ogarnia o co chodzi w tej grze. Oby jak najdłużej to trwało

1

Ale już się bałam ,że chłop przestrzeli. Ładnie pograli

2

Brawo Australia! ;)

0

A Arabia ma wszystkich w doopie i se lideruje :D

1

@PatrychoO Bo ci piłkarze reklamują coś razem właśnie z elektroniki.

1

@Encore Zaraz Cie zwyzywają, że się nie znasz i się uwięziłeś na biedaka.

0

@P33ck Większe niż ty
@mokrychlopiec a wy macie problem, że ktoś widzi jego notoryczne braki i błędy

0

Mam wrażenie, że od dłuższego czasu w repertuarze zagrań Frenkiego jest tylko właśnie takie zagranie (owszem ładne) ale na dłuższą metę to wciąż za mało, już można wymagać więcej od niego.

1

Oo blondyn się obudził

0

Tak na poważnie za dobrą cenę sprzedalibyście De Jonga? Ja bez wahania.

0

Kurde szkoda ,że nie strzelił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?