agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Rozumiem pamięć o zmarłych ale żeby wstawiać na story na fejsie zdjęcia grobów rodzinnych to już jest lekki przypał. Przeraża mnie ,że ludzie mają aż taką potrzebę dzielenia się życiem w sieci.
0
@Recha_0684 Gavi i Kessie najlepsi? xD Jestes pewny ,że oglądałeś ten mecz?
2
W przyszłym roku jak awansujemy do LM ponownie pewnie dostaniemy Bayern w grupie. Może w rok czasu uda nam się poprawić żeby chociaż jedną bramkę im strzelić .
7
Tylko Raphinia i Ferran na plus (jeszcze Pena trochę pobronil co mógł). Reszta zagrała jak jełopy. I jak oni chcą później grać więcej w pierwszym składzie jak prezentują się fatalnie. Żeby takie Pilzno grała tak naprawdę jak równy z równym to wstyd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dalej będziecie twierdzić, że pomoc jest świetnie obsadzona? Kessie i Torre to dwa czeresniaki. Busi na emeryturę. I zostaje nam trzech i to też bez szału.
0
@Faro Przecież to Alba asystował
1
Ogólnie i tak grają jak banda sierot. Niech się cieszą, że Pilzno nie umie strzelać. A Xavi zamiast tak głupio klaskac to by taktykę lepszą ogarnął.
0
Stałe fragmenty to jakiś koszmar, co oni robią z tymi wolnymi
0
A Gavi to też chyba nie potrafi zagrać jakiejś prostopadłej piłki.
0
Potężne Pilzno ich ciśnie xD
0
Pomocnicy też nawet na tle takiego miernego Pilzna niczym specjalnym się nie wyróżniają
26
@Encore I te kardashianki i jennerka znane z tego, że są znane. Bez większych talentów do niczego.
0
@MikusBarca Nie śpię już od 5 rano ,już mi się kończą pomysły co robić:)
0
Mógłby się już ten dzień skończyć. Dawno mi tak czas mie leciał wolno jak dziś.
0
@marcin62 Nie no żeby obejrzeć mecze na trybunach
1
@marcin62 Dobrze ,że mnie nie stać żeby tam jechać bo jeszcze by mi wpadł glupi pomysł do głowy żeby się tam pojawić.
1
Propo Halloween to na amc o 23:00 film Halloween i zaraz po tym druga część , coś dla fanów tej serii :)
0
@Joe_Pesci Zatrzymaj te karuzelę śmiechu
0
@tigerekxd Jakie dokładnie?
1
Papapa do przodu krok do tyłu dwa ...
1
@Pedri16Future No jak kto-Leo. Aczkolwiek dodam ,że Gavi nie zasłużył
2
Nawet jak wyjdziemy w dość mocno rezerwowym składzie to chyba Pilzno dadzą radę ograć. Aż takimi sierotkami chyba nie są.. A kasa się przyda
2
@Deviler Dobrze, że mam psa obronnego i żaden mały kutafon nawet nie pomyśli żeby do mnie zajść i mam spokój :D
0
@Deviler W celach turystycznych
1
@Kessie I dobrze jej tak. Może się teraz nauczą żeby nie podlazić im tak blisko pod samochody.
0
@doc Do grupy young amigosów nie mają podjazdu ;D
27
@PatrychoO Zaraz im posprzedaje dietę Ani. Niezły cwaniaczek
21
Nie zapominajcie, że Real miał wywalone dlatego tylko remis ^^
4
@Pedri16Future Dlatego statystyki to tylko dodatek ale nie oddają rzeczywistości tak do końca. No bo np wczoraj przy tych dwóch akcjach Pedri wyłożył im piłki które z zamkniętymi oczami powinny być zamienione na bramki. W tych sytuacjach akurat nic więcej nie mógł zrobić.