30

Rozumiem pamięć o zmarłych ale żeby wstawiać na story na fejsie zdjęcia grobów rodzinnych to już jest lekki przypał. Przeraża mnie ,że ludzie mają aż taką potrzebę dzielenia się życiem w sieci.

0

@Recha_0684 Gavi i Kessie najlepsi? xD Jestes pewny ,że oglądałeś ten mecz?

2

W przyszłym roku jak awansujemy do LM ponownie pewnie dostaniemy Bayern w grupie. Może w rok czasu uda nam się poprawić żeby chociaż jedną bramkę im strzelić .

7

Tylko Raphinia i Ferran na plus (jeszcze Pena trochę pobronil co mógł). Reszta zagrała jak jełopy. I jak oni chcą później grać więcej w pierwszym składzie jak prezentują się fatalnie. Żeby takie Pilzno grała tak naprawdę jak równy z równym to wstyd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dalej będziecie twierdzić, że pomoc jest świetnie obsadzona? Kessie i Torre to dwa czeresniaki. Busi na emeryturę. I zostaje nam trzech i to też bez szału.

0

@Faro Przecież to Alba asystował

1

Ogólnie i tak grają jak banda sierot. Niech się cieszą, że Pilzno nie umie strzelać. A Xavi zamiast tak głupio klaskac to by taktykę lepszą ogarnął.

0

Stałe fragmenty to jakiś koszmar, co oni robią z tymi wolnymi

0

A Gavi to też chyba nie potrafi zagrać jakiejś prostopadłej piłki.

0

Potężne Pilzno ich ciśnie xD

0

Pomocnicy też nawet na tle takiego miernego Pilzna niczym specjalnym się nie wyróżniają

26

@Encore I te kardashianki i jennerka znane z tego, że są znane. Bez większych talentów do niczego.

0

@MikusBarca Nie śpię już od 5 rano ,już mi się kończą pomysły co robić:)

0

Mógłby się już ten dzień skończyć. Dawno mi tak czas mie leciał wolno jak dziś.

0

@marcin62 Nie no żeby obejrzeć mecze na trybunach

1

@marcin62 Dobrze ,że mnie nie stać żeby tam jechać bo jeszcze by mi wpadł glupi pomysł do głowy żeby się tam pojawić.

1

Propo Halloween to na amc o 23:00 film Halloween i zaraz po tym druga część , coś dla fanów tej serii :)

0

@Joe_Pesci Zatrzymaj te karuzelę śmiechu

0

@tigerekxd Jakie dokładnie?

1

Papapa do przodu krok do tyłu dwa ...

1

@Pedri16Future No jak kto-Leo. Aczkolwiek dodam ,że Gavi nie zasłużył

2

Nawet jak wyjdziemy w dość mocno rezerwowym składzie to chyba Pilzno dadzą radę ograć. Aż takimi sierotkami chyba nie są.. A kasa się przyda

2

@Deviler Dobrze, że mam psa obronnego i żaden mały kutafon nawet nie pomyśli żeby do mnie zajść i mam spokój :D

0

@Deviler W celach turystycznych

1

@Kessie I dobrze jej tak. Może się teraz nauczą żeby nie podlazić im tak blisko pod samochody.

0

@doc Do grupy young amigosów nie mają podjazdu ;D

27

@PatrychoO Zaraz im posprzedaje dietę Ani. Niezły cwaniaczek

21

Nie zapominajcie, że Real miał wywalone dlatego tylko remis ^^

4

@Pedri16Future Dlatego statystyki to tylko dodatek ale nie oddają rzeczywistości tak do końca. No bo np wczoraj przy tych dwóch akcjach Pedri wyłożył im piłki które z zamkniętymi oczami powinny być zamienione na bramki. W tych sytuacjach akurat nic więcej nie mógł zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?